У нашому селищі Бородянка відкрилася крамниця електронних послуг «Твій час»

by hostwx

image0052016 рік відзначається важливою подією для українськихпідприємств – відкриттям першої на ринку мережі крамниць електронних послуг.З червня по всій країні з’явилося вже більше 60 крамниць, а до кінця року їх кількість зросте мінімум втричі.ФОП Дука Андрій Леонідович відкриває крамницю «Твій час» у смтБородянка.

Електронізація бізнесу просувається гігантськими кроками. Наразі за українським законодавством вже можливо відправляти електронні звіти, обмінюватися електронними документами, підписувати договори тощо. І саме «Твій час» стає своєрідним провідником до економного та зручного електронного документообігу, адже тут пропонують всі електронні послуги під одним дахом – від цифрового підпису, що надає електронним документам юридичної сили, до найкращих програмних продуктів та їх обслуговування. І віднедавна спробувати унікальний сервіс можна і у селищі Бородянка за адресою вул. Центральна 355 оф. 3, де відкрилася крамниця компанії Цифровий світ (ФОП Дука А.Л.).

 image003 image007image011

Що на полицях у крамниці?

Найвідомішими серед продуктів у крамницях «Твій час» є програми для подання звітності «M.E.Doc» та «СОТА», а також чиненайпопулярніший серед вітчизняних підприємств цифровий підпис від АЦСК «Україна».

За допомогою рішень від «Твій час» можна налаштувати і обмін актами, рахунками, накладними та договорами в електронному вигляді. Така оптимізація дозволить отримувати та відправляти документи буквально за 1 хвилину, уникаючи тривалих пересилань поштою або витрачаючи кошти на кур’єра. Для цього у крамницях пропонують ту саму «СОТУ» та окремі модулі програми «M.E.Doc» – адже обмінюватися документами в звичній програмі для звітності надзвичайно зручно.

Електронний документообіг можна здійснювати і безпосередньо з бухгалтерської програми – для цього є найновіше рішення – сервіс «ПТАХ», завдяки якому, наприклад, торгівельні мережі можуть обмінюються з постачальниками прайсами, замовленнями, повідомленнями про доставку товару тощо.

Є на полицях і програмне забезпечення, ладне повністю автоматизувати практично всі процеси у компанії. «ІС-ПРО» – це справжній гігант серед програм для бізнесу, який допоможе навести лад у справах: вести бухоблік, управляти закупівлями та запасами, працювати з клієнтами, контролювати логістику тощо.

image015

image013 image001

Чи може спілкування в Інтернеті замінити справжній особистий контакт? Погодьтеся, ні в якому разі. І це стосується як звичайних людських відносин, так і спілкування з клієнтами, впевнені засновники мережі «Твій час».

«Ми любимо спілкуватися з клієнтами і бачимо, що для них це не менш важливо, – розповідає керівник департаменту сервісу Світлана Ковальчук. – Багатьом потрібні поради, консультації. Зрештою, щоб ефективно працювати у будь-якій програмі, необхідно попередньо навчитися цьому. Тому ми створили «Твій час», своєрідну зону комфорту для українських підприємців та бухгалтерів, де не просто продаємо програмне забезпечення, а й надаємо повний спектр послуг та консультацій для ефективного ведення бізнесу».

Просто на місці можна звернутися до системного адміністратора та технічного спеціаліста за налаштуваннями програм та роз’ясненням додаткових функцій, а кваліфікований бухгалтер проконсультує з професійних питань та допоможе у заповненні звітності.

Також ви можете попрацювати самостійно у так званих «віддалених офісах», де обладнання, офісні програми та доступ до Інтернету дозволять виконати практично будь-яку задачу.

Не забули у «Твій час» і про дрібні електронні послуги, які стануть у пригоді пересічним громадянам. У касі крамниці можна придбати електронні квитки,  сплатити комунальні рахунки або поповнити рахунок. До речі, сплатити за електронні послуги можна також на сайті мережі або у мобільному додатку «Твій час».

«Твій час» – це місце, де все продумано до дрібниць: зручне розташування, привітний персонал та приємна атмосфера формують з нього простір, куди хочеться повертатись знову і знову. А великий перелік електронних послуг поряд з висококласним сервісом доводять, що слоган мережі «Твій час –  в твоїх руках» гарантує кожному клієнту можливість здійснити всі необхідні операції швидко та ефективно.

Завітайте до новонародженої крамниці «Твій час»–  та отримайте приємні подарунки, що ми підготували для перших клієнтів!

За додатковою інформацією звертайтеся:

адреса: Бородянський р-н, смт. Бородянка, вул. Центральна 355, оф. 3

тел.:(063) 635 66 62, (063) 6066570, (096) 380 82 61

e-mail:[email protected], [email protected]

Читати також