У День медичного працівника Олександр Сахарук відвідав Бородянський психоневрологічний інтернат із геріатричним відділенням

by hostwx

27 липня в День медичного працівника селищний голова Олександр Сахарук відвідав Бородянський психоневрологічний інтернат із геріатричним відділенням та привітав його працівників із професійним святом. Натепер у медичній частині інтернату працює 172 спеціалісти. Звертаючись до директорки закладу Марини Ганіцької та вітаючи всіх присутніх, він підкреслив високий професіоналізм, людяність та гуманізм, які притаманні медичним та технічним працівникам інтернату. Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх Героїв, що віддали своє життя за свободу та незалежність України.

Цього дня Олександром Сахаруком вручено Подяки завідуючій психоневрологічним відділенням інтернату Наталії Джус, старшій медичній сестрі Ірині Ковтун та старшій медичній сестрі Катерині Никончук. Почесною Грамотою Київської обласної ради нагороджено Оксану Волковецьку, Подякою КОР – Оксану Лісовську. Також Подяки від керівництва інтернату отримали Світлана Мерзакарімова, Ольга Заєць, Любов Потапенко, Ольга Косянчук, Олександр Дмитрієв,Олена Юрченко, Тетяна Коляденко. Директор Бородянського відділу Бучанської філії КОЦЗ Сергій Колосовський долучився до привітань колективу, зазначивши, що медсестра Оксана Лісовська завдяки проєкту з підвищення кваліфікації отримала відповідний сертифікат.

Окрасою заходу були патріотичні музичні вітання від талановитої бородянської співачки Діани Ковтун та підопічних інтернату. По завершенню селищний голова Олександр Сахарук оглянув відновлену після окупації будівлю закладу та обговорив із директоркою Мариною Ганіцькою існуючі проблемні питання.

    

Читати також