У Бородянці відкрили інформаційний хаб

by Redaktor
Img 4302

28 лютого відбулося відкриття інформаційного хабу на базі Бородянської центральної бібліотеки. Цей проєкт став можливим завдяки гранту, отриманому в рамках проєкту МОМ «Людський вимір: інклюзивні дані для стабільності та розвитку» за фінансової підтримки Уряду Канади Canada’s Foreign Policy—Global Affairs Canada Embassy of Canada to Ukraine.

Про це повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Інформаційний хаб – це нове місце, де жителі Бородянської громади можуть отримати доступ до комп’ютерів та інтернету, освітніх програм та тренінгів, культурних та соціальних заходів, інформації, а також консультацій з питань, що пов’язані з відновленням та розвитком громади.

«Бородянка взяла участь у грантовій програмі проєкту МОМ та увійшла до 16 громад Київщини, котрі отримали грант для створення інформаційного хабу на базі бібліотеки. Під час заходу було презентовано шлях від ідеї до реалізації проєкту, поділились досвідом проходження тренінгів зі збору та аналізу даних, заплановану подальшу діяльність хабу, вручено вітання працівникам бібліотеки, а поетеса та засновниця Бородянського театру «Зарево» Поліна Лучко прочитала для присутніх власні вірші. Дякуємо МОМ за надану можливість розвивати нашу громаду», – повідомила в.о Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

На урочистому відкритті були присутні заступник селищного голови Сергій Клевчук, завідувачка сектору місцевого розвитку Бородянської селищної ради Анна Шарикова, начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська, староста Мирчанського старостинського округу Тетяна Машина, Крицька Наталія, представники МОМ: Катерина Луценко та Анастасія Коломієць, працівники бібліотеки та мешканці громади.

 

Img 4303Img 4304Img 4305Img 4306Img 4307Img 4308

Читати також