У Бородянці учасники велопробігу «Шануємо пам’ять захисників України» проїхали позначку в 1000 км

by Redaktor
Снимок экрана 2024 05 27 в 10.02.58

Учасники щорічного велопробігу ветеранів війни “Шануємо пам’ять захисників України” завітали до Бородянської громади, цьогоріч у Велопробігу-2024 беруть участь два ветерани війни – Іван Балашов та Анатолій Вересенко, їх маршрут проходив через Ужгород, Стрий, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Житомир, Фастів, Макарів, Бородянку, Димер, Гостомель, Бучу, Ірпінь, Лютіж, Вишгород та Київ.

Ветерани проїхали понад 1000 кілометрів українськими містами, щоб віддати данину пам’яті воїнам, що віддали життя за свободу та незалежність України. Ветерани-велосипедисти, які самі пережили війну, продемонстрували, що спорт може бути потужним інструментом для фізичного та психологічного одужання. Цей велопробіг мав на меті не лише вшанувати пам’ять та допомогти ветеранам, але й привернути увагу до їхніх потреб та сприяти розвитку програм спортивної реабілітації в Україні. 

«Саме у Бородянці ветерани-велосипедисти досягли 1000-го кілометра. На кордоні Макарівської та Бородянської громад їх з радістю зустріли місцеві любителі велоспорту та представники селищної ради. По завершенню символічного проїзду через Бородянку учасники велопробігу вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО/ООС, поклавши квіти до пам’ятнику», – повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Читати також