У Бородянці провели штабне тренування з органами управління Бородянської селищної громади

by Redaktor
Снимок экрана 2024 04 03 в 20.40.52

Тема тренування: “Дії органів управління і сил цивільного захисту Бородянської селищної субланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту під час виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, пов’язаної з військовими діями на території Бородянської територіальної громади, що призвело до порушення нормальних умов життєдіяльності населення”.

Метою тренування є перевірка готовності органів управління та сил цивільного захисту Бородянської селищної громади до дій у надзвичайних ситуаціях техногенного характеру, пов’язаних з військовими діями та вдосконалення. Вдосконалити навички керівного складу громади у прийнятті рішень та управлінні силами та засобами цивільного захисту в умовах надзвичайних ситуацій. 

«В ході тренування опрацювали порядок спільних дій органів управління цивільного захисту та керівного складу підприємств життєзабезпечення населення громади при виконанні заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з частковим руйнуванням об’єкту комунальної інфраструктури, відпрацювали алгоритм спільних дій у разі виявлення небезпечної хімічної речовини, небезпечних відходів. Наприкінці засідання обговорили відповідні пропозиції та зауваження. Важливо зазначити, що штабне тренування продемонструвало високий рівень готовності органів управління та сил цивільного захисту Бородянської селищної громади до дій у надзвичайних ситуаціях. Такі тренування є важливими для відпрацювання спільних дій та підвищення рівня готовності до надзвичайних ситуацій», – повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

 

Читати також