У Бородянці провели обговорення проблемних напрямків громади з міжнародними організаціями

by Redaktor
Img 7322

Агентство ООН у справах біженців (UNHCR), ЮНІСЕФ, МОМ, програма ООН з населених пунктів (UN-Habitat) та БФ “Рокада” провели консультації з громадськістю в рамках реалізації довгострокових рішень у Бородянській громаді, зокрема вирішення проблемних питань, що турбують жителів. 

Учасників заходу було поділено на 4 групи для обговорення основних напрямків відновлення Бородянської громади: економічне відновлення і розвиток – забезпечення сталого економічного розвитку, розвиток малого та середнього підприємництва, створення робочих місць, покращення інфраструктури, соціальний захист – забезпечення доступу до соціальних послуг для всіх категорій населення, включно з переселенцями та особами, постраждалими внаслідок бойових дій, інфраструктура та міське планування – розвиток ефективної та стійкої міської інфраструктури, включаючи дороги, водопостачання, каналізацію, енергетику та транспорт, культурний розвиток – підтримка культурної спадщини, розвиток мистецтва, освіти та культури в цілому, що сприяє розвитку та унікальності громади.

 

«Під час заходу обговорювали потреби громади, роль місцевих органів влади, громадянського суспільства та приватного сектору у виявленні прогалин та пошуку рішень, початкові обговорення потенційного залучення агенцій ООН та інших організацій для підтримки громади в процесі планування та реалізації зазначених проектів. До обговорень були залучені також старости, які розповіли про свої проблеми в селах громади, зокрема основною проблемою громади є відбудова та повернення населення», – повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

 

Img 7318 Img 7323

Читати також