З Днем театру!

by Redaktor
Снимок экрана 2024 03 27 в 17.45.13

Хочу привітати всіх творчих людей, представників театру.

Особливу подяку та щирі вітання висловлюю Бородянському театру “Зарево” та його засновниці Поліні Лучко за невтомну працю, неймовірний талант та безмежну любов до мистецтва. Нещодавно театр “Зарево” зачарував глядачів виставою “Попелюшка по-київськи”, яка здобула перемогу в гранті від “Upshift”, “ЮНІСЕФ” та ГО “Задзеркалля”. Це яскрава та костюмована постановка, створена за сценарієм та постановкою Поліни Лучко і з хореографією Анастасії Балахонової, здобула щиру любов глядачів.

Поліна Лучко – справжня генераторка ідей Бородянського театру. Вона не лише талановита акторка та режисерка, але й активістка, яка збирає кошти на ЗСУ, пишучи власні твори.

“Попелюшка по-київськи” – це не просто казка, а й захоплююча історія з іронією, де добро завжди перемагає зло, а мрії збуваються, але не без зусиль та креативності.

Юні актори театру “Зарево” – це справжнє натхнення! Їх творчий шлях – гастролі по Київській області, восени 2022 року розпочалися перші зйомки театру “Зарево”, а завдяки підтримці благодійного фонду “Оберіг Відродження” театр тричі їздив з виставами про війну до Львова.

Вітаю театр “Зарево” з успіхами та бажаю нових творчих звершень!

Читати також