У Бородянці провели штабне тренування з надзвичайних ситуацій

by Redaktor
Снимок экрана 2023 12 29 в 17.26.44

Снимок экрана 2023 12 29 в 17.26.3229 грудня у Бородянці було проведено штабне тренування з органами управління Бородянської селищної субланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області під час виникнення надзвичайних ситуацій воєнного характеру.

Під час штабних тренувань було опрацьовано плани дій керівного складу, служб цивільного захисту, евакуаційних органів громади, спрямованих на виконання заходів з проведення часткової евакуації населення громади із зони можливого ураження або зони надзвичайної ситуації в безпечні районив особливий період.

«Проведення штабних навчань та тренувань є критично важливим у готовності до кризових сценаріїв. Ці заходи підвищують готовність персоналу, розвивають необхідні навички, сприяють покращенню координації служб, забезпечують швидку реакцію та оновлення стратегій. Вони також готують психологічно до напружених ситуацій, створюючи надійну систему заходів безпеки та захисту громади», – повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Участь в засідані штабу та розробці плану дій взяли представники комісії з питань ТЕБ та НС при виконкомі Бородянської селищної ради, комісія з питань евакуації та структурні підрозділи Бородянської селищної ради, КНП “КО “Благоустрій-Бородянка», KHП БСР “Бородянський Центр первинної медико-санітарної допомоги”, участь у штабних тренування також взяли старости старостинських округів та поліцейський офіцер Бородянської селищної громади

Читати також