У Бородянці вшанували учасників бойових дій на території інших держав

by hostwx

15 лютого в Бородянці вшанували учасників бойових дій на території інших держав. На урочистому мітингу з цієї нагоди, який відкрив голова Бородянської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)  Олександр Герасименко, були присутніми селищний голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук, голова Бородянської райдержадміністрації Аліна Бурдак та її заступниця Людмила Зінченко, секретар ради Георгій Єрко, депутат Київської облради Галина Єрко, учасники бойових дій, ветерани, представники громади та ЗМІ.

Хвилиною мовчання та громадською панахидою, яку провів настоятель Свято-Михайлівського храму, благочинний І Бородянського благочиння отець Віктор (Талько) громада Бородянщини вшанувала світлу пам’ять солдат і офіцерів, загиблих у війні в Республіці Афганістан та інших миротворчих місіях.

Звертаючись до громади, Олександр Сахарук підкреслив, що військовий досвід ветеранів Афганістану завжди був гідним прикладом братерства та вірності обов’язку і побажав усім мирного неба, добра та міцного здоров’я.

Керівництвом покладено квіти до пам’ятника загиблим та вручено відзнаки учасникам бойових дій.

Читати також