У Бородянці відкрито поліцейську станцію офіцерів громади

by hostwx

5 листопада в Бородянці за участі керівництва Головного управління Національної поліції в Київській області в особі генерала поліції третього рангу Андрія Нєбитова, керівництва Бородянської тергромади в особі селищного голови Олександра Сахарука, керівництва  відділення поліції № 2 Бучанського РУП ГУ НП у  Київській області в особі його начальника Олександра Бондаря відбулось відкриття першої поліцейської станції офіцерів громади. Олег Маєвський та Сергій Галанзовський відтепер захищатимуть безпеку та спокій Бородянської ТГ.

Як зазначив у виступі Андрій Нєбитов, ця форма роботи дозволяє максимально наблизити працівників правоохоронних органів до людей і сприяє їхній взаємодії та співпраці. Він подякував керівництву та депутатам Бородянської тергромади за втілення в життя цього важливого проєкту, відзначивши, що станція в Бородянці – одна з кращих на Київщині.

Селищний голова Олександр Сахарук привітав усіх з цією визначною подією та побажав офіцерам служити віддано й вірно громаді Бородянщини і всій Україні.

Музичний подарунок прозвучав від народного аматорського колективу «Любисток» під керівництвом Оксани Івахненко.

Читати також