У Бородянці працювала команда із шести представників французької організації Jonction Secours France: Toto Baererakett, Katia Reynolds, Jonathan Gasc, Mathilde Wariner, Tom Kiubee Tripp, Frederic Herrmann.
Основною метою діяльності Jonction Secours France є допомога в організації цивільної безпеки населення. Тож, серед учасників делегації були присутні вогнеборці з різних частин Франції, парамедик та інженер з медичного обладнання.
Під час їх візиту в Бородянці проведено зустріч з місцевими рятувальниками. Також французькі спеціалісти з питань цивільного захисту відвідали відділення травматології Бородянської ЦРЛ, де фахівець з медичного обладнання провів діагностику непрацюючих рентген апаратів, виявив причин поломок та шляхи їх усунення.
Крім того, партнери з Франції передали нам гуманітарну допомогу у вигляді медикаментів.
У підсумку зустрічі представники Jonction Secours France визначили список потреб для наших вогнеборців та пообіцяли надати нове обладнання і захисний одяг протягом наступного візиту, який відбудеться найближчим часом.- інформує в.о. голови Бородянської селищної ради Георгій ЄРКО