У Бородянці працювали фахівці Jonction Secours France

by hostwx
29ae3314 Ee5b 4a16 83ef Cc6a48283442

У Бородянці працювала команда із шести представників французької організації Jonction Secours France: Toto Baererakett, Katia Reynolds, Jonathan Gasc, Mathilde Wariner, Tom Kiubee Tripp, Frederic Herrmann.

Основною метою діяльності Jonction Secours France є допомога в організації цивільної безпеки населення. Тож, серед учасників делегації були присутні вогнеборці з різних частин Франції, парамедик та інженер з медичного обладнання. 

Під час їх візиту в Бородянці проведено зустріч з місцевими  рятувальниками. Також французькі спеціалісти з питань цивільного захисту відвідали відділення травматології Бородянської  ЦРЛ, де фахівець з медичного обладнання провів діагностику непрацюючих рентген апаратів, виявив причин  поломок та шляхи їх усунення.

Крім того, партнери з Франції передали нам гуманітарну допомогу у вигляді медикаментів.

У підсумку зустрічі представники Jonction Secours France визначили список потреб для наших вогнеборців та пообіцяли надати нове обладнання і  захисний одяг протягом наступного візиту, який відбудеться найближчим часом.- інформує в.о. голови Бородянської селищної ради Георгій ЄРКО

 

Читати також