У Бородянському ЦНАП розпочали прийом заяв громадян на участь в обласній програмі «Нова оселя»

by hostwx
3d413561 93b8 4603 9bfc 778313c946a9

Шановні мешканці Бородянської територіальної громади!

Відділом Бородянського ЦНАПу розпочато прийом заяв і документів від громадян на участь в обласній Програмі «Нова оселя» для забезпечення житлом сімей, житло яких знищене внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації, та відновлення якого є неможливим шляхом поточного або капітального ремонту чи реконструкції або є економічно недоцільним.

До заяви потрібно додати такі документи:

1. Копію інформаційного повідомлення (заяву) про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації, поданого згідно з Порядком подання інформаційного повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації, затвердженого постановою Кабміну від 26 березня 2022 р. №380 (в редакції постанови Кабміну від 29 квітня 2022 р. №505).

2. Копії документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України власника майна та членів сім’ї, що претендують на отримання квартири;

3. Належним чином завірену копію документа, що посвідчує право власності на майно, що знищене внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації, та відновлення якого є неможливим шляхом поточного або капітального ремонту чи реконструкції або є економічно недоцільним.

4. Копії реєстраційного номера облікової картки платника податків (не надається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідному територіальному органу ДФС і мають відмітку в паспорті громадянина України) власника майна та членів сім’ї, що претендують на отримання квартири;

5. Копії документів, що підтверджують підстави пріоритетності в отриманні коштів, для придбання житла.

6. Звіт за результатами обстеження, у якому зазначено, що будинок (квартира) підлягає повному або частковому демонтажу.

7. Витяг з переліку потенційно аварійно небезпечних об’єктів, які потребують невідкладних робіт щодо часткового демонтажу окремих частин та/або конструкцій та аварійно небезпечних об’єктів, які підлягають демонтажу, ліквідації, затвердженого уповноваженим органом.

Заявнику (заявникам), що подали заяву для внесення в реєстри сімей, що потребують забезпечення житлом видається опис документів, в якому зазначається інформація про дату подання та реєстрації заяви, реєстраційний номер заяви та перелік документів, доданих до заяви, за підписом посадової особи, яка їх прийняла.

На кожну сім’ю, яка потребує забезпечення житлом, заводиться облікова справа, якій присвоюється номер, за яким здійснюється її ідентифікація та зберігається в органі місцевого самоврядування.

Детально ознайомитися з Програмою «Нова оселя» на 2022-2023 роки, умовами участі, порядком використання коштів та орієнтовними термінами виконання можна  за посиланням https://bsr.gov.ua/novini/p-r-o-h-r-a-m-a-nova-oselia-na-2022-2023-roky-z-dodatkamy.html

Графік роботи ЦНАП:

Пн – Пт 08:00-17:00

Адреса: смт Бородянка, вул. Паркова,5, кабінет №2 (приміщення ліцею,1-й поверх).

Телефон для довідок: 0962757845

Читати також