У Бородянській тергромаді розпочато процедуру побратимства з містом Навалагамелья(Мадрид)

by hostwx

5 жовтня Бородянську тергромаду відвідала Президент Благодійного фонду «Українські життя»(Республіка Іспанія)  Валентина Морозова, дружина мера міста Навалагамелья(Мадрид) Андреса Самперіо Монтехано. Цього дня від громади цього іспанського міста нею вручено в.о. селищного голови Георгію Єрку Лист про наміри щодо початку процедури побратимства.

Шановна гостя емоційно та щиро розповіла про потужну підтримку в Європі переселенців із України, про бажання допомогти Бородянській тергромаді реалізацією гуманітарних та економічних проєктів. Як підкреслила Валентина Морозова, українці продемонстрували всьому світові, що таке справжня мужність та відвага.

Георгій Єрко подякував гостям за підтримку та небайдужість, виразив сподівання на співпрацю на благо громади у всіх галузях. Бо ж Бородянщина має прадавні самобутні традиції, яскраву культурну спадщину, видатних спортсменів, талановитих дітей і молодь. Начальниця відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська також розповіла гостям громади, що, на жаль, наразі знищено 95 % матеріально-технічної бази закладів культури, проте і в таких скрутних умовах діти прагнуть творчого розвитку та вдосконалення.

Наприкінці цієї дружньої зустрічі відбувся сеанс неформального відеозвязку з  Андресом Самперіо Монтехано, де присутні обмінялись думками про можливі спільні проєкти та подальшу співпрацю.

Читати також