У Бородянській тергромаді буде новий ЦНАП

by hostwx

Цього тижня Бородянську тергромаду з моніторинговим візитом відвідали представники делегації Європейського Союзу – «Програми розвитку ООН». На зустрічі з в.о. селищного голови Георгієм Єрком було обговорено роботу адміністраторів, проблемні питання та шляхи їхнього вирішення. Представники делегації відмітили, що надана ними для роботи в червні оргтехніка використовується за призначенням. Особливу увагу приділили Модульному ЦНАПу, встановлення якого фінансується Програмою ООН, що здійснює діяльність, спрямовану на зміцнення потенціалу органів місцевого самоврядування.

У результаті повномасштабної агресії рф в Бородянській тергромаді було знищено та пошкоджено життєво важливі об’єкти інфраструктури, в тому числі, Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Його спеціалісти працювали в приміщенні Бородянської селищної ради. Між тим, ЦНАП – це «єдине вікно» для отримання адміністративних послуг як жителями громади, так і внутрішньо переміщеними особами. Як повідомила начальник відділу-ЦНАП Світлана През, натепер фахівцями відділу їх надається 130 видів, щодня адміністраторами здійснюється прийом понад 100 громадян.

Після де окупації ОТГ Бородянська селищна рада зверталась до різних міжнародних організацій у пошуках допомоги щодо побудови нового, великого, комфортного і, головне, сучасного приміщення ЦНАПу. Враховуючи те, що ще у 2018 році сесією Бородянської селищної ради прийнято рішення «Про розробку детального плану території земельної ділянки для будівництва центру надання адміністративних послуг, розташованої по вул. Центральна в смт Бородянка», та після цього сформовано і зареєстровано земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав, Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН) було прийнято рішення про благодійну підтримку Бородянської селищної ради в частині встановлення Модульного ЦНАПу на цій ділянці.

Розташування ЦНАПу в середмісті Бородянки буде зручним для всіх його відвідувачів, у т.ч. для мало мобільних верств населення. Модульна будівля має площу понад 300 кв. метрів, тут передбачено 25 робочих місць для фахівців, 1 місце для самообслуговування громадян, зручні та максимально комфортні умови як для чисельних відвідувачів, так і для роботи адміністраторів. Також ПРООН забезпечить надання відповідної оргтехніки для повноцінного прийому громадян і надання їм широкого спектру послуг.

Читати також