Турнір з баскетболу

by hostwx

У нас у image001Бородянці не тільки відроджуються давні традиції, а й виникають нові. Гарним прикладом цього є проведення баскетбольних турнірів на відбудованому майданчику, що на вулиці Парковій.
18 червня, не зважаючи на раптовий дощ, тут зібрались 20 команд з усієї України, аби азартно і емоційно виборювати перемогу в Рейтинговому турнірі УСЛ 3х3 FIBA Endorsed “Borodyanka Street Game” (стрітболі 3 х 3).
Перемогу і чемпіонство святкує баскетбольный клуб «БК-Бульдоги» (Київ) у складі Сергія Горбенка, Карьє Барбарова, Ярослава Кузьменка, Олексія Соловйова, тренера Антона Єрчика.
За допомогу в організації заходу велика подяка народному депутату Олександру Черненку, Олегу Синиці та Дмитру Науменку, спільно з ким нам вдалось провести таке цікаве справжнє свято баскетболу та image003придбати 11 комплектів форми для спортсменів наших бородянських клубів.
Окрема подяка Ігорю Астахову, Ростиславу Патріку та Максиму Камінському за енергійні, натхненні та найкращі з кращих організаторські здібності!

 

                                                                                                                     О.В.Сахарук

Читати також