Центр надання соціальних послуг інформує

by hostwx

Комунальна установа “Центр надання соціальних послуг Бородянської селищної ради” на постійній основі надає предметну та нагальну допомогу незахищеним категоріям громадян. Як повідомила його директорка Ірина Мельниченко, Центр співпрацює з чисельними Міжнародними Фондами та Благодійний організаціями. Такими як СОС Дитячі містечка,  Червоний Хрест, Благодійна організація “Право на захист”, ГО “Дівчата” та інші.

На протязі червня-вересня за підтримки СОС Дитячі містечка оформлено та надано нецільову фінансову допомогу у розмірі 2 200 грн. на кожного члена сім’ї. Її протягом 3 місяців отримали 163 багатодітних сім’ї, а також 100 продуктових та гігієнічних наборів, 5 нетбуків,  50 комплектів постільної білизни. За підтримки Міжнародної благодійної організації Червоний Хрест громадянам надано 800 продуктових та гігієнічних наборів. 2690 особам оформлено грошову допомогу в розмірі 5000 грн.  1400 особам за підтримки Благодійного фонду «Право на захист» оформлено виплати від ООН.

Бородянська селищна рада та Центр надання соціальних послуг висловлює щиру і велику подяку за допомогу, гуманізм та небайдужість усім благодійним та громадським організаціям, які підтримали Бородянську тергромаду у складні часи війни з російською федерацією.

  

Читати також