Триває робота мобільної психологічної служби Бородянського ЦСПР на виїзді

by hostwx
00cf245f 3d99 4734 A49a 37ccc1710a40

Цього разу виїзд відбувся у межах проекту «Реагування на надзвичайні ситуації для забезпечення потреб дітей на звільнених територіях, дітей-переселенців та їх сімей, які постраждали внаслідок військових дій, шляхом надання соціально-психологічної та матеріальної допомоги, моніторингу і просування прав дітей», що реалізуються БО «Надія і житло для дітей» за підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ)в Україні в рамках СПІЛЬНО – програми реагування на війну Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Практичні психологи та соціальний педагог Центру відвідали Мирчанський старостинський округ.

Була проведена ґрунтовна аналітико-дослідницька робота з керівницею округу – Машиною Тетяною. З її допомогою фахівці оновили списки вразливих категорій населення із широким спектром проблем від найменших побутових до вирішення нагальних юридичних та психологічних.

Спілкуючись безпосередньо з мирчанами, фахівці визначили першочергові соціальні потреби сімей, виявлено гострі соціальні потреби, які протягом дня були вирішені.

Було проведено первинне сімейне та індивідуальне психологічне консультування і сплановано наступні зустрічі із жителями громади.

Ефективною стала зустріч із депутатом Мирчанського округу Павлом Остапченком, яка збагатила можливості і депутатства і нашої команди.

«Щиро дякуємо за можливість бути мобільними і присутніми у віддалених селах нашим  давнім друзям  Chernobyl Children’s Lifeline Charity Разом ми сила!», – інформує Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації.

Читати також