Третє пленарне засідання першої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання

by hostwx

10 грудня селищний голова Олександр Сахарук провів третє  пленарне засідання першої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання. На ньому була присутня голова Бородянської районної державної адміністрації Аліна Бурдак.

На початку засідання Олександр Сахарук зачитав звернення від представників Пилиповицького старостинського округу щодо закріплення як депутата секретаря ради Георгія Єрка та роз’яснив присутнім, що згідно законодавства громадянин, що проживає в будь-якому старостинському окрузі Бородянської тергромади, може звернутись до секретаря ради щодо складання депутатського акту та інших питань.

У своєму виступі депутат Дмитро Науменко озвучив колективне звернення депутатів щодо включення до порядку денного питання про обрання голів постійних комісій та затвердження їх складу. 

В ході засідання було прийнято рішення про початок реорганізації Загальцівської, Качалівської, Майданівської та Небратської сільської ради, а також щодо виготовлення нових печаток і штампів. Проте надалі депутатами не підтримано  кандидатури на посади старост трьох вищезазначених старостинських округів. 

Після перерви селищний голова Олександр Сахарук зачитав напрацьований робочою групою проект розподілу депутатів за округами, який було підтримано. Також депутатами затверджено голів постійних комісій та їхній склад. Так, головою комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, реалізації державної регуляторної політики, розвитку цінних паперів та інших фінансових інструментів, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків обрано Дмитра Науменка,  комісії з регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток – Павла Остапченка, комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування, запобігання корупції – Олега Бульбанюка, комісії з питань комунальної власності, приватизації, транспорту, підприємництва, житлово-комунального господарства, енергозбереження, розвитку інфраструктури та телекомунікацій – Олександра Михайлюка, комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури, спорту, туризму та соціального захисту населення – Валентину Клевчук

У подальшому очільник громади Олександр Сахарук поінформував щодо короткострокового плану дій новобраного складу комісій ради, зокрема, головний акцент має бути на напрацюванні бюджету на 2021 рік, регламенту ради восьмого скликання, інвентаризації комунального майна в світлі ліквідації Бородянської районної ради, тощо. Четверте пленарне засідання першої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання заплановано на 17 грудня (четвер). На ньому заплановано розглянути кандидатури старост  Бородянської тергромади, склад виконкому та інші нагальні питання.

Читати також