ТРЕНУВАННЯ ВІД ШЕВИ і НОВІ М’ЯЧІ!

by hostwx
9a099043 02ab 4f5d A3f5 63d69e256c1b

Для юних вихованців Бородянської ДЮСШ понеділок 15 серпня  виявився надзвичайно вдалим. Два десятки суперових м’ячів – для футболу, волейболу й баскетболу привіз у Бородянку начальник управління молоді та спорту Київської ОДА Сергій Тимофєєв. А от почесну місію передати їх нашій спортивній молоді взяв на себе легендарний футболіст і тренер Андрій Шевченко, який нині є першим амбасадором Глобальної ініціативи  Президента України UNITED 24.

Юні футболісти намагалися зловити кожну пораду української футбольної зірки. Єдине, що не припало їм до душі – рекомендація не вживати кока-коли.

Їм  також вдалося здивувати поважного гостя – юний бородянський голкіпер Максим Іваненко майстерно захистив ворота від самого Андрія Шевченка! Це без сумніву порадувало присутніх на зустрічі – в.о. Бородянського селищного голови Георгія Єрка, начальника відділу культури, молоді та спорту Наталію Вишинську, директора ДЮСШ Володимира Шому та всіх бородянських футбольних фанів. Адже, як показала пам’ятна зустріч, майбутні зірки українського футболу зростають саме в незламній Бородянці!

Відділ культури, молоді та спорту БСР

 

Читати також