14
За інформацією Київської обласної державної адміністрації в Бородянській ОТГ зареєстровано 3 нових випадки захворювання на COVID-19: с. Загальці – 2, з них 1 дитина, с. Нове Залісся – 1.
У Київській області захворювання на коронавірус виявили у 236 жителів, у т.ч. у 20 дітей. За добу одужали 88 осіб, у т.ч. 5 дітей. У Бородянській ОТГ одужали: смт Бородянка – 3.
За добу по області надійшло 1 повідомлення про летальний випадок із підтвердженим COVID-19.
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242399197_2613290825645716_6085978928091176055_n-300x204.jpg)