Спортивні заходи до Дня перемоги над нацизмом

by hostwx

11У спортивному житті Бородянки сьогодні відбулись дві цікавих події. На стадіоні селищної ради у відкритому турнірі Бородя12нського клубу «Здоров’я», присвяченому Дню Перемоги, змагались юні футболісти чотирьох команд: Макарова, Клавдієво-Тарасового, Бородянки і Бучі. Гра була яскравою, емоційною і не по-дитячому серйозною. Щиро вітаю з перемогою спортсменів та тренерів міста Бучі. Наші бородянці посіли почесне друге місце, 
 на третьому – футболісти Клавдієво-Тарасового. Приємно бачити, як народжуються справжні футбольні таланти Київщини! Можливо, колись ми будемо згадувати, як цей легендарний спортсмен бігав полями нашого селищного стадіону.
На баскетбольному майданчику, що на вулиці Парковій, сьогодні до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ми провели Кубок селищного голови. Радує, що команд стає все більше, як і глядачів! Наші хлопці грали натхненно і професійно, ніби виборювали Кубок NBA.
Вітаємо з перемогою і Кубком команду БКБ, а також «Блискавку» і «Шкіряний м’яч»! За голосуванням глядачів звання «Кращий гравець» отримав Ігор Астахов. Хочемо окремо подякувати генеральному директору фірми «Armadis» Олегу Синиці за підтримку в реконструкції цього спортивного майданчика та бородянського спорту в цілому.
Сподіваємося, що і надалі спільно ми гуртуватимемо нашу молоду спортивну громаду. І будуть нові перемоги і нові чемпіони!

16 15

 

Читати також