Співпраця з МБО «СОС Дитячі Містечка»

by hostwx
917bdb91 2b81 4aa8 B341 Adfb16db2185

Створення нових можливостей для дітей із сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, зокрема через війну, – предметно обговорили учасники зустрічі, яка експромтом відбулася сьогодні під дахом Гуманітарного ліцею. 

З гум. допомогою та пропозиціями на довготривалу співпрацю у Бородянку прибула команда Міжнародної благодійної організації «СОС Дитячі Містечка»: директор Сергій Лукашов, менеджер проєкту Світлана Туптуєва, координатор проєктів укріплення сім’ї Тетяна Сідун.  

Ситуацію, що склалася нині у Бородянці із згаданою вразливою цільовою аудиторією, з різних боків висвітлили керівники служб Бородянської селищної ради: Відділу культури, молоді та спорту – Наталія Вишинська, Служби у справах дітей – Тетяна Вишняк та Центру надання соціальних послуг – Ірина Мельніченко. 

У спілкуванні виявилися актуальні точки дотику, здатні спрацювати на користь дітей із сімей у СЖО. Перша з них – Міжнародний день захисту дітей. А в подальшому можливі ігрові та реабілітаційні програми на літній період.

Відділ культури, молоді та спорту Бородянської селищної ради

Читати також