Система відеоспостереження громадського порядку відтепер і в Бородянці

by hostwx

34
– Олександре Васильовичу,  сьогодні на часі є питання громадського правопорядку. Які дії міської влади щодо забезпечення громадського правопорядку можуть оцінити бородянці?

 –  Відеомоніторинг громадського порядку –  це була одна з моїх передвиборчих мрій, яку ми зараз втілюємо спільно з ТОВ «Пролінк» та Бородянським відділком поліції, –  розповідає селищний голова Сахарук О.В. – Я вдячний депутатському корпусу селищної ради, який підтримав мою ініціативу і  голосуванням виділив кошти на закупівлю відеокамер, серверу та телевізору для системи відеоспостереження.

– Яку кількість відеокамер планують встановити та де вони будуть розміщені?

–  Усього в селищі Бородянка буде встановлено 10 відеокамер нічного спостереження, –  роз’яснює Олександр Васильович. –  Камери відеонагляду за дорожнім рухом розпізнаватимуть цифри номерних знаків на автомобілях під час руху. Переконаний, що це сприятиме  правоохоронцям під час розшуку автомобілів, причетних до скоєння злочинів, як дорожньо-транспортних пригод так і крадіжок, грабежів, розбійних нападів тощо.

Чотири камери буде розміщено на автовокзалі. Камери дивитимуться від стели «Бородянка» на чотири дороги навколо центральної клумби, що дозволить нам слідкувати за рухом автотранспорту на дорозі Київ-Ковель та на дорозі з вулиці Центральної (раніше – Леніна – примітка автора) на вокзал.

Ще дві камери буде розміщено на виїзді з Бородянки біля будинку-інтернату. Вони відслідковуватимуть машини, що виїжджатимуть та в’їжджатимуть в селище зі сторони села Небрат.

Дві камери розташуються на перехресті  вулиць Центральної та Великої (раніше – Комсомольська).

І дві останні камери буде розташовано на перехресті вулиць Центральної та Семашко, Центральної та Набережної. Це найбільше і найнебезпечніше в селищі перехрестя. Ці камери записуватимуть рух біля автобусної зупинки «Поліклініка», під’їзд до Ощадбанку та магазину «Міраж».

– Хто матиме доступ до інформації, що записуватиметься системою відеоспостереження?

– Доступ до інформації, що записується, як і належить, матимуть правоохоронці нашого місцевого відділку поліції. Розраховуємо, що це полегшить їхню роботу, а нам з вами –  забезпечить спокій та порядок в селищі.

В майбутньому також планується транслювати відео з камер на офіційний веб-сайт Бородянської селищної ради. Така практика існує в багатьох міста та селищах України, як наприклад у місті Вінниця та місті Українка. Це дозволить  бородянцям наживо спостерігати за життям селища.

– На якому етапі зараз роботи по встановленню охоронної системи відеоспостереження?

– Сервер на 32 канали та телевізор Romsat на 32 дюйми уже встановлений в Бородянському відділенні поліції. Зараз поліціянти освоюють нову техніку та проходять навчання.  Щодо камер –  їх встановлення почалося і триває в той час, як ми розмовляємо, – посміхається Олександр Васильович.  – Плануємо закінчити усі роботи до 1 червня 2016 року. Вірю та сподіваюся, що вжиті нами заходи унеможливлять  безвідповідальну поведінку водіїв та пішоходів на дорогах Бородянки.

Інтерв’ю з головою

Бородянської селищної ради О.В. Сахаруком

 записала Анна Матвієнко

Читати також