Порядок денний шостої сесії сьомого скликання

by hostwx

До відому депутатів Бородянської селищної ради! 

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликається шоста сесія Бородянської селищної ради сьомого скликання. Сесія відбудеться 31 березня 2016 року о 14.30 в сесійному залі Бородянської селищної ради.

800px-PRAPOR_BORODYNKA.2

Порядок денний

шостої сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання

від 31 березня 2016 року

 

смт Бородянка                                                                                                         вул. Центральна, 230

 

 1. Про внесення змін до рішення третьої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання «Про селищний бюджет на 2016 рік» від 24 грудня 2015 року.
 2. Про затвердження Програми утримання та ремонту дорожнього покриття вулиць смт. Бородянка на 2016 рік

Доповідає: Хорощак Г.П., голова постійної комісії з питань бюджету і фінансів.

 1. Про розгляд листів дочірнього підприємства «Мисливське господарство «Бородянський яструб» Київського обласного мисливсько-рибальського виробничого об’єднання Київської обласної ради Українського товариства мисливців і рибалок та Клубу мисливців та рибалок «Здвиж» про надання погодження на закріплення мисливських угідь площею 1016,0 га для ведення мисливського господарства на 25 років в межах Бородянської селищної ради.
 2. Про внесення змін до рішення третьої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 26.12.2015 року №69-03-VІІ «Про затвердження структури та впорядкування умов праці виконавчого апарату селищної ради на 2016 рік».
 3. Про преміювання селищного голови Сахарука Олександра Васильовича

за лютий та березень 2016 року.

Доповідає: Сахарук О.В., селищний голова

 1. Про результати роботи Спеціалізованої Комісії для управління Комунальними підприємствами, організаціями, установами виконавчого комітету Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

Доповідає: Науменко Д.М., заступник селищного голови, голова Спеціалізованої Комісії для управління Комунальними підприємствами, організаціями, установами виконавчого комітету Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

 1. Про затвердження звіту серія М №20160129/01 від 29 січня  2016 року про незалежну експертну оцінку вартості майна,  розташованого за адресою: вулиця  Гагаріна, буд. 1А  смт. Бородянка.
 2. Про подовження Бородянському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) терміну дії договору оренди комунального  майна №17 від 01 жовтня 2014 року.
 3. Про розгляд листа відділу освіти Бородянської районної державної адміністрації Київської області про надання в оренду Бородянській районній ДЮСШ футбольного поля в районі адміністративного будинку ПСП «Колос».
 4. Про розгляд листа Ірпінської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області від 22.02.2016 року вих. № 731/10/10-31-23-06  про прийняття рішення відповідно до ст. 96 Податкового Кодексу України  стосовно  КП БСР «Бородянське УЖКГ».
 5. Про затвердження тарифів по квартирній платі (платі за утримання житла) по багатоквартирних будинках смт. Бородянка.
 6. Про затвердження тарифів по утриманню нежитлових приміщень смт. Бородянка.

Доповідає: Марченко Н.В., голова постійної комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.

 1. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Медведського Олександра Васильовича про внесення змін в п.2 рішення двадцять третьої сесії Бородянської селищної ради п’ятого скликання №623-23-V від 30.10.2008 року «Про затвердження матеріалів попереднього погодження місця розташування земельної ділянки під реконструкцію існуючого торгівельного павільйону (під магазин) по вул. Леніна, 338а в смт Бородянка Бородянського району Київської області та надання дозволу на виготовлення проекту відведення вищезазначеної земельної ділянки в оренду приватному підприємцю Медведському Олександру Васильовичу».
 2. Про розгляд листа гр. Горбатюка Валерія Васильовича про залишення без змін процентного співвідношення орендної плати від нормативно-грошової оцінки земель 5% – на земельну ділянку площею 0,2450 га, для обслуговування готелю по вул. Центральна (раніше Леніна), 333 в смт. Бородянка.
 3. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Демченко Людмили Анатоліївни про зменшення орендної ставки від нормативної грошової оцінки земель з 6% на 3% на земельну ділянку площею 0,0192 га для обслуговування бару по вулиці Центральна (раніше Леніна), 311 в смт. Бородянка.
 4. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Каташинського Олександра Васильовича про залишення без змін процентного співвідношення орендної плати від нормативно-грошової оцінки земель 3% – на земельну ділянку площею 0,2070 га по провулку Банному, 2-а  в смт. Бородянка.
 5. Про розгляд заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Інтехтранс – 2» про залишення без змін  процентного співвідношення орендної плати від нормативно-грошової оцінки земель 5% – на земельну ділянку площею 0,503  га по вулиці Польова, 10-а в смт. Бородянка.
 6. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємцю Старостенку Івану Івановичу про залишення без змін процентного співвідношення орендної плати від нормативно-грошової оцінки земель 3% – на земельну ділянку площею 0,0475 га по вулиці Польова в смт. Бородянка.
 7. Про поновлення терміну дії договору оренди землі №158/10 від 06.2010 року    фізичній особі-підприємцю Старостенку Івану Івановичу на земельну ділянку площею 0,0475 га, для будівництва станції технічного обслуговування та мийки автомобілів по вулиці  Польова  в  смт. Бородянка  терміном  на  5 (п’ять ) років.
 8. Про поновлення терміну дії договору оренди землі №171/11 від 04.2011 року, укладеного між Сітайло Володимиром Адамовичем на земельну ділянку площею 0,0040 га, Титовою Вікторією Миколаївною на земельну ділянку площею 0,0080 га та Бородянською селищною радою, для комерційного використання (обслуговування магазину) по вулиці Паркова, 2-в  в смт. Бородянка терміном на 3 (три) роки.
 9. Про поновлення терміну дії договору оренди землі №170/11 від 04.2011 року   Сітайло Володимиру Адамовичу на земельну ділянку площею 0,008 га, для комерційного використання (обслуговування магазину) по вулиці Паркова, 2-а  в  смт. Бородянка  терміном  на  3 (три) роки.
 10. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Капелюшного Олексія Петровича про зменшення  орендної ставки  від нормативної грошової оцінки земель з 6% на 3% на земельну ділянку площею  0,0698 га для будівництва  майстерні по ремонту автомобілів по вулиці  Польова,  10-В в смт. Бородянка
 11. Про надання згоди фізичній особі-підприємцю Капелюшному Олексію Петровичу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею  0,0698 га, що перебуває в оренді  по вулиці Польова, 10-в, для будівництва  майстерні по ремонту автомобілів, для її продажу.
 12. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Лисенка Юрія Борисовича про подовження терміну дії договору оренди землі № 200/13 від 23 грудня  2013 року   по вулиці  Центральна (Леніна)   в  смт. Бородянка.
 13. Про розгляд листа  Товариства з обмеженою відповідальністю «ВІТО ГРУП» про надання згоди на укладення додаткової угоди про заміну сторони в договорі оренди землі   від  17 листопада 2009 року,  укладеного між Бородянською райдержадміністрацією та ТОВ «ЄВРОБОРЕКС», для виробничих потреб (землі промисловості) в смт. Бородянка по вул.  Індустріальна,  2-в.
 14. Про розгляд листа Виробничо-торгівельної фірми «АЛІНА» про перегляд орендної  плати в зв’язку із проведеною індексацією земельної ділянки станом на 2016 рік на земельну ділянку площею 1,0174 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Вокзальна, 21 в смт. Бородянка. Доповідає: Камінський О.М., голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин.
 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 1. Розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області..
 1. Розгляд заяв громадян. Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.
 1. Про проведення технічної інвентаризації земель смт. Бородянка. Доповідає: Сахарук О.В., селищний голова
 1.  Про визначення приватного партнера для здійснення державно­го приватного партнерства. Доповідає: Сахарук О.В., селищний голова 
 1. Різне.

– Про вжиття невідкладних комплексних заходів з попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій та загибелі людей на них в смт. Бородянка.

– Про створення постійно діючих підрозділів цивільного захисту в складі виконавчих органів територіальних громад з урахуванням техногенного навантаження територій.

– Про розгляд листа КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» щодо затвердження заходів щодо оптимізації системи теплопостачання смт. Бородянка.

Доповідає: Селищний голова Сахарук О.В

 

 

 

Читати також