Щотижнева апаратна нарада в селищній раді

by hostwx
3b57969b 2876 40c1 932e 22a15d2e4c56

06.06.2022 під головуванням в.о. голови Бородянської селищної ради Георгія Єрка відбулася щотижнева розширена апаратна нарада з нагальних питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.

На сьогоднішній день, поряд із глобальною проблематикою післяокупаційної Бородянки стоїть й питання повноцінного забезпечення робочими місцями (приміщеннями) та оргтехнікою працівників селищної ради. Опрацьовуються всі можливі варіанти та пропозиції щодо вирішення  цього питання.

Заслухано очільників старостинських округів. В населених пунктах Бородянської ТГ спектр проблем є аналогічним з адміністративним центром. Старости також звернулися із проханням щодо забезпеченння місцевих рад найнеобхіднішою оргтехнікою та пальним. Дане звернення взято на  опрацювання.

На нараді  в.о. голови БСР Георгій Єрко оголосив, що в тестовому режимі розпочав роботу Бородянський інформаційно-аналітичний центр. Він розміщений на площі поруч з пам‘ятником Т.Г.Шевченку. Прийом громадян наразі ведуть спеціалісти селищної ради. Жителі можуть отримати консультації з питань, які їх цікавлять, а також залишити заяву чи скаргу щодо наявної особистої проблематики. За тим, звернення буде оперативно передане до вказаної служби чи організації з метою якнайшвидшого вирішення зазначеної проблеми.

Читати також