ЩОДО ПОДАЧІ ЗВІТНОСТІ ПО ЗАБОРГОВАНОСТІ З ОПЛАТИ ПРАЦІ

by hostwx

Відділ праці та соціального захисту населення інформує за матеріалами Держстату

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ БОРОДЯНСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Державна служба статистики України (надалі Держстат) затвердила форму нового державного статистичного спостереження № 3-борг (місячна) «Звіт про заборгованість з оплати праці».

Вищезазначений звіт повинні подавати юридичні особи до Головного управління статистики у Київській області (територіальний орган Держстату) на пізніше 7-го числа місяця, наступного за звітним.

ЯКІ Є СПОСОБИ ПОДАННЯ ЗВІТІВ?

За інформацією Держстату, Звіт можна подати:

  • у паперовому вигляді – надіслати поштою рекомендованим листом або передати особисто до відповідного органу Держстату;
  • в електронному вигляді – надіслати із застосуванням спеціального програмного забезпечення.

Перелік форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності, які можуть подаватися респондентами в електронному вигляді 2021 року, можна переглянути на сайті Держстату в розділі «Для респондентів».

До відома: у разі подання звітів в електронній формі та отримання підтвердження про їх прийняття паперовий варіант не потрібен.

Звітність включає дані про суми невиплачених нарахувань з оплати праці, кількість працівників, яким заборгували ці виплати, про суми невиплаченої допомоги з тимчасової втрати працездатності.

Не є заборгованістю з виплати заробітної плати не виплачені до кінця місяця суми по розрахунках з оплати праці та суми невиплаченої допомоги з тимчасової втрати працездатності, якщо строк здійснення таких розрахунків на підприємстві встановлено у тому самому місяці, за який проведені нарахування.

 Невиплачена сума нарахованої заробітної плати працівникам упродовж наступного місяця після встановленої на підприємстві дати її виплати є заборгованістю з виплати заробітної плати, інформація щодо якої відображається у відповідних рядках звіту.

 Наприклад, якщо звіт за формою № 3-борг складений на 1 травня, то показники форми містять інформацію про суму повністю або частково не виплачених нарахувань з оплати праці за січень–березень звітного року та попередні періоди (звітного та попередніх років). У разі відсутності на підприємстві заборгованості з виплати заробітної плати та виплат у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності у розділі 1 рядок 2000 містить позначку “V”, а всі інші рядки форми не містять даних.

 

Читати також