Шановні депутати! Запрошуємо Вас на засідання шостої сесії Бородянської селищної ради VII скликання, яка відбудеться 28 травня 2019 року о 10:00 год в залі засідань Бородянської селищної ради

by hostwx

ПРОЕКТ

БОРОДЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Порядок денний

шостої сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання

від 28 травня 2019 року

 

смт Бородянка                                                            вул. Центральна, 230

 

 1. Про розгляд клопотання ТОВ «ХОЛЕНД» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
  гр. Мальчик Катерині Ільгізерівні загальною площею 0,1584 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Шевченка в
  с. Пилиповичі на території Бородянського району Київської області.
 2. Про розгляд заяви гр. Слободинюк Вікторії Іванівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0893 га для ведення особистого селянського господарства в с. Пилиповичі пров. Шевченка на території Бородянського району Київської області.
 3. Про розгляд клопотання ТОВ «Українська експертна група» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бодуру Ярославу Євгенійовичу загальною площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Незалежності, 19 в с. Пилиповичі на території Бородянського району Київської області.
 4. Про розгляд заяви гр. Наумової Поліни Михайлівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Озерна, 11 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 5. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бондар Володимиру Андрійовичу загальною площею 0,1100 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Виноградна, 6 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 6. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гайдейчук Любові Василівні загальною площею 0,1250 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Ярослава Мудрого, 3/2 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 7. Про розгляд заяви гр. Нетьосової Тетяни Володимирівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,2052 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Молодіжна, 104 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 8. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гаврилюку Євгенію Володимировичу загальною площею 0,1100 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по
  вул. Виноградна, 2 в с. Дружня  на території Бородянського району Київської області.
 9. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гагіній Світлані Анатоліївні загальною площею 0,1200 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Виноградна, 4 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 10. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Юсупжановій Юлії Ренатівні загальною площею 0,1100 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Ромашкова, 5 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 11. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Криничанському Олександру Анатолійовичу загальною площею 0,1100 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Дружби, 15 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 12. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Петюх Вікторії Вікторівні загальною площею 0,1990 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по
  вул. Молодіжна, 98 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 13. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лампак Ганні Валеріївні загальною площею 0,1100 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по
  вул. Ромашкова, 17 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 14. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Даниленку Віктору Миколайовичу загальною площею 0,1100 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Дружби, 13 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 15. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шингирій Ларисі Василівні загальною площею 0,1100 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по
  вул. Джерельна, 7 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 16. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бондар Олександру Івановичу загальною площею 0,1180 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Кільцева, 26 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 17. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Духненко Тетяні Сергіївні загальною площею 0,1288 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Пасічна, 20 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 18. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Марчук Ксенії Андріївні загальною площею 0,1100 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по
  вул. Ромашкова, 7 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 19. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Могилка Андрію Сергійовичу загальною площею 0,1100 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Ромашкова, 9 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 20. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Данченку Олександру Вікторовичу загальною площею 0,1100 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Ромашкова, 19 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 21. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Калитка Євгену Валерійовичу загальною площею 0,1100 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Ромашкова, 15 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 22. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гаврильчик Вячеславу Івановичу загальною площею 0,1660 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Ярослава Мудрого, 1/1 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 23. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гаврильчик Олені Володимирівні загальною площею 0,1660 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Ярослава Мудрого, 1/2 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 24. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» гр. Горай Олені Вікторівні загальною площею 0,1200 га по провул. Дружнянський в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 25. Про розгляд заяви гр. Скибенка Ігоря Миколайовича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0,1402 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Поштова, 31б в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 26. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Боярчуку Сергію Васильовичу загальною площею 0,1448 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Джерельна в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 27. Про розгляд заяви гр. гр. Маркович Ніни Федорівни, Маркович Валерія Федоровича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на праві спільної часткової власності площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по
  вул. Привокзальна, 28 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 28. Про розгляд клопотання ТОВ «Українська експертна група» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Савченку Сергію Володимировичу загальною площею 0,1200 га для індивідуального садівництва в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 29. Про розгляд клопотання ТОВ «ХОЛЕНД» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
  гр. Дригайлу Сергію Юрійовичу загальною площею 0,0893 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Михайлівська в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 30. Про розгляд заяви гр. Костіва Андрія Тарасовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1088 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Героїв Чорнобиля, 1 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 31. Про розгляд заяви гр. Левченко Майї Володимирівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1250 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Центральна, 67 в с. Мирча на території Бородянського району Київської області.
 32. Про розгляд заяви гр. Шевченко Інни Михайлівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,3500 га для ведення особистого селянського господарства в с. Красний Ріг на території Бородянського району Київської області.
 33. Про розгляд заяви гр. Холоділіної Інни Юріївни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0479 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Кооперативна, 47 в с. Шибене на території Бородянського району Київської області.
 34. Про розгляд заяви гр. Товстенка Анатолія Васильовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Лісова, 38 в с. Шибене на території Бородянського району Київської області.
 35. Про розгляд клопотання ТОВ «Будексім 2007» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бурукову Миколі Івановичу загальною площею 0,1200 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Лісова, 11-А в с. Шибене на території Бородянського району Київської області.
 36. Про розгляд клопотання ТОВ «ХОЛЕНД» про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Федорець Марії Петрівні, власниці земельної частки (паю) в реформованому КСП «Дружба» загальною площею 0,3383 га для ведення особистого селянського господарства на території Бородянського району Київської області.
 37. Про розгляд клопотання ТОВ «ХОЛЕНД» про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Федорець Марії Петрівні, власниці земельної частки (паю) в реформованому КСП «Дружба» загальною площею 0,3382 га для ведення особистого селянського господарства на території Бородянського району Київської області.
 38. Про розгляд заяви гр. Бородінова Владислава Олександровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1100 га по вул. Дружби, 9 в с. Дружня Бородянського району Київської області.
 39. Про розгляд заяви гр. Татарчука Олександра Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1079 га по вул. Ромашкова, 1 в с. Дружня Бородянського району Київської області, як учаснику бойових дій в АТО.
 40. Про розгляд заяви гр. Єщенка Богдана Олександровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1050 га по
  вул. Ромашкова, 37 в с. Дружня Бородянського району Київської області, як учаснику бойових дій в АТО.
 41. Про розгляд заяви гр. Пасльон Руслана Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1100га по
  вул. Виноградна, 7 в с. Дружня Бородянського району Київської області, як учаснику бойових дій в АТО.
 42. Про розгляд заяви гр. Пісковця Андрія Олександровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1100 га по вул. Виноградна, 11 в с. Дружня Бородянського району Київської області, як учаснику бойових дій в АТО.
 43. Про розгляд заяви гр. Карасьова Дениса Володимировича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1100 га по
  вул. Виноградна, 17 в с. Дружня Бородянського району Київської області, як учаснику бойових дій в АТО.
 44. Про розгляд заяви гр. Чередніка Віталія Сергійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по
  вул. Виноградна, 21 в с. Дружня Бородянського району Київської області, як учаснику бойових дій в АТО.
 45. Про розгляд заяви гр. Букіна Олександра Васильовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по
  вул. Виноградна, 23 в с. Дружня Бородянського району Київської області, як учаснику бойових дій в АТО.
 46. Про розгляд заяви гр. Кривобока Максима В’ячеславовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по
  вул. Виноградна, 25 в с. Дружня Бородянського району Київської області, як учаснику бойових дій в АТО.
 47. Про розгляд заяви гр. Солодушенка Олексія Івановича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1100 га по
  вул. Виноградна, 9 в с. Дружня Бородянського району Київської області, як учаснику бойових дій в Афганістані.
 48. Про розгляд заяви гр. Романенка Миколи Івановича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1100 га по вул. Виноградна, 13 в с. Дружня Бородянського району Київської області, як учаснику бойових дій в Афганістані.
 49. Про розгляд заяви гр. Дубаса Сергія Олексійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1100 га по
  вул. Виноградна, 15 в с. Дружня Бородянського району Київської області, як учаснику бойових дій в Афганістані.
 50. Про розгляд заяви гр. Ружицького Сергія Михайловича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1100 га по вул. Виноградна, 19 в с. Дружня Бородянського району Київської області, як учаснику бойових дій в Афганістані.
 51. Про розгляд заяви гр. Іванова Руслана Олександровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Дружня Бородянського району Київської області, як учаснику бойових дій в АТО.
 52. Про розгляд заяви гр. Лук’янчука Вадима Валерійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику бойових дій в АТО.
 53. Про розгляд заяви гр. Костира Олександра Валерійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, як учаснику бойових дій в АТО.
 54. Про розгляд заяви гр. Гілевич Антоніни Валентинівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,11 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дружнянського старостинського округу №2 Бородянської селищної ради, як матері учасника бойових дій в АТО.
 55. Про розгляд заяви гр. Запорожцевої Віліні Олексіївні про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,11 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дружнянського старостинського округу №2 Бородянської селищної ради, як матері учасника бойових дій в АТО.
 56. Про розгляд заяви гр. Недвецької Людмили Іванівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,11 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дружнянського старостинського округу №2 Бородянської селищної ради, як матері учасника бойових дій в АТО.
 57. Про розгляд заяви гр. Федориної Ляни Петрівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Дружня Бородянського району Київської області, як інваліду дитинства.
 58. Про розгляд заяви гр. Маліновської Галини Олександрівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0,1200 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Перекопська, 16 в
  с. Нове Залісся Бородянського району Київської області.
 59. Про розгляд заяви гр. Білевич Андрія Вячеславовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,1000 га по вул. Металургів в с. Новий Корогод Бородянського району Київської області.
 60. Про розгляд заяви гр. Кушаєвій Катерини Сергіївни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка, 5 с. Нова Гребля Бородянського району Київської області.
 61. Про розгляд заяви гр. Шевченко Тамари Олександрівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка, 70 в с. Мирча Бородянського району Київської області.
 62. Про розгляд заяви гр. Ноги Юрія Олеговича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Крицької Насті, 60 в с. Мирча Бородянського району Київської області.
 63. Про розгляд заяви гр. Черпака Олександра Петровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1500 га по вул. Приозерна, 21 в смт Бородянка Бородянського району Київської області.
 64. Про розгляд заяви гр. Бондарчук Наталії Степанівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1500 га по вул. Джерельна, 25а в смт Бородянка Бородянського району Київської області.
 65. Про розгляд заяви гр. Бондарчук Наталії Степанівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,0577 га по вул. Джерельна, 25а в смт Бородянка Бородянського району Київської області.
 66. Про розгляд заяви гр. Титенко Юлії Анатоліївни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1500 га у власність по вул. Гагаріна, 9 в смт Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 67. Про розгляд заяви гр. Титенко Юлії Анатоліївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1086 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Гагаріна, 9 в смт Бородянка Бородянського району Київської області.
 68. Про розгляд заяви гр. Товстенко Галини Гаврилівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1500 га у власність по вул. Семашка, 53 в
  смт Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 69. Про розгляд заяви гр. Товстенко Галини Гаврилівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0800 га у власність по вул. Семашка, 53 в
  смт Бородянка для ведення особистого селянського господарства.
 70. Про розгляд заяви гр. Шапаренко Марії Геннадіївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1500 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Джерельна в смт Бородянка.
 71. Про розгляд заяви гр. Лейман Вадима Павловича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 72. Про розгляд заяви гр. Стрелюк Людмили Іванівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 73. Про внесення змін в рішення п’ятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 11.04.2019 року «Про надання гр. Марчук Ользі Августівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га по вул. Миколи Петровського, 111 в с. Дружня Бородянського району Київської області».
 74. Про розгляд заяви гр. Бальжінімаєвої Ольги Михайлівни про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,0500 для ведення городництва в районі вул. Поштова, 63 в смт Бородянка.
 75. Про розгляд заяви гр. Цуруль Олега Васильовича про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,0800 для ведення городництва в районі Бородянського професійного ліцею (артсвердловина №11) в смт Бородянка.
 76. Про розгляд заяви гр. Боярчук Катерини Сергіївни про надання в тимчасове користування земельної ділянки для ведення городництва площею 0,1400 га в районі вул. Травнева – р. Здвиж в смт Бородянка.
 77. Про розгляд заяви гр. Татаровій Тетяні Миколаївні про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів площею 0,0035 га по вул. Миру, 5 гараж №6 в смт Бородянка.
 78. Про розгляд заяви гр. Ступак Наталії Олександрівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0900 га у власність по вул. Шевченка, 147 в
  с. Пилиповичі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 79. Про розгляд заяви гр. Ступак Наталії Олександрівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0300 га по вул. Шевченка в
  с. Пилиповичі для ведення особистого селянського господарства.
 80. Про розгляд заяви гр. Архіповій Зінаїди Іванівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1500 га у власність по вул. Вишнева, 3 в с. Пилиповичі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 81. Про розгляд заяви гр. Архіпової Зінаїди Іванівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0300 га по вул. Шевченка в с. Пилиповичі для ведення особистого селянського господарства.
 82. Про розгляд заяви гр. Савченка Валентина Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0029 га по вул. Набережна 2 гараж №1 в смт Бородянка для будівництва індивідуальних гаражів.
 83. Про розгляд заяви гр. Загороднюка Михайла Васильовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного гаражного будівництва площею 0,0024 га по вул. Польова в гаражному товаристві «Старт» гараж №217 в смт Бородянка.
 84. Про розгляд заяви гр. Сергієнко Юлії Миколаївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного гаражного будівництва площею 0,0024 га по вул. Набережна, 95 в гаражному кооперативі «Лада плюс» гараж  №51 в смт Бородянка.
 85. Про розгляд заяви гр. Сміщук Анни Федорівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного гаражного будівництва площею 0,0048 га по вул. Набережна, 95 в гаражному кооперативі «Лада плюс» гараж №60 в смт Бородянка.
 86. Про розгляд заяви гр. Кучинського Сергія Віталійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного гаражного будівництва площею 0,0024 га по вул. Набережна, 95 в гаражному кооперативі «Лада плюс» гараж №58 в смт Бородянка.
 87. Про розгляд заяви гр. Андреєвої Галини Федорівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного гаражного будівництва площею 0,0048 га по вул. Набережна, 95 в гаражному кооперативі «Лада плюс» гараж №55 в смт Бородянка.
 88. Про розгляд заяви гр. Ковальчук Наталії Борисівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного гаражного будівництва площею 0,0024 га по вул. Набережна, 95 в гаражному кооперативі «Лада плюс» гараж №62 в смт Бородянка.
 89. Про розгляд заяви гр. Пархоменка Олександра Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного гаражного будівництва площею 0,0048 га по вул. Набережна, 95 в гаражному кооперативі «Лада плюс» гараж №53 в смт Бородянка.
 90. Про розгляд заяви гр. Бондаренка Володимира Васильовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного гаражного будівництва площею 0,0048 га  по вул. Набережна, 95 в гаражному кооперативі «Лада плюс» гараж №79 в смт Бородянка.
 91. Про розгляд листів МПП «Рада» про включення місця розташування тимчасової споруди-пунктів збору вторинної сировини «ЕКО-ПУНКТ» по вул. Набережна, 2, вул. Михайлівська, 1 до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території смт Бородянка.
 92. Про розгляд заяви ГО «Бородянське господарство мисливців та рибалок «Яструб» щодо скасування рішення 16 сесії Бородянської селищної ради 7 скликання №345-16-VІІ від 27.10.2016 року «Про надання громадській організації «Бородянське господарство мисливців та рибалок «Яструб» погодження на закріплення мисливських угідь площею 1016,0 га для ведення мисливського господарства в межах Бородянської селищної ради».
 93. Про розгляд листа Клубу мисливців та рибалок «ЗДВИЖ» про погодження надання в користування мисливських угідь в межах Бородянської селищної ради площею 1016,0 га для ведення мисливського господарства, терміном на 15 років.
 94. Про розгляд клопотання ТОВ «Українська експертна група» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Публічному акціонерному товариству «Державний ощадний банк України» загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Центральна, 327, гараж №17 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 95. Про розгляд листа КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 11,1000 га по
  вул. Кримська, 2-Д в с. Нове Залісся Бородянського району Київської області.
 96. Про розгляд листа Релігійної організації «Парафії Свято Ільїнської УПЦ» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,5184 га для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул. Севастопольська, 3 в с. Нове Залісся Бородянського району Київської області.
 97. Про розгляд листа ТОВ «Торговий дім «Бондарев» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 1,8500 га по пров. Залізничний, 1 в
  смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 98. Про розгляд листа Приватного акціонерного товариства «КИЇВОБЛЕНЕРГО» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 3 земельних ділянок в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, під 2 опорами ПЛЗ-10 кВ та ТП-10/0,4 кВ загальною орієнтовною площею 0,0035 га (0,0022 га під ТП-10/0,4 кВ та 1 земельна ділянка 0,0004 га, 1 земельна ділянка 0,0009 га під опорами) по вул. Бондаревського в с. Дружня Бородянського району Київської області.
 99. Про розгляд листа Приватного акціонерного товариства «КИЇВОБЛЕНЕРГО» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 16 земельних ділянок в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, під 15 опорами ПЛЗ-10 кВ та ТП-10/0,4 кВ загальною орієнтовною площею 0,0101 га (0,0022 га під ТП-10/0,4 кВ та 11 земельних ділянок по 0,0004 га, 1 земельна ділянка 0,0008 га, 3 земельні ділянки по 0,0009 га під опорами) по вул. Дружби Народів, вул. Азовська в с. Нове Залісся Бородянського району Київської області.
 100. Про розгляд листа ПП «Індастріалбуд» про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки площею 1,9917 га по вул. Центральна, 224/16 в смт Бородянка під підприємство з виробництва будівельних виробів із пластмас, металевих дверей та вікон, меблів для офісів і підприємств.
 101. Про розгляд листа ТОВ «Славутич» про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки площею 1,1410 га для розміщення основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Заводська, 19 в смт Бородянка.
 102. Про розгляд заяви гр. Бондарчука Богдана Васильовича про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки площею 0,0600 га в с. Нове Залісся в зв’язку із наміром змінити цільове призначення землі з «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».
 103. Про розгляд заяви гр. Коломійчук Людмили Анатоліївни про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки площею 0,1151 га по вул. Семашка в смт Бородянка в зв’язку із наміром змінити цільове призначення землі з «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».
 104. Про розгляд заяви гр. Захарченко Ірини Валентинівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» загальною площею 0,0858 га по вул. Набережна в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 105. Про розгляд заяви гр. Пискуна Сергія Петровича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки, яка перебуває в його користуванні площею 0,0088 га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вул. Поштова, 2 в смт Бородянка.

Доповідає: Сичевська Т.Й., виконуюча обовязки начальника земельного відділу виконавчого органу Бородянської селищної ради.

 

 1. Про подовження терміну дії Договору оренди земельної ділянки №04053400016 від 12.12.2005 року ПП «Віктор» по вул. Київська, 9 в
  смт Бородянка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі терміном на 5 років.
 2. Про подовження терміну дії Договору оренди земельної ділянки №131/09 від 25.09.2009 року ФОП Дейкалу Петру Миколайовичу, ФОП Кулішу В’ячеславу Михайловичу по вул. Центральна, 340-Б в смт Бородянка площею 0,0080 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі терміном на 10 років.

Доповідає: Демченко С.О., завідувач юридичного сектору виконавчого органу Бородянської селищної ради

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Бородянської селищної ради за І квартал 2019 року.
 2. Про внесення змін до рішення другої (позачергової) сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №17-02-VІІ від 09.01.2019 року «Про бюджет Бородянської селищної ради на 2019 рік».

Доповідає: Григораш О.Ю., начальник відділу фінансів Бородянської селищної ради

 

 1. Про затвердження Звіту №20181227/01 від 27 грудня 2018 року про незалежну експертну оцінку ринкової вартості ІСТОРИКО-МЕМОРІАЛЬНОГО ПАРКУ по вулиці Центральна 339-б, в
  смт Бородянка Київської області.

Доповідає: Хорощак Г.П., голова постійної комісії Бородянської селищної ради з питань соціально – економічного розвитку, бюджету та фінансів, реалізації державної регуляторної політики, розвитку цінних паперів та інших фінансових інструментів, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків.

 

 1. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
 2. Про внесення змін до плану підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Бородянської селищної ради на 2019 рік.

Доповідає: Самсонова Ю.М., завідувач сектору місцевого розвитку виконавчого органу Бородянської селищної ради

 

 1. Про затвердження Програми по утриманню та ремонту дорожнього покриття вулиць Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Доповідає: Федоренко А.М., заступник Бородянського селищного голови з питань діяльності виконавчого органу Бородянської селищної ради.

 

 1. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2019 – 2021 роки.

Доповідає: Михальова.О.М, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Бородянської селищної ради.

 

 1. Про звіт директора Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське управління житлово-комунального господарства» про проведену роботу за І квартал 2019 року.

Доповідає: Патока Ю. В., директор КП БСР «Бородянське УЖКГ»

 

 1. Про затвердження директору Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське управління житлово-комунального господарства» Патоці Ю.В. розміру преміювання за підсумками роботи за І квартал 2019 року.
 2. Про затвердження Звіту НП №20170324 від 24.03.2017 року, з незалежної експертної оцінки нежитлових приміщень (підвальні приміщення), загальною площею 41,34 кв. м. за адресою: Київська область, смт Бородянка вулиця Семашка, будинок, 2.
 3. Про розгляд листа Публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» про укладення договору оренди приміщення за адресою смт Бородянка вул. Паркова, 2 в смт Бородянка.

Доповідає: Трухан В.В., голова постійної комісії Бородянської селищної ради з питань комунальної власності, приватизації, транспорту, підприємництва, житлово-комунального господарства, енергозбереження, розвитку інфраструктури та телекомунікацій.

 1. Про затвердження графіку особистого прийому громадян депутатами Бородянської селищної ради сьомого скликання у 2019-2020 роках.
 2. Про надання дозволу на виготовлення гербової печатки для відділу реєстрації місця проживання виконавчого органу Бородянської селищної ради.
 3. Про звіт щодо перевірки факту подання суб’єктами декларування – депутатами Бородянської селищної ради декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Доповідає: Захарченко І.В., голова постійної комісії Бородянської селищної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування, запобігання корупції.

 

 1. Різне.

Інформує: Сахарук О.В., Бородянський селищний голова.

 

 

Селищний голова                                                 О.В. Сахарук

 

 

17.05.2019 рік

Читати також