Шановні депутати! Запрошуємо Вас на засідання чергової десятої сесії Бородянської селищної ради VII скликання, яка відбудеться 29 серпня 2019 року о 10:00 год в залі засідань Бородянської селищної ради

by hostwx

ПРОЕКТ

 

 

Порядок денний

пленарного засідання десятої сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання від 29 серпня 2019 року

 

смт Бородянка                                                                                                                                   вул. Центральна, 230

 

 1. Про розгляд заяви гр. Довгорука Сергія Анатолійовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,4000 га для ведення особистого селянського господарства в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 2. Про розгляд заяви гр. Гуменюка Олександра Олександровича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Бондаревського в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 3. Про розгляд заяви гр. Усік Олександра Миколайовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1306 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Богдана Хмельницького, 71 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 4. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дудці Вікторії Олександрівні загальною площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Джерельна, 10 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 5. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сокол Ольги Андріївні загальною площею 0,1880 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Вербова, 11 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 6. Про розгляд заяви гр. Харченко Тетяни Петрівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
  загальною площею 0,2422 га для ведення особистого селянського господарства в с. Шибене вул. Лісова на території Бородянського району Київської області.
 7. Про розгляд заяви гр. Руденка Олександра Володимировича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,2206 га для ведення особистого селянського господарства в с. Шибене на території Бородянського району Київської області.
 8. Про розгляд заяви гр. Романенко Романа Володимировича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1800 га для ведення особистого селянського господарства в с. Красний Ріг на території Бородянського району Київської області.
 9. Про розгляд заяви гр. Романенко Наталії Владиславівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1744 га для ведення особистого селянського господарства в с. Красний Ріг вул. Братів Маковських на території Бородянського району Київської області.
 10. Про розгляд заяви гр. Петрович Світлани Анатоліївни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,2896 га для ведення особистого селянського господарства в с. Дмитрівка на території Бородянського району Київської області.
 11. Про розгляд заяв гр. Макаренко Тетяни Григорівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельноїділянки в натурі (на місцевості)
  гр. Макаренко Тетяні Григорівні (½ частини) та гр. Мозговенко Ніні Федотівні (½ частини) загальною площею 0,1367 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Центральна, 269 в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 12. Про розгляд заяви гр. Савельєва Леоніда Івановича та гр. Савельєва Сергія Івановича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Савельєву Леоніду Івановичу (½ частини) та гр. Савельєву Сергію Івановичу (½ частини) загальною площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по
  вул. Травнева, 32-а в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 13. Про розгляд заяви гр. Патоки Неоніли Миколаївни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Поштова, 62 в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 14. Про розгляд заяви гр. Кобилинської Алли Сергіївни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кобилинській Аллі Сергіївні (4/9 частини) та гр. Шишку Валентину Сергійовичу (1/9 частини), гр. Олексієнку Владиславу Васильовичу (1/9 частини), гр. Яценку Миколі Васильовичу (1/3 частини) загальною площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Хутірська, 59 в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 15. Про розгляд заяви гр. Татарчука Анатолія Олександровича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0932 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Семашка, 218 в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 16. Про розгляд заяви гр. Авраменка Василя Степановича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0,0882 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Сумська, 17 в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 17. Про розгляд заяви гр. Ступак Наталії Олександрівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0,0869 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка, 147 в с. Пилиповичі на території Бородянського району Київської області.
 18. Про розгляд заяви гр. Ступак Наталії Олександрівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0300 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Шевченка в с. Пилиповичі на території Бородянського району Київської області.
 19. Про розгляд клопотання ТОВ «Холенд» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Попову Руслану Анатолійовичу загальною площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Нове Залісся на території Бородянського району Київської області.
 20. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Рудченка І.В. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Харченку Віталію Сергійовичу загальною площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по
  вул. Кримська, 11 в с. Нове Залісся на території Бородянського району Київської області.
 21. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Макаренко Марині Юріївні загальною площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Чорноморська, 10 в с.Нове Залісся на території Бородянського району Київської області.
 22. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремет М.І. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Отрошко Раїсі Миколаївні загальною площею 0,1500 га для ведення особистого селянського господарства с. Нове Залісся на території Бородянського району Київської області.
 23. Про розгляд заяви гр. Рудої Тетяни Володимирівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Рудій Тетяні Володимирівні (1/2 частки) та гр. Сірош Володимиру Володимировичу (1/2 частки) в реформованому КСП «Здвиж» загальною площею 2,2460 га (рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бородянського району Київської області.
 24. Про розгляд заяви гр. Рудої Тетяни Володимирівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Рудій Тетяні Володимирівні (1/2 частки) та гр. Сірош Володимиру Володимировичу (1/2 частки) в реформованому КСП «Здвиж» загальною площею 0,8158 га (сіножаті) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бородянського району Київської області.
 25. Про розгляд заяви гр. Науменка Юрія Анатолійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по
  вул. Осикова, 5 в с. Дружня, як учаснику бойових дій в АТО.
 26. Про розгляд заяви гр. Івахненка Віталія Володимировича, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1100 га по
  вул. Осикова, 30 в с. Дружня, як учаснику бойових дій в АТО.
 27. Про розгляд заяви гр. Стукало Віталія Івановича, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1080 га по вул. Осикова, 28
  в с. Дружня, як учаснику бойових дій в АТО.
 28. Про розгляд заяви гр. Костишина Руслана Васильовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1050 га по вул. Осикова, 22 с. Дружня, як учаснику бойових дій в АТО.
 29. Про розгляд заяви гр. Косяна Бориса Івановича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1100 га по вул. Осикова, 15 в с. Дружня, як учаснику бойових дій в АТО.
 30. Про розгляд заяви гр. Бабика Костянтина Анатолійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по
  вул. Осикова, 13 в с. Дружня, як учаснику бойових дій в АТО
 31. Про розгляд заяви гр. Олішкевича Андрія Васильовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по
  вул. Осикова, 26 в с. Дружня, як учаснику бойових дій в АТО
 32. Про розгляд заяви гр. Коваленка Сергія Петровича, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1100 га
  вул. Кільцева, 6 в с. Дружня, як учаснику бойових дій в АТО.
 33. Про розгляд заяви гр. Коверда Олега Вікторовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Кільцева, 28 в с. Дружня, як учаснику бойових дій в АТО
 34. Про розгляд заяви гр. Сергієнко Світлани Анатоліївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1100 га по
  вул. Осикова, 11 с. Дружня, як учаснику бойових дій в АТО.
 35. Про розгляд заяви гр. Овдієнка Максима Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по
  вул. Осикова, 34 в с. Дружня, як учаснику бойових дій в АТО.
 36. Про розгляд заяви гр. Терещук Алли Василівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1100 га вул. Джерельна, 21 в с. Дружня.
 37. Про розгляд заяви гр. Кравченко Валентина Валентиновича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд вул. Дружби, 16 в с. Дружня.
 38. Про розгляд заяви гр. Забродської Леоліни Петрівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1100 га
  вул. Джерельна, 13 в с. Дружня
 39. Про розгляд заяви гр. Мацак Валентини Василівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1100 га
  вул. Дружби, 18 в с. Дружня
 40. Про розгляд заяви гр. Довгопол Юрія Олексійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1100 га
  вул. Дружби, 20 в с. Дружня
 41. Про надання гр. Лисаченко Людмилі Анатоліївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0082 га по вул. Б. Хмельницького в
  смт Бородянка для будівництва індивідуальних гаражів.
 42. Про розгляд заяви гр. Вашуленка Олексія Володимировича щодо внесення змін в рішення п’ятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 11 квітня 2019 року «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок земель КСП «Полісся» площею 2,0200 га» в частині уточнення площі.
 43. Про розгляд заяви гр. Вашуленка Олексія Володимировича щодо внесення змін в рішення п’ятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 11 квітня 2019 року «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок земель КСП «Полісся» площею 0,1900 га» в частині уточнення площі.
 44. Про розгляд заяви гр. Ванюк Наталії Петрівні (спадкоємиці) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) в реформованому КСП «Дружба» загальною площею 0,3400 га (сіножаті) для ведення особистого селянського господарства на території Бородянського району Київської області.
 45. Про розгляд заяви гр. Ванюк Наталії Петрівни (спадкоємиці) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) в реформованому КСП «Дружба» загальною площею 0,6500 га (рілля) для ведення особистого селянського господарства на території Бородянського району Київської області.
 46. Про розгляд заяви гр. Сліпенко Тетяни Францівни та гр. Кочмар Андрія Францовича (спадкоємців) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) в реформованому КСП Агрофірма «Відродження» загальною площею 1,8350 га (рілля) для ведення особистого селянського господарства на території Бородянського району Київської області.
 47. Про розгляд заяви гр. Сліпенко Тетяни Францівни та гр. Кочмар Андрія Францовича (спадкоємців) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) в реформованому КСП Агрофірма «Відродження» загальною площею 0,4229 га (сіножаті) для ведення особистого селянського господарства на території Бородянського району Київської області.
 48. Про розгляд заяви гр. Сліпенко Тетяни Францівни та гр. Кочмар Андрія Францовича (спадкоємців) про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) в реформованому КСП Агрофірма «Відродження» загальною площею 0,5875 га (рілля) для ведення особистого селянського господарства на території Бородянського району Київської області.
 49. Про розгляд заяви гр. Фесюк Тетяни Павлівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Лісова, 204 в с. Шибене Бородянського району Київської області.
 50. Про розгляд заяви гр. Ковтуна Сергія Михайловича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0,1371 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Зелений Гай, 27 в с. Мирча Бородянського району Київської області.
 51. Про розгляд заяви гр. Баклан Марії Петрівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0,0832 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Сумська, 12 в смт Бородянка Бородянського району Київської області.
 52. Про розгляд заяви гр. Сагана Петра Володимировича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна (в р-ні МТФ) смт Бородянка Бородянського району Київської області.
 53. Про розгляд заяви гр. Харченко Тетяни Михайлівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна (в р-ні МТФ) смт Бородянка Бородянського району Київської області.
 54. Про розгляд заяви гр. Назаренко Лесі Миколаївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1500 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Молодіжна в с. Дружня Бородянського району Київської області.
 55. Про розгляд заяви гр. Кривулі Єлізавети Миколаївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Свободи, 13 в с. Пилиповичі Бородянського району Київської області.
 56. Про розгляд заяви гр. Ващенка Віктора Анатолійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Набережна, 95 гараж №73 в ГК «Лада Плюс» в смт Бородянка для будівництва індивідуальних гаражів.
 57. Про розгляд заяви гр. Мустафаєвої Юлії Петрівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0048га по вул. Набережна, 95 гараж №71 в ГК «Лада Плюс» в смт Бородянка для будівництва індивідуальних гаражів.
 58. Про розгляд заяви гр. Андреєвої Галини Федорівни про внесення змін в рішення шостої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 28.05.2019 року №358-06-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного гаражного будівництва площею 0,0048 га по вул. Набережна, 95 в гаражному кооперативі «Лада плюс» гараж №55 в смт Бородянка», змінити на «для будівництва індивідуальних гаражів».
 59. Про розгляд заяви гр. Бондаренка Володимира Васильовича про внесення змін в рішення шостої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 28.05.2019 року №361-06-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного гаражного будівництва площею 0,0048 га по вул. Набережна, 95 в гаражному кооперативі «Лада плюс» гараж №79 в смт Бородянка», змінити на «для будівництва індивідуальних гаражів».
 60. Про розгляд заяви гр. Сергієнко Юлії Миколаївни про внесення змін в рішення Бородянської селищної ради шостої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 28.05.2019 року №355-06-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного гаражного будівництва площею 0,0024 га по вул. Набережна, 95 в гаражному кооперативі «Лада плюс» гараж №51 в смт Бородянка», змінити на «для будівництва індивідуальних гаражів».
 61. Про розгляд заяви гр. Пархоменка Олександра Миколайовича про внесення змін в рішення шостої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 28.05.2019 року №360-06-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного гаражного будівництва площею 0,0048 га по вул. Набережна, 95 в гаражному кооперативі «Лада плюс» гараж №53 в смт Бородянка», змінити на «для будівництва індивідуальних гаражів».
 62. Про розгляд заяви гр. Цимбалюк Валентини Іванівни про внесення змін в рішення тридцять восьмої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 30.08.2018 року №795/10-38-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного гаражного будівництва площею 0,0027 га по вул. Набережна, 95 в гаражному товаристві «Старт» гараж №443 в смт Бородянка», змінити на «для будівництва індивідуальних гаражів».
 63. Про розгляд заяви гр. Загороднюка Михайла Васильовича про внесення змін в рішення шостої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 28.05.2019 року №354-06-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного гаражного будівництва площею 0,0024 га по вул. Польова в гаражному товаристві «Старт» гараж №217 в смт Бородянка», змінити на «для будівництва індивідуальних гаражів».
 64. Про розгляд листа ТОВ «АНТОР-ЕКСПО» про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,8521 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
 65. Про продовження терміну дії рішення тридцять четвертої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 21.06.2018 року «Про надання ФОП Бондар Володимиру Анатолійовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років площею 0,0200 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Польова, 5 в смт. Бородянка».
 66. Про розгляд заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Здвиж-Буд» про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0,8228 га для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку по
  вул. Центральна 304-306 в смт Бородянка.
 67. Про розгляд клопотання ТОВ «Славутич» про приведення у відповідність до листа-звернення підприємства від 26.03.2019 року вих. №4/03/19 пункту 1 рішення шостої сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання №371-06-VІІ від 28.05.2019 року в частині уточнення цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться в постійному користуванні ТОВ «Славутич».
 68. Про розгляд заяви гр. Романенка Юрія Володимировича, гр. Романенко Раїси Станіславівні, гр. Романенка Дмитра Юрійовича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в спільну сумісну власність орієнтовною площею 0,0725 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Автомобілістів, 17 в
  смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 69. Про проведення інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 0,3500 га для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, яка знаходиться по вул. Вербова в
  с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 70. Про внесення змін до п.2 рішення шостої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №392-06-VІІ від 28.05.2019 року «Про надання Комунальному підприємству Бородянської селищної ради «Бородянське управління житлово-комунального господарства» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування під існуючим сміттєзвалищем орієнтовною площею 14,9127 га в с. Нове Залісся Бородянського району Київської області».

Доповідає: Сичевська Т.Й., виконуюча обов’язки начальника земельного відділу виконавчого органу Бородянської селищної ради.

 1. Про розірвання договору оренди землі №158/10 від 21 червня 2010 року укладеного Бородянською селищною радою та ФОП Старостенком Іваном Івановичем на земельну ділянку площею 0,0474 га по вулиці Польова в смт Бородянка, для іншої комерційної діяльності (для будівництва станції технічного обслуговування та мийки автомобілів).
 2. Про розгляд листа Товариства з обмеженою відповідальністю «КИЇВОБЛПРЕСА» про укладення додаткової угоди до договору оренди землі №7 від 04.01.2008 року на земельну ділянку в с. Дружня площа Привокзальна щодо перерахунку орендної плати відповідно до нормативної грошової оцінки землі за 2019 рік.
 3. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Гриви Світлани Миколаївни про укладення додаткової угоди до договору оренди землі від 23.04.2010 року на земельну ділянку в с. Новий Корогод
  вул. Харківська щодо перерахунку орендної плати відповідно до нормативної грошової оцінки землі за 2019 рік.
 4. Про розгляд листа Товариства з обмеженою відповідальністю «АКРО Вет Лаб» про укладення додаткової угоди до договору оренди землі на земельну ділянку в с. Пилиповичі вул. Привокзальна, 15-а, щодо перерахунку орендної плати відповідно до нормативної грошової оцінки землі за 2019 рік.
 5. Про розгляд клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Землі Київщини» про розірвання Договору оренди землі №228 від 13.06.2017 року площею 0,1943 га.
 6. Про розгляд клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Землі Київщини» про розірвання Договору оренди землі №108 від 13.06.2017 року площею 2,8426 га.
 7. Про розгляд клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Землі Київщини» про розірвання договору оренди землі №152 від 26.07.2017 року площею 1,7099 га.
 8. Про розгляд клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Землі Київщини» про розірвання Договору оренди землі №153 від 26.07.2017 року площею 2,2358 га.

Доповідає: Демченко С.О., завідувач юридичного сектору виконавчого органу Бородянської селищної ради.

 • 79. Про затвердження звіту про виконання бюджету Бородянської селищної ради за І півріччя 2019 року.
 • 80. Про затвердження Положення про цільовий фонд Бородянської селищної ради.
 • 81. Про внесення змін до рішення другої (позачергової) сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №17-02-VІІ від 09.01.2019 року «Про бюджет Бородянської селищної ради на 2019 рік».

Доповідає: Григораш О.Ю., начальник відділу фінансів Бородянської селищної ради

 • 82. Про звіт щодо виконання заходів «Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища міського типу Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» за І півріччя 2019 року.

Доповідає: Самсонова Ю.М., завідувач сектору місцевого розвитку виконавчого органу Бородянської селищної ради

 • 83. Про затвердження структури відділу освіти Бородянської селищної ради VII скликання з 01.09.2019 року.

Доповідає: Кравчук Т.В., начальник відділу освіти Бородянської селищної ради

 

 1. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бородянської селищної ради Київської області.
 2. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності.
 3. Про перейменування Бородянського дошкільного навчального закладу (ясел-садка комбінованого типу) №14 «Буратіно» на Бородянський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Буратіно» Бородянської селищної ради Київської області
 4. Про перейменування Бородянського дошкільного навчального закладу (ясел-садка комбінованого типу) №10 «Казка» на Бородянський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Казка» Бородянської селищної ради Київської області
 5. Про перейменування Бородянського дошкільного навчального закладу (ясел-садка комбінованого типу) №11 «Колосочок» на Бородянський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Колосочок» Бородянської селищної ради Київської області
 6. Про перейменування Дружнянського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Струмочок» на Дружнянський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Струмочок» Бородянської селищної ради Київської області
 7. Про перейменування Новозаліського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №30 «Веселка» на Новозаліський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Веселка» Бородянської селищної ради Київської області
 8. Про перейменування Пилиповицького дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Пилипко» на Пилиповицький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Пилипко» Бородянської селищної ради Київської області

Доповідає: Бойко Л.О., голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури, спорту, туризму та соціального захисту населення.

 

 1. Про оформлення права комунальної власності на нежитлове приміщення №98 по вулиці Паркова, 2 в смт Бородянка.
 2. Про розгляд листа Малого приватного підприємства «РАДА» про надання дозволу на утилізацію ТПВ на полігоні с. Нове Залісся Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади.
 3. Про розгляд листа Житлово-комунального підприємства «НЕМІШАЄВЕ» про надання дозволу на утилізацію ТПВ на полігоні
  с. Нове Залісся Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади.

Інформує: Трухан В.В., голова постійної комісії Бородянської селищної ради з питань комунальної власності, приватизації, транспорту, підприємництва, житлово-комунального господарства, енергозбереження, розвитку інфраструктури та телекомунікацій.

 

 1. Про виконання плану роботи Бородянської селищної ради за лютий-червень 2019 року.

Доповідає: Захарченко І.В., голова постійної комісії Бородянської селищної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування, запобігання корупції.

 

 1. Різне.

Інформує: Сахарук О.В., Бородянський селищний голова

 

 

 

 

  В.О. селищного голови                                                                                                                    Т.П. Баскакова

 

 

 

19.08.2019 рік

Читати також