Шановні депутати! Запрошуємо Вас на засідання чергової 30 сесії, яка відбудеться 08 лютого 2018 року о 14:30

by hostwx

ПРОЕКТ

 86px-Lesser_Coat_of_Arms_of_Ukraine_(bw).svg

БОРОДЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Порядок денний

тридцятої сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання

від 08 лютого 2018 року

смт Бородянка                                                            вул. Центральна, 230

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.1.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ласкаржевському Євгенію Потаповичу площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Поштова, 70-а в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.2.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Котик Олександру Петровичу загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Паркова, 3, гараж 41 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.3.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лосю Миколі Олександровичу загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 95, гараж 47 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

1.4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тищенку Георгію Дем’яновичу загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 95, гараж 56 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шененко Ользі Ігорівні загальною площею 0,1216 га для ведення особистого селянського господарства в смт. Бородянка по вул. Набережна на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Копачовцю Сергію Миколайовичу загальною площею 0,1200 га для індивідуального садівництва в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Личаку Андрію Станіславовичу загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Миру, 6, гараж № 2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Борздусі Валентині Володимирівні загальною площею 0,0204 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Чернігівська, 8 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Березюк Валентині Миколаївні загальною площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» гр. Лисенка Юрія Борисовича загальною площею 0,0121 га, по вул. Гагаріна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Петракову Валерію Михайловичу загальною площею 0,1317 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Бородянка по вул. Незалежності, 32 на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

1.12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Савченку Сергію Володимировичу загальною площею 0,0019 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Миру, 6, гараж № 7 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Серединському Андрію Володимировичу загальною площею 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.14.           Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Біденку Володимиру Миколайовичу площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Велика, 100 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Скибі Лідії Миколаївні загальною площею 0,0923 га для ведення особистого селянського господарства в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 

 1. Розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

2.1. Про надання гр. Патоці Юрію Валерійовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по провул. Банний, 1а гараж №6 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

2.2. Про надання гр. Михайлюку Роману Олександровичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по провул. Банний, 1а гараж №7 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

2.3. Про надання гр. Грушецькій Ніні Андріївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Центральна, 332 гараж №2  в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

2.4. Про надання гр. Федієнку Вячеславу Миколайовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Київська в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

2.5.Про надання гр. Пендзей Оксані Миронівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

2.6.Про надання гр. Товмасян Наталії Іванівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Семашка, 60 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

2.7. Про надання гр. Товмасян Наталії Іванівні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1500 га по вул. Семашка, 60 в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

2.8.Про надання гр. Галаці Надії Василівні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0510 га по вул. Нова, 21а в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

2.9.Про надання гр. Цуруль Валентині Талимонівні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,1500 га по вул. Травнева, 56 в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

2.10.Про надання гр. Юрченко Галині Миколаївні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0700 га по вул. Польова, 2 в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

2.11.Про надання гр. Боярчуку Сергію Вікторовичу дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею 0,0772 га по вул. Житня, 28 в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

2.12.Про надання гр. Баришеву Андрію Павловичу дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) площею 0,1500 га по вул. Хутірська, 14 в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

2.13.Про розгляд заяви гр. Самченка Дмитра Миколайовича стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Бородянка, як учаснику бойових дій.

2.14.Про розгляд заяви гр. Лісового Андрія Дмитровича стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Бородянка.

2.15. Про розгляд заяви гр. Сироти Віктора Анатолійовича стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Бородянка.

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 

 1. Розгляд заяв громадян.

3.1 Про внесення змін в рішення 25-ї сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від  14 вересня  2017 року «Про надання гр. Лесковець Анатолію Миколайовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Миру, 6 а гараж №7 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради» в частині уточнення площі відповідної земельної ділянки.

3.2.Про надання гр. Цибенко Інні Іванівні в тимчасове користування земельної ділянки для ведення городництва

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 

 1. Про затвердження Програми використання коштів, які надійшли від втрат сільськогосподарського виробництва в смт. Бородянка на 2018-2020 роки.
 2. Про проведення інвентаризації земель загального користування в межах смт. Бородянка.
 3. Про розгляд листа Приватного акціонерного товариства «КИЇВОБЛЕНЕРГО» щодо внесення змін до рішення одинадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №279-12-VІІ від 30.06.2016 року.
 4. Про виготовлення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок на земельну ділянку загальною площею 0,0459 га, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в смт. Бородянка по вулиці Михайлівська (раніше Петровського), 1-а в смт. Бородянка, що перебуває в оренді Томчука Олександра Миколайовича, для її продажу.
 5. Про укладення з ПП «ІНДАСТРІАЛБУД» договору оренди землі по вул. Центральна 224/16 в смт. Бородянка під нерухомим майном.
 6. Про розгляд зави ФОП Буряк О.Г про внесення змін до договору оренди землі в частині зміни кадастрового номеру на земельну ділянку по вул. Центральна 268-Б в смт. Бородянка.
 7. Про розгляд заяви ФОП Горбатюка В.В. про перегляд відсоткової ставки від нормативної грошової оцінки земель смт. Бородянка з 12% до 3% на земельну ділянку по вул Центральна, 333 в смт. Бородянка.
 8. Про розгляд заяви ТОВ «НВФ «КОМТЕКС» про перегляд відсоткової ставки від нормативної грошової оцінки земель смт. Бородянка з 6% до 3% на земельну ділянку по вул Заводська, 21 в смт. Бородянка.
 9. Про розгляд заяви ФОП Кравчені К.С. про подовження договору оренди землі №188/13 від 14.03.2013 року по вул Нова, 2, в смт. Бородянка.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на землі «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» ТОВ «РЕНТ ПАРТНЕРС» загальною площею 0,0597 га, по вул. Центральна, 268 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років Київській обласній спілці споживчих товариств (ОБЛСПОЖИВСПІЛКА) загальною площею 0,7204 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Гагаріна, 1 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 12. Про звіт голови постійної комісії Бородянської селищної ради з регулювання земельних відносин за 2017 рік.

Доповідає: Камінський О.М., голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин.

 

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету селища за 12 місяців 2017 року.
 2. Про встановлення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб, яке розташоване в смт. Бородянка.
 3. Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання «Про селищний бюджет на 2018 рік» від 22 грудня 2017 року.
 4. Про затвердження селищної Програми підтримки учасників антитерористичної операції на 2018 рік.
 5. Про затвердження Програми благоустрою селища міського типу Бородянка на 2018 рік.
 6. Про затвердження «Програми реалізації заходів щодо виконання Законів України «Про військовий обов’язок і військову службу» та «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» в смт Бородянка на 2018 рік».
 7. Про затвердження Програми підтримки Бородянської селищної Організації ветеранів України на 2018 рік.
 8. Про передачу квартири №72 по вул. Центральна 367-А смт. Бородянка з балансу ПАТ «БОРЕКС» на баланс Бородянської селищної ради.
 9. Про звіт голови постійної комісії Бородянської селищної ради з питань бюджету та фінансів за 2017 рік.

Доповідає: Хорощак Г.П., голова постійної комісії з питань бюджету і фінансів

 

 1. Про внесення змін до рішення першої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №09-01-VІІ від 09.11.2015 року «Про обрання постійних комісій Бородянської селищної ради та затвердження їх складу» в частині зміни складу постійних комісій.

Доповідає: Сахарук О.В.., Бородянський селищний голова

 

 1. Про звіт директора Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське управління житлово-комунального господарства» про проведену роботу за 9 місяців 2017 року.
 2. Про затвердження тарифів по квартирній платі (платі за утримання житла) по багатоквартирних будинках смт. Бородянка.
 3. Про затвердження тарифів по утриманню нежитлових приміщень смт. Бородянка.

Доповідає: Патока Ю.В., директор КП БСР «Бородянське УЖКГ»

 

 1. Про розгляд заяви директора Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське Управління житлово-комунального господарства» Патоки Ю.В. щодо продовження терміну дії Контракту від 01.03.2012 року та перегляду посадового окладу.
 2. Про затвердження директору Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське управління житлово-комунального господарства» Патоці Ю.В. розміру преміювання за підсумками роботи за ІІІ квартал 2017 року.
 3. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища міського типу Бородянка на 2018 рік.
 4. Про внесення змін до Порядку пайової участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту Бородянської селищної ради.
 5. Про розгляд протоколу громадських слухань проекту «Детальний план території реконструкції нежилого приміщення в адміністративно-готельний комплекс з приміщеннями громадського харчування по вул. Михайлівська, 1-а, смт. Бородянка, Київської області».
 6. Про повторний розгляд протоколу громадських слухань проекту «Детальний план території щодо розміщення автозаправного комплексу по вул. Вокзальна 4д в смт. Бородянка, Київської області».
 7. Про розгляд листа Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське Управління житлово-комунального господарства» щодо продовження дії договорів оренди комунального майна суб’єктам господарювання.
 8. Про оголошення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності для виготовлення незалежної оцінки майна приміщення, загальною площею 133,0 кв. м. по вулиці Гагаріна, 1-А в смт. Бородянка, для подальшого надання в оренду.
 9. Про оголошення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності для виготовлення незалежної оцінки майна, нежитлового приміщення загальною площею 11,0 кв.м. по вулиці Семашка, 4 в смт. Бородянка, що перебуває в оренді ТОВ «ПРОЛІНК», для перерахунку орендної плати.
 10. Про надання в оренду Громадській організації «Ветеранів АТО «Обпалені війною» комунального майна (приміщення «И»), загальною площею 92,7 кв.м. по вулиці Гагаріна, 1-А в смт. Бородянка.
 11. Про звільнення Громадської організації «Ветеранів АТО «Обпалені війною» від сплати орендної плати за комунальне майно на 2018 рік.
 12. Про внесення змін до рішення 28 сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №649-28-VІІ від 14.12.2017 року «Про припинення дії договору оренди комунального майна №17 від 01.10.2017 року, укладеного Бородянською селищною радою з Бородянським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» в частині уточнення дати припинення договору.
 13. Про внесення змін до рішення 28 сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №650-28-VІІ від 14.12.2017 року «Про припинення дії договору оренди комунального майна №20 від 27.01.2017 року, укладеного Бородянською селищною радою з Бородянським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» в частині уточнення дати припинення договору.

Доповідає: Домбровський В.Н., заступник голови постійної комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.

 

 1. Про виконання плану роботи Бородянської селищної ради за друге півріччя 2017 року.

Доповідає: Захарченко І.В., голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів

 

 1. Різне.

/01. Про інформацію щодо впровадження медичної реформи на Бородянщині.

Інформує: головний лікар КЗ БРР «Бородянська ЦРЛ» Чебишев І.С.

 

/02. Про інформацію щодо стану законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Бородянського відділу поліції в смт. Бородянка.

Інформує: начальник Бородянського ВП Ірпінського ВП ГУ НПУ в Київській  області Омельяненко О.С

 

/03. Про інформацію щодо впровадження реформи освіти на Бородянщині.

Інформує: начальник відділу освіти Бородянської РДА Кухар В.І.

 

/04. Про реалізацію заходів щодо виконання Законів України «Про військовий обов’язок і військову службу» та «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»

Інформує: військовий комісар Бородянського районного військового комісаріату Бугаєнко С.В.

 

/05.Про розгляд листа Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» від 20 грудня 2017 року щодо проведеної роботи в напрямку відстоювання інтересів місцевого самоврядування в бюджетному процесі.

/06.Про розгляд листа Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) щодо залучення депутатського корпусу до виявлення на території селищної ради одиноких та соціально незахищених верств населення для взяття на облік в відділення соціальної допомоги вдома.

Інформує: Бородянський селищний голова Сахарук О.В.

 

/07 Про надання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік до Національного агентства з питань запобігання корупції.

Інформує: секретар Бородянської селищної ради Баскакова Т.П.

 

Селищний голова                                            О.В. Сахарук

 

 

29.01.2018 року

Читати також