Шановні депутати! Запрошуємо Вас на засідання чергової 28 сесії, яка відбудеться 14 грудня 2017 року о 14:30

by hostwx

ПРОЕКТ

86px-Lesser_Coat_of_Arms_of_Ukraine_(bw).svg

БОРОДЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Порядок денний

двадцять восьмої сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання

від 14 грудня 2017 року

смт Бородянка                                                            вул. Центральна, 230

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  1.1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зайцю Сергію Івановичу загальною площею 0,1203 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Машинобудівників, 17, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  1.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка належить на праві спільної сумісної власності гр. Білоусу Олексію Васильовичу, гр. Білоус Ользі Степанівні, гр. Білоусу Ярославу Васильовичу, гр. Білоус Наталії Василівні, гр. Білоусу Василю Павловичу площею 0,0742 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Автомобілістів, 11 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  1.3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шульзі Павлу Івановичу загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 95, гараж №22, в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  1.4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Булизі Аліні Володимирівні загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 95, гараж №69, в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  1.5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ярмошуку Володимиру Георгійовичу загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 95, гараж №1, в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  1.6.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Маклакову Вячеславу Віталійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Заводська, 3, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  1.7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стенько Марії Олексіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Центральна, 26-а, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  1.8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в спільну часткову власність гр. Войцеховській Юлії Валеріївні 19/24 частини, гр. Філь Людмилі Володимирівні 5/24 частини для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Поштова, 10 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  1.9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Касяненку Андрію Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Весела, 19, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  1.10.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність гр. Землярчук Галині Василівні, гр.Щербак Надії Василівні загальною площею 0,1959 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  1.11.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в спільну часткову власність гр. Землярчук Галині Василівні 1/2 частини, гр. Щербак Надії Василівні 1/2 частини для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Центральна, 107, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  1.12.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кузнєцовій Валентині Василівні загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 95, гараж №18, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  1.13.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бородай Павлині Юріївні загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 95, гараж №81, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  1.14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Потапенко Інні Анатоліївні загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 95, гараж №44, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  1.15.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лось Аллі Миколаївні загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 95, гараж №23, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  1.16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Колесник Ганні Василівні загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 95, гараж №21, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  1.17 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» гр. Белясник Людмилі Йосипівні загальною площею 0,1011 га, по вул. Польова, 7 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  1.18. Про розгляд повторного звернення гр. Батраченко Валерії Вікторівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,5910 га, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій» по вул. Київська, 1-н, смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

   

  1. Розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  2.1. Про надання гр. Пісковець Івану Федоровичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,1600 га по вул. Джерельна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

  2.2. Про надання гр. Семенюку Андрію Миколайовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Миру, 6-а, гараж №10, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

  2.3. Про надання гр. Неда Лідії Іванівні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1500 га по вул. Джерельна, 12 в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

  2.4. Про надання гр. Неда Лідії Іванівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,0500 га по вул. Джерельна, 12, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

  2.5. Про надання гр. Арутюнян Лаєрту Львовичу дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0817 га по вул. Миру, 7, в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

  2.6. Про надання гр. Талько Юлії Миколаївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Центральна, 327, гараж №15, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

  2.7. Про надання гр. Гайдуковій Галині Миколаївні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000 га по вул. Гагаріна, 47, в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

  2.8. Про надання гр. Гайдуковій Галині Миколаївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,1100 га по вул. Гагаріна, 47 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради

  2.9. Про надання гр. Диняк Валентині Михайлівні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0779 га по вул. Поштова, 35-а, в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

  2.10.Про надання гр. Завгородній Тетяні Олексіївні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1300 га по вул. Набережна, 6, в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

  2.11. Про надання гр. Негоді Сергію Олександровичу дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) площею 0,1210 га по вул. Вокзальна, 7, в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

  2.12.Про надання гр. Позняк Наталії Володимирівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,0800 га по вул. Київська в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

  2.13.Про розгляд заяви гр. Пустовойт Валентині Анатоліївні про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Київська в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

  2.14. Про розгляд заяви гр. Дмитренка Ігоря Миколайовича стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка як учаснику бойових дій.

  Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

   

  1. Розгляд заяв громадян.

  3.1. Про внесення змін в рішення двадцять шостої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №584/03-26-VІІ від 31.10.2017 року «Про надання гр. Мартиновій Валентині Володимирівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1189 га по вул. Героїв Чорнобиля, 33  в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради».

  3.2. Про внесення змін в рішення двадцять четвертої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №545/06-24-VІІ від 31.07.2017 року «Про надання гр. Ласкаржевському Євгенію Потаповичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Поштова, 70-а в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради» в частині уточнення площі відповідної земельної ділянки.

  3.3. Про розгляд заяви гр. Шопіної Любов Миколаївни щодо надання в тимчасове користування земельної ділянки для ведення городництва в районі вул. Ветеранів в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  3.4. Про розгляд заяви гр. Поліщук Наталії Севастянівни щодо надання в тимчасове користування земельної ділянки для ведення городництва в районі вул. Ветеранів в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  3.5. Про розгляд заяви гр. Шевченко Людмили Сергіївни щодо надання в тимчасове користування земельної ділянки для ведення городництва в районі вул. Ветеранів в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  3.6. Про розгляд заяви гр. Дідковського Василя Олексійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в районі вул. Паркова, 9, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  3.7. Про розгляд заяви гр. Дуки Віктора Григоровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в районі вул. Паркова, 9, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  3.8. Про розгляд заяви гр. Драпея Станіслава Станіславовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в районі вул. Паркова, 9, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

  Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

   

  1. Про внесення змін в рішення двадцять сьомої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №612-27-VІІ від 16.11.2017 року «Про надання 8 ДЕРЖАВНОМУ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОМУ ЗАГОНУ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування загальною площею 0,3000 га для розміщення та постійної діяльності органів МНС по вул. Шевченка, 4в в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради» в частині уточнення площі земельної ділянки.
  2. Про продовження терміну дії рішення одинадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №246-11-VІІ від 30.06.2017 року «Про надання Виробничо-постачальницькій фірмі «БУДТРАНССЕРВІС» у формі товариства з обмеженою відповідальністю дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0260 га в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної та іншої промисловості, по вул. Вокзальна, 2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради».
  3. Про продовження терміну дії рішення одинадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №247-11-VІІ від 30.06.2017 року «Про надання Виробничо-постачальницькій фірмі «БУДТРАНССЕРВІС» у формі товариства з обмеженою відповідальністю дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0033 га в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної та іншої промисловості, по вул. Вокзальна, 2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради».
  4. Про продовження терміну дії рішення одинадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №248-11-VІІ від 30.06.2017 року «Про надання Виробничо-постачальницькій фірмі «БУДТРАНССЕРВІС» у формі товариства з обмеженою відповідальністю дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,7503 га в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної та іншої промисловості, по вул. Вокзальна, 2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради».
  5. Про продовження терміну дії рішення одинадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №249-11-VІІ від 30.06.2017 року «Про надання Виробничо-постачальницькій фірмі «БУДТРАНССЕРВІС» у формі товариства з обмеженою відповідальністю дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1186 га в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної та іншої промисловості, по вул. Вокзальна, 2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради».
  6. Про продовження терміну дії рішення одинадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №250-11-VІІ від 30.06.2017 року «Про надання Виробничо-постачальницькій фірмі «БУДТРАНССЕРВІС» у формі товариства з обмеженою відповідальністю дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0177 га в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної та іншої промисловості, по вул. Вокзальна, 2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради».
  7. Про продовження терміну дії рішення одинадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №251-11-VІІ від 30.06.2017 року «Про надання Виробничо-постачальницькій фірмі «БУДТРАНССЕРВІС» у формі товариства з обмеженою відповідальністю дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0497 га в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної та іншої промисловості, по вул. Вокзальна, 2, в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради».
  8. Про надання Приватному акціонерному товариству «КИЇВОБЛЕНЕРГО» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2523 га в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, по вул. Заводська в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
  9. Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №279-12-VІІ від 09.08.2016 року «Про надання Публічному акціонерному товариству «КИЇВОБЛЕНЕРГО» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6292 га в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, по вул. Заводська, 1-А в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради
  10. Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКА АГРО ГРУПА» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6100 га в оренду терміном на 5 (п’ять) років для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Центральна, 224-В в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
  11. Про розгляд листа Товариства з обмеженою відповідальністю «СЛАВУТИЧ» про надання дозволу на зміну конфігурації земельної ділянки загальною площею 1,1410 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Заводська, 19 смт. Бородянка без зміни площі земельної ділянки.
  12. Про подовження терміну дії договору оренди землі №97/07 від 21 травня 2007 року Товариству з обмеженою відповідальністю «ЗДВИЖ-БУД» в районі будинку №304-306 по вулиці Центральна (Леніна) в смт. Бородянка.
  13. Про залишення без змін процентного співвідношення орендної плати від нормативної грошової оцінки земель – 3% фізичній особі-підприємцю Лисенку Юрію Борисовичу на земельну ділянку площею 0,0200 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Центральна в смт. Бородянка.
  14. Про затвердження звіту №77-Б від 24.11.2017 року про експертну грошову оцінку земельної ділянки, загальною площею 0,008 га, що знаходиться у власності громади смт. Бородянка, в особі Бородянської селищної ради, за адресою: Київська область, Бородянський район, смт. Бородянка, вулиця Центральна (раніше) Леніна, 361, гараж 3, та перебуває у користуванні (на умовах оренди) у гр. Кравчука Анатолія Олександровича та її продаж.
  15. Про перегляд та затвердження юридичним особам процентного співвідношення орендної плати від нормативної грошової оцінки земель населеного пункту смт. Бородянка Бородянського району Київської області.
  16. Про перегляд та затвердження фізичним особам, фізичним особам-підприємцям процентного співвідношення орендної плати від нормативної грошової оцінки земель населеного пункту смт. Бородянка Бородянського району Київської області.

   Доповідає: Камінський О.М., голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин.

   

  1. Про затвердження 3-х стороннього Меморандуму між Бородянською селищною радою, Бородянською районною державною адміністрацією та Бородянською районною радою про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг (про створення районного ЦНАП).
  2. Про призначення директора комунальної організації Бородянської селищної ради «Регіон – Бородянка» та відновлення її діяльності.
  3. Про подовження терміну дії договору оренди комунального майна №19 від 05 березня 2015 року «Про передачу в оренду майна територіальної громади смт. Бородянка».
  4. Про подовження терміну дії договору оренди комунального майна №20 від 05 березня 2015 року «Про передачу в оренду майна територіальної громади смт. Бородянка».
  5. Про подовження терміну дії договору оренди комунального майна №21 від 05 березня 2015 року «Про передачу в оренду майна територіальної громади смт. Бородянка».
  6. Про розгляд листа Малого приватного підприємства «РАДА» про подовження терміну дії договору оренди автомобіля №0709 від 07 вересня 2015 року.
  7. Про припинення дії договору оренди комунального майна №22 від 22.08.2017 року, укладеного Бородянською селищною радою з відділом культури, національностей та релігій Бородянської районної державної адміністрації, Бородянським початковим спеціалізованим мистецьким навчальним закладом.
  8. Про припинення дії договору оренди комунального майна №17 від 01.10.2017 року, укладеного Бородянською селищною радою з Бородянським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
  9. Про припинення дії договору оренди комунального майна №20 від 27.01.2017 року, укладеного Бородянською селищною радою з Бородянським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
  10. Про припинення дії договору оренди комунального майна №21 від 07.03.2017 року, укладеного Бородянською селищною радою з Бородянською селищною первинною організацією ветеранів України.
  11. Про погодження введення в штатний розпис робітників по благоустрою Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське УЖКГ» штатної одиниці оглядача кладовища.
  12. Про затвердження звіту НП №20170324/07 від 24 березня 2017 року про незалежну експертну оцінку вартості нежитлового (підвального) приміщення, загальною площею 41,34 кв. м. по вулиці Семашка, 2 в смт. Бородянка.
  13. Про намір передати в оренду нежитлове (підвальне) приміщення, загальною площею 41,34 кв. м. по вулиці Семашка, 2 в смт. Бородянка.
  14. Про затвердження Звіту про експертну оцінку автомобіля марки ЗІЛ модель 4314 1ОКО-503КП-7, тип вантажний цистерна-С, 1991 року випуску, державний реєстраційний номер АІ 8086 ВК, номер кузову L3080139 та про перегляд орендної плати.
  15. Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна територіальної громади смт. Бородянка, що можуть бути передані в оренду у 2018 році.

  Доповідає: Марченко Н.В., голова постійної комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.

   

  1. Про затвердження Порядку i нормативів відрахування до загального фонду місцевого бюджету комунальними підприємствами територіальної громади смт Бородянка частини чистого прибутку (доходу) на 2018 рік.
  2. Про надання згоди на проведення капітального ремонту двигуна автомобіля ГАЗ 3507 державний номер АІ 51-08 СВ, 2004 року випуску
  3. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання «Про селищний бюджет на 2017 рік» від 23 грудня 2016 року.
  4. Про затвердження плану культурно – мистецьких заходів по селищу міського типу Бородянка на 2018 рік.

  Доповідає: Хорощак Г.П., голова постійної комісії з питань бюджету і фінансів

   

  1. Про затвердження розпорядження селищного голови №116-к від 04.12.2017 року «Про преміювання працівників виконавчого апарату Бородянської селищної ради з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування».
  2. Про преміювання Бородянського селищного голови Сахарука Олександра Васильовича за листопад 2017 року.

  Доповідає: Блащук О.В., керуюча справами (секретар) виконкому Бородянської селищної ради

   

  1. Про звітування депутатів Бородянської селищної ради сьомого скликання та інформування ними сесії про результати обговорення звітів.
  2. Про затвердження плану роботи Бородянської селищної ради на І півріччя 2018 року.

  Доповідає: Захарченко І.В., голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів

 1. Різне.

/01. Про участь селищного голови Сахарука О.В в розширеній нараді у голови Київської обласної державної адміністрації 29.11.2017 року.

Інформує: Селищний голова Сахарук О.В.

 

Селищний голова                                            О.В. Сахарук

 

 

04.12.2017 року

 

Читати також