Шановні депутати! Запрошуємо Вас на засідання чергової 25 сесії, яка відбудеться 14 вересня 2017 року о 14:30

by hostwx

06ПРОЕКТ

 

БОРОДЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

thumb2-prapor-ykrainu-truzyb-gerb-ykrainu-sumvolika-ykrainu-flag-ykrauny

Порядок денний

двадцять п’ятої сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання

від 14 вересня 2017 року

 

смт Бородянка                                                            вул. Центральна, 230

 1. Про внесення змін до персонального складу Лічильної комісії Бородянської селищної ради.

Доповідає: Захарченко І.В., голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів

 

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

2.1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тарновській Ірині Олександрівні загальною площею 0,0963 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Набережна, 1 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

2.2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Саган Олександру Петровичу загальною площею 0,1366 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Черкаська, 6 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

2.3 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Віннічуку Володимиру Васильовичу загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 2, гараж №7 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

2.4 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення Бондаренко Ірині Миколаївні земельної ділянки у власність площею 0,0400 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Привокзальна в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

2.5 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ткаченко Марії Миколаївні загальною площею 0,0720 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Богдана Хмельницького, 19 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

2.6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шишку Володимиру Володимировичу загальною площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Героїв Чорнобиля, 5 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

2.7 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Марценюк Юлії Олександрівні загальною площею 0,0500 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Авіаторів в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

2.8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сліпенку Василю Сергійовичу загальною площею 0,1213 га, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по вул. Франка, 1-б смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

2.9 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Добривечір Наталії Анатоліївні загальною площею 0,1000 га, цільове призначення якої змінюється із земель «для індивідуального садівництва» на землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»по вул. Кирилюка, 17всмт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

2.10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Новіковій Ларисі Анатоліївні загальною площею 0,1000 га, цільове призначення якої змінюється із земель «для індивідуального садівництва» на землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по вул. Південна, 13 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

2.11 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Біденку Володимиру Миколайовичудля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Велика, 100 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради.

2.12 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Носовій Катерині Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Центральна, 190 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради.

 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Купченко Любові Володимирівні загальною площею 0,0783 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Джерельна в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Замітайлу Валерію Григоровичу загальною площею 0,0450 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка, 13 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Слухай Олені Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Весела, 6-а в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Войналовичу Олегу Олексійовичу загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Ковельська, 7, гараж №15-а в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 

 1. Розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

3.1. Про розгляд заяви гр. Сичинського Руслана Вікторовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуального гаража по вул. Польова, 5д гараж №19 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

3.2. Про розгляд заяви гр. Сичинської Тетяни Анатоліївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуального гаража по вул. Польова, 5д гараж №18 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

 • Про розгляд заяви гр. Лесковець Анатолія Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуального гаража по вул. Миру, 6а гараж №7 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про розгляд заяви гр. Цветоцькій Олені Олександрівні про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуального гаража по вул. Миру, 5 гараж №1а в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про розгляд заяви гр. Боженко Людмили Миколаївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0028 га для будівництва індивідуального гаража по вул. Миру, 5 гараж №4 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області
 • Про розгляд заяви гр. Малновецького Володимира Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка як учаснику бойових дій.
 • Про розгляд заяви заяву гр. Грабовенка Сергія Івановича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка як учаснику бойових дій.
 • Про розгляд заяви гр. Зікрань Григорія Івановича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка як учаснику бойових дій.
 • Про розгляд заяви гр. Марцияш Миколи Богдановича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка як учаснику бойових дій.
 • Про розгляд заяви гр. Андрійчука Дем’яна Андрійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка як учаснику бойових дій.
 • Про розгляд заяви гр. Саган Миколи Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка як учаснику бойових дій.
 • Про розгляд заяви гр. Хухро Альони Іванівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0950 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Набережна в смт. Бородянка Бородянського району Київської області.
 • Про розгляд заяви гр. Івахненко Іванни Петрівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1500 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна (в районі заводу «Алюпол») в смт. Бородянка Бородянського району Київської області.
 • Про розгляд заяви гр. Сошко Тетяни Адамівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1094 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна (в районі МТФ) в смт. Бородянка Бородянського району Київської області.
 • Про розгляд заяви гр. Кравчені Олександра Адамовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1120 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна (в районі МТФ) в смт. Бородянка Бородянського району Київської області.
 • Про розгляд заяви гр. Скиби Лідії Миколаївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Джерельна в смт. Бородянка Бородянського району Київської області.
 • Про розгляд заяви гр. Патріної Таміли Михайлівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0800 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Семашка в смт. Бородянка Бородянського району Київської області.
 • Про розгляд заяви гр. Ханенко Людмили Володимирівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1242 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Центральна, 175 а в смт. Бородянка Бородянського району Київської області.
 • Про розгляд заяви гр. Касяненко Андрія Васильовича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1121 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Весела, 19 в смт. Бородянка Бородянського району Київської області.
 • Про розгляд заяви гр. Савенок Валентини Іванівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Джерельна в смт. Бородянка Бородянського району Київської області.
 • Про розгляд заяви гр. Купченка Віктора Микитовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,4000 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Семашка в смт. Бородянка Бородянського району Київської області.
 • Про розгляд заяви гр. Савченка Сергія Володимировича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1200 га для індивідуального садівництва в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 

 1. Розгляд заяв громадян.
  • Про розгляд заяви гр. Бойко Ганни Борисівни про скасування рішення шостої сесії сьомого скликання від 31 березня 2016 року «Про надання дозволу гр. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 95 гараж №1 в смт. Бородянка».
  • Про розгляд заяви гр. Карпенка Сергія Миколайовича про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,1100 га для ведення городництва в районі артсвердловини №3 в смт. Бородянка.
  • Про розгляд заяви гр. Руль Світлани Тихонівни про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,05 га для ведення городництва в районі Бородянського аграрного ліцею в смт. Бородянка.
  • Про розгляд заяви гр. Титенка Петра Олександровича, який проживає по вул. Вокзальна, 1 кв. 8 в смт. Бородянка, про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,0550 га для ведення городництва в районі КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» в смт. Бородянка.
  • Про розгляд заяви гр. Лагутенка Анатолія Сергійовича про внесення змін в рішення тринадцятої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання від 05 квітня 2012 року №330/02-13-VІ «Про надання гр. Лагутенку Анатолію Сергійовичу дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку по вул. Грушевського, 41 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради».
  • Про розгляд заяви гр. Малиновського Любомира Михайловича про внесення змін в рішення чотирнадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №327/32-14-VІІ від 27.09.2016 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Індустріальна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради» в частині уточнення площі відповідної земельної ділянки.

 Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА «КОМТЕКС» терміном на 49 (сорок дев’ять) років площею 0,3779 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, по вул. Заводська, 21 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 2. Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «КЛІМХАУС» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років, площею 0,1700 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, по вул. Індустріальна, 2в в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 3. Про розгляд листа Приватного підприємства «ІНДАСТРІАЛБУД» про скасування рішень Бородянської селищної ради сьомого скликання №340-16-VІІ від 27.10.2016 року та №427-18-VІІ від 23.12.2016 року.
 4. Про розгляд листа Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське УЖКГ» про добровільну відмову від земельної ділянки площею 0,0035 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Центральна (раніше Леніна) б/н в смт. Бородянка Бородянського району Київської області та припинення права постійного користування.
 5. Про укладення договору оренди землі на земельну ділянку площею 0,0186 га по провулку Вокзальний, 2-а в смт. Бородянка зі спадкоємцем нерухомого майна – Весненком Анатолієм Івановичем.
 6. Про укладення з Публічним акціонерним товариством «ПроКредит Банк» договору оренди земельної ділянки площею 0,4199 га по вулиці Привокзальна, 62-а в смт. Бородянка в зв’язку із набуттям та державною реєстрацією права власності на майно
 7. Про подовження Товариству з обмеженою відповідальністю «Транспортно-експедиційне підприємство «Транспорт-експедиція» терміну дії договору оренди земельної ділянки від 25 вересня 2007 року на земельну ділянку площею 1,0029 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства в смт. Бородянка.
 8. Про перегляд ставки орендної плати від нормативно-грошової оцінки земель ПАТ «НАСК «Оранта» на земельну ділянку площею 0,0459 га по вулиці Михайлівська (раніше Петровського), 1а в смт. Бородянка, для обслуговування адміністративного приміщення.
 9. Про розгляд листа Товариства з обмеженою відповідальністю «КМК–Плюс» про надання згоди на передачу земельної ділянки площею 3,2022 га по вулиці Центральна, 100/17 в смт. Бородянка в суборенду Корпорації «ТАСКО».
 10. Про залишення без змін процентне співвідношення орендної плати від нормативно-грошової оцінки земель 5% – Горбатюку Валерію Васильовичу на земельну ділянку площею 0,2450 га, для обслуговування готелю по вул. Центральна (Леніна), 333 в смт. Бородянка.

Доповідає: Камінський О.М., голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин.

 

 1. Про розгляд протоколу громадських слухань проекту «Детальний план території щодо розміщення автозаправного комплексу по вул. Вокзальна 4д в смт. Бородянка, Київської області».
 2. Про повторне вивчення та розгляд проекту «Детальний план території розміщення складу нафтопродуктів та скрапленого вуглеводного газу по вул. Індустріальна та вул. Заводська в смт Бородянка, Київської області».
 3. Про оголошення конкурсу про надання в оренду нежитлове приміщення (підвальне приміщення) по вулиці Семашка, будинок 2 в смт. Бородянка.
 4. Про надання згоди Приватному підприємству «ТОПАЗ» на виділення частки та присвоєння юридичної адреси нерухомого майна в смт. Бородянка по вул. Гагаріна, 1-А.
 5. Про затвердження тарифів по квартирній платі (платі за утримання житла) по багатоквартирному будинку по вулиці Семашка 2 в смт Бородянка

Доповідає: Марченко Н.В., голова постійної комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.

 

 1. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання «Про селищний бюджет на 2017 рік» від 23 грудня 2016 року.
 2. Про внесення змін до Заходів «Програми по утриманню та ремонтудорожнього покриття вулиць смт Бородянка на 2017 рік».

Доповідає: Хорощак Г.П., голова постійної комісії з питань бюджету і фінансів

 

 1. Про преміювання селищного голови Сахарука Олександра Васильовича за серпень 2017 року.

Доповідає: Сахарук О.В., селищний голова

 

 1. Про внесення змін до рішення першої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №13-01-VІІ від 09.11.2015 року «Про утворення виконавчого комітету Бородянської селищної ради та затвердження його персонального складу».
 2. Про внесення змін до персонального складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади смт. Бородянка.
 3. Про внесення змін до персонального складу комісій при виконавчому комітеті Бородянської селищної ради сьомого скликання.
 4. Про затвердження Регламенту Бородянської селищної ради сьомого скликання у новій редакції.

Доповідає: Захарченко І.В., голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів

 

 1. Різне.

/01. Про розгляд листа Бородянської райдержадміністрації щодо доведення до відома та використання в роботі рішення 15 сесії Київської обласної ради від 22.06.2017 року №326-15-VІІ «Про підтримку депутатських звернень, запиту депутата Київської обласної ради VІІ скликання» щодо маркування товарів виробництва Російської Федерації.

 

Інформує: Селищний голова Сахарук О.В.

Селищний голова                                            О.В. Сахарук

 

 

04.09.2017 року

Читати також