Шановні депутати! Запрошуємо Вас на засідання чергової 24 сесії, яка відбудеться 31 липня 2017 року о 14:30

by hostwx

86px-Lesser_Coat_of_Arms_of_Ukraine_(bw).svg

ПРОЕКТ

БОРОДЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Порядок денний

двадцять четвертої сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання

від 31 липня 2017 року

смт Бородянка                                                            вул. Центральна, 230

 

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Боярській Наталії Іванівні загальною площею 0,1194 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Джерельна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бовтруку Василю Миколайовичу загальною площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Поштова, 61 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Тітовій Вікторії Анатоліївні загальною площею 0,0526 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Центральна, 283 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шульгач Ларисі Степанівні загальною площею 0,0723 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Полупанова, 9 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Грищенку Григорію Анатолійовичу загальною площею 0,1200 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Авіаторів, 3 в смт.  Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шульга Наталії Володимирівні загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних  гаражів по вул. Набережна, 95 гараж №5 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шульгач Наталії Василівні загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних  гаражів по вул. Набережна, 95 гараж №20 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сябрук Тетяні Анатоліївні загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 95 гараж №4 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. у власність гр. Степкову Віктору Вікторовичу загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 95 гараж №27 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Степкову Дмитру Вікторовичу загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 95 гараж №26 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Нікітюк Олександрі Іванівні загальною площею 0,0038 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Ветеранів, 3 гараж №4 в смт. Бородянка на території  Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Олішкевичу Віталію Миколайовичу загальною площею 0,1164 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Тернопільська, 6 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області. 

 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Фесюк Тетяні Іванівні загальною площею 0,0614 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Поштова в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вдовенко Тамарі Миколаївні загальною площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Приозерна, 10 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вдовенко Тамарі Миколаївні загальною площею 0,0700 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Приозерна, 10 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мішину Олексію Ельдаровичу загальною площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Михайлівська, 47 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мішину Олексію Ельдаровичу загальною площею 0,0598 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Михайлівська, 47 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Твердюк Іванні Валеріївні загальною площею 0,0899 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Богдана Хмельницького, 20 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лисенку Юрію Борисовичу загальною площею 0,0121 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Гагаріна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Харченку Олегу Яковичу загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Миру, 6 гараж №1 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Купченко Любові Володимирівні загальною площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Джерельна, 10 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тесленко Світлані Федорівні загальною площею 0,0700 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Чернігівська в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 

 1. Розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

2.1. Про розгляд заяви гр. Стенько Марії Олексіївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна, 26 а в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

2.2. Про розгляд заяви гр. Стенько Марії Олексіївни про надання дозволу на розробку  технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі ( на місцевості)  площею 0,1500 га по вул. Центральна, 26 а в смт. Бородянка  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

 • Про розгляд заяви гр. Слухай Олени Миколаївни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,0650 га по вул. Весела, 6-а в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 • Про розгляд заяви гр. Войналович Світлани Миколаївни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000 га по вул. Нова, 11 в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 • Про розгляд заяви гр. Ласкаржевського Євгенія Потаповича про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1500 га по вул. Поштова, 70 а в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.
 • Про розгляд заяви гр. Ласкаржевського Євгенія Потаповича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Поштова, 70 а в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 • Про розгляд заяви гр. Некрутенко Марії Олександрівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,0002 га по вул. Шевченка в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 • Про розгляд заяви гр. Сьомкіній Людмили Михайлівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,0382 га по вул. Шевченка, 55 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 • Про розгляд заяви гр. Стретович Лариси Анатоліївни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1500 га по вул. Михайлівська, 33 в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 • Про розгляд заяви гр. Гринажук Тетяни Костянтинівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1500 га по вул. Семашка, 154 а в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 • Про розгляд заяви гр. Савенок Станіслава Михайловича про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі ( на місцевості)  площею 0, 1500 га по вул. Джерельна, 22 в смт. Бородянка  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.
 • Про розгляд заяви гр. Борздухи Валентини Володимирівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,0204 га по вул. Чернігівська, 8 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 • Про розгляд заяви гр. Рухтіної Галини Дмитрівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,0077 га по вул. Шевченка в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 • Про розгляд заяви гр. Савенок Станіслава Михайловича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,1000 га по  вул.  Джерельна, 22 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 • Про розгляд заяви гр. Гринажук Тетяни Костянтинівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,1091 га по вул. Чернігівська, 8 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 • Про розгляд заяви гр. Стукало Олени Миколаївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Паркова, 4 гараж № 1 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 • Про розгляд заяви гр. Богомолової Людмили Миколаївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Паркова, 4 гараж № 2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 • Про розгляд заяви гр. Головаша Андрія Володимировича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Паркова, 4 гараж №3 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 • Про розгляд заяви Брайчука Ярослава Віталійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Паркова, 4 гараж №4 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 • Про розгляд заяви гр. Сидоренка Віталія Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Паркова, 4 гараж №7 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 • Про розгляд заяви гр. Хандошко Алли Олексіївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Паркова, 4 гараж №5 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 • Про розгляд заяви гр. Плющева Олега Олександровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Паркова, 4 гараж №6 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 • Про розгляд заяви гр. Загороднюк Алли Сергіївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 95 гараж №57 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 • Про розгляд заяви гр. Тищенка Георгія Дем’яновича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 95 гараж №56 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 • Про розгляд заяви гр. Холявка Сергія Вікторовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Ковельська, 7 гараж №12 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 • Про розгляд заяви гр. Ковчана Олега Васильовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по провул. Дружнянський, 2  гараж №4 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 • Про розгляд заяви гр. Кас´яна Віталія Сергійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по провул. Дружнянський, 2 гараж №4 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 • Про розгляд заяви гр. Михайлюка Олександра Петровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Паркова, 9 гараж №___в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 • Про розгляд заяви гр. Драпея Віктора Станіславовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Паркова, 9 гараж №8-б в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 • Про розгляд заяви гр. Терехова Вячеслава Юрійовича стосовно надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка.

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 

 1. Розгляд заяв громадян.
 • Про розгляд заяви гр. Макієнко Алли Іванівни про надання в тимчасове користування земельної ділянки для ведення городництва.
 • Про розгляд заяви гр. Боженко Людмили Миколаївни про надання в тимчасове користування земельної ділянки для ведення городництва.
 • Про розгляд заяви гр. Лозенка Ігоря Віталійовича про надання в тимчасове користування земельної ділянки для ведення городництва.
 • Про розгляд заяви гр. Шевчук Валентини Володимирівни про скасування рішення шостої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 31 березня 2016 року «Про надання гр. Шевчук Валентині Володимирівні в тимчасове користування земельної ділянки для ведення городництва».
 • Про розгляд заяви гр. Заєць Сергія Івановича про внесення змін в рішення двадцять другої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 12 червня 2017 року «Про надання гр. Заєць Сергію Івановичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд по вул. Машинобудівників, 17 в смт. Бородянка» в частині уточнення площі відповідної земельної ділянки.
 • Про розгляд заяви гр. Каташинської Олени Павлівни про внесення змін в рішення тридцять третьої сесії Бородянської селищної ради п’ятого скликання від 23.12.2009 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту, що посвідчує право власності на земельну ділянку».
 • Про розгляд заяви гр. Татарова Петра Івановича про внесення змін в рішення двадцять другої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання від 25.12.2012 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо складання державного акту, що посвідчує право власності на земельну ділянку» в частині уточнення площі відповідної земельної ділянки.
 • Про розгляд заяви гр. Бугайова Ігоря Васильовича про внесення змін в рішення тридцять сьомої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання від 27 березня 2014 року «Про надання дозволу гр. Бугайову Ігорю Васильовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду по вулиці Леніна, 337 в смт. Бородянка під об’єктом нерухомого майна на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області».

 Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 

 1. Про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну власність на виконання рішення двадцять першої сесії Бородянської районної ради шостого скликання від 20 грудня 2013 року №358-21-VІ «Про встановлення (зміну) меж смт. Бородянка Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області».
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Публічному акціонерному товариству «Борекс» терміном на 49 (сорок дев’ять) років площею 17,3322 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Індустріальна, 2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

Доповідає: Камінський О.М., голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин.

 

 1. Про затвердження Статуту Комунального підприємства Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області «Бородянське управління житлово-комунального господарства» в новій редакції.
 2. Про внесення змін до додатку рішення вісімнадцятої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання №409-18-VІ від 13.09.2012 року «Про затвердження Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для впровадження підприємницької діяльності на території смт. Бородянка» а саме: включення до переліку місць для встановлення тимчасових споруд місце розташування земельної ділянки по вул. Центральна, 365е в смт. Бородянка.
 3. Про затвердження Детального плану території щодо розміщення автозаправного комплексу по вул. Київська 1н в смт. Бородянка, Київської області.
 4. Про подовження терміну дії договору оренди комунального майна №19 від 05 березня 2015 року «Про передачу в оренду майна територіальної громади смт. Бородянка».
 5. Про подовження терміну дії договору оренди комунального майна №20 від 05 березня 2015 року «Про передачу в оренду майна територіальної громади смт. Бородянка».
 6. Про подовження терміну дії договору оренди комунального майна №21 від 05 березня 2015 року «Про передачу в оренду майна територіальної громади смт. Бородянка».
 7. Про затвердження протоколу аукціону №1 від 11 липня 2017 року із проведення продажу майна нежитлового приміщення (ліфтової) 1, по вулиці Паркова, будинок 4, в смт. Бородянка, що знаходиться у комунальній власності Бородянської селищної ради.
 8. Про надання в оренду Бородянському початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладу «Бородянська дитяча музична школа» нежитлових приміщень по вулиці Нова, 1А в смт. Бородянка.

Доповідає: Марченко Н.В., голова постійної комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.

 

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету селища за І півріччя 2017 року.
 2. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання «Про селищний бюджет на 2017 рік» від 23 грудня 2016 року.
 3. Про внесення змін до Заходів «Програми по утриманню та ремонтудорожнього покриття вулиць смт Бородянка на 2017 рік».
 4. Про передачу з балансу Бородянської селищної ради на баланс КП БСР «Бородянське УЖКГ» основних засобів Бородянської селищної ради.
 5. Про списання основних засобів, які перебувають на балансі Бородянської селищної ради в зв’язку з непридатністю подальшого використання за цільовим призначенням

Доповідає: Хорощак Г.П., голова постійної комісії з питань бюджету і фінансів

 

 1. Про преміювання селищного голови Сахарука Олександра Васильовича за червень-липень 2017 року.

Доповідає: Сахарук О.В., селищний голова

 

 1. Про виконання плану роботи Бородянської селищної ради сьомого скликання на І півріччя 2017 року.
 2. Про скасування вцілому п.2 рішення виконавчого комітету №203 від 19.09.2007 року «Про включення жилого приміщення до фонду житла для тимчасового проживання, про надання житла, яке відноситься до фонду житла для тимчасового проживання, про переведення квартирної черги, про надання житла в гуртожитку».

Доповідає: Захарченко І.В., голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів

 

 1. Різне.

/01. Про розгляд в порядку інформування листа Бородянської районної ради щодо листа Київської обласної ради від 02.06.2017 року №1242/04 про повернення газових мереж територіальним громадам Київської області.

/02. Про графік проведення загальнобудинкових зборів громадян щодо створення ОСББ у багатоквартирних будинках.

Інформує: Селищний голова Сахарук О.В.

 

 

Виконуюча обов’язки

селищного голови                                                        Т.П. Баскакова

Читати також