Шановні депутати Бородянської селищної ради!

by hostwx
Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликається одинадцята сесія Бородянської селищної ради VII скликання.
Сесія відбудеться 30 червня 2016 року о 14.30 в сесійній залі Бородянської селищної ради.
800px-PRAPOR_BORODYNKA.2 (1)

Порядок денний

одинадцятої сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання

від 30 червня 2016 року

 

смт Бородянка                                                            вул. Центральна, 230

 

 1. Про внесення змін до рішення третьої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання «Про селищний бюджет на 2016 рік» від 24 грудня 2015 року.
 2. Про внесення змін до п.п. 1.4. п.1 рішення п’ятдесят третьої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання №2026-53-VІ від 02.07.2015 р. «Про встановлення ставок податку на земельні ділянки на території Бородянської селищної ради на 2016 рік та затвердження Положення про плату за землю».
 3. Про встановлення місцевих податків та зборів на 2017 рік.
 4. Про внесення змін до Заходів «Програми по утриманню та ремонтудорожнього покриття вулиць смт Бородянка на 2016 рік».
 5. Про внесення змін до рішення третьої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 26.12.2015 року №69-03-VІІ «Про затвердження структури та впорядкування умов праці виконавчого апарату селищної ради на 2016 рік».
 6. Про передачу в оренду КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» установки повірочної переносної УПП-10(В).

Доповідає: Хорощак Г.П., голова постійної комісії з питань бюджету і фінансів

 

 1. Про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад в єдину Бородянську громаду.
 2. Про розгляд заяви гр. Буларги Олександра Івановича, який проживає по вулиці Невідомих солдат, 37 в с. Берестянка, Бородянського району, Київської області про відмову від земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд по вулиці Джерельна (раніше Кірова), 21 в смт. Бородянка на користь свого сина Буларги Дмитра Олександровича, скасування рішення двадцять другої сесії Бородянської селищної ради четвертого скликання від 30 листопада 2005 року «Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки», виданого на ім’я гр. Буларги Олександра Івановича.
 3. Про розгляд заяви гр. Буларга Дмитра Олександровича, який проживає по вулиці Невідомих солдат, 37 в с. Берестянка, Бородянського району, Київської області про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Джерельна, №21 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради, Бородянського району Київської області.
 4. Про розгляд листа комунальної організації Бородянської селищної ради «Регіон-Бородянка», зареєстрованої по вулиці Леніна, 230, смт Бородянка, про внесення змін до п.1 рішення п’ятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №126-05-VІІ від 22.02.2016 року «Про надання Комунальній організації Бородянської селищної ради «Регіон-Бородянка» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 20,1 га в постійне користування для надання послуг у сільському господарстві в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області» в частині уточнення цільового призначення земельної ділянки.
 5. Про розгляд листа комунальної організації Бородянської селищної ради «Регіон-Бородянка», зареєстрованої по вулиці Леніна, 230, смт Бородянка, про внесення змін до п.1 рішення п’ятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №127-05-VІІ від 22.02.2016 року «Про надання Комунальній організації Бородянської селищної ради «Регіон-Бородянка» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 15,4000 га в постійне користування для надання послуг у сільському господарстві в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області» в частині уточнення цільового призначення земельної ділянки.
 6. Про розгляд листа комунальної організації Бородянської селищної ради «Регіон-Бородянка», зареєстрованої по вулиці Леніна, 230, смт Бородянка, про внесення змін до п.1 рішення п’ятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №128-05-VІІ від 22.02.2016 року «Про надання Комунальній організації Бородянської селищної ради «Регіон-Бородянка» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 6,6000 га в постійне користування для надання послуг у сільському господарстві в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області» в частині уточнення цільового призначення земельної ділянки
 7. Про розгляд листа комунальної організації Бородянської селищної ради «Регіон-Бородянка», зареєстрованої по вулиці Леніна, 230, смт Бородянка, про внесення змін до п.1 рішення п’ятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №129-05-VІІ від 22.02.2016 року «Про надання Комунальній організації Бородянської селищної ради «Регіон-Бородянка» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 10,8000 га в постійне користування для надання послуг у сільському господарстві в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області» в частині уточнення цільового призначення земельної ділянки.
 8. Про преміювання селищного голови Сахарука Олександра Васильовича за червень 2016 року.

Доповідає: Сахарук О.В., селищний голова

 

 1. Про затвердження плану роботи Бородянської селищної ради сьомого скликання на ІІ півріччя 2016 року.
 2. Про створення відділу державного архітектурно-будівельного контролю Бородянської селищної ради Київської області.
 3. Про створення відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Бородянської селищної ради Київської області.
 4. Про розгляд звернення Народного депутата України Скуратовського С.І. щодо розгляду скарги з питання майнових прав співвласників багатоквартирних будинків гр. Сороки О.С.

Доповідає: Захарченко І.В., голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів

 

 1. Про результати роботи Спеціалізованої Комісії для управління Комунальними підприємствами, організаціями, установами виконавчого комітету Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області у червні 2016 року.

Доповідає: Науменко Д.М., заступник селищного голови, голова Спеціалізованої Комісії для управління Комунальними підприємствами, організаціями, установами виконавчого комітету Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

 

 1. Про розгляд листа КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» про затвердження тарифів з водопостачання та водовідведення для споживачів І групи (населення) селища міського типу Бородянка по КП КОР «Бородянкатепловодопостачання».
 2. Про затвердження Програми розвитку та збереження зелених зон селища міського типу Бородянка на 2016-2017 роки.
 3. Про погодження «Схеми санітарного очищення смт. Бородянка».
 4. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Грека Владислава Леонтійовича про внесення доповнень до додатку рішення вісімнадцятої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання №40-18-VІ від 13.09.2012 року «Про затвердження Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території смт Бородянка» щодо включення до переліку місць для встановлення тимчасових споруд земельної ділянки по вулиці Центральна (Леніна), 236-В в смт Бородянка.
 5. Про внесення змін до плану підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Бородянської селищної ради на 2016 рік.
 6. Про розгляд листа Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) про подовження терміну дії Договору №17 про передачу в оренду майна комунальної власності територіальної громади смт. Бородянка від 01 жовтня 2014 року по вул. Нова, 1А в смт. Бородянка.
 7. Про розгляд листа Бородянської селищної первинної організації ветеранів України про подовження терміну дії Договору №18 про передачу в оренду майна комунальної власності територіальної громади смт. Бородянка від 25 березня 2015 року по вул. Нова, 1-а в смт. Бородянка.
 8. Про розгляд листа відділу освіти Бородянської районної державної адміністрації від 06 червня 2016 року №01-32/527 про подовження терміну дії Договору №19 від 05 березня 2015 року про передачу в оренду майна комунальної власності територіальної громади смт. Бородянка по вулиці Центральна (раніше вул. Леніна), 264-б в смт. Бородянка, для використання основних засобів-майнового комплексу (в т.ч. будівлі садочка 3319,1 кв. м.) ДНЗ «Казка».
 9. Про розгляд листа відділу освіти Бородянської районної державної адміністрації від 06 червня 2016 року №01-32/527 про подовження терміну дії Договору №20 від 05 березня 2015 року про передачу в оренду майна комунальної власності територіальної громади смт. Бородянка по вулиці Центральна (раніше вул. Леніна), 427-б в смт. Бородянка, для використання основних засобів-майнового комплексу (в т.ч. будівлі садочка 1779,3 кв. м.) ДНЗ «Буратіно».
 10. Про розгляд листа відділу освіти Бородянської районної державної адміністрації від 06 червня 2016 року №01-32/527 про подовження терміну дії Договору №21 від 05 березня 2015 року про передачу в оренду майна комунальної власності територіальної громади смт. Бородянка по вулиці Миру, 3 в смт. Бородянка, для використання основних засобів-майнового комплексу (в т.ч. будівлі садочка 1747,1 кв. м.) ДНЗ «Колосочок».

Доповідає: Домбровський В.Н., заступник голови постійної комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.

 

 1. Про розгляд листа Публічного акціонерного товариства «КИЇВОБЛЕНЕРГО» про внесення змін до рішення четвертої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №91-04-VІІ від 28.01.2016 року «Про надання Публічному акціонерному товариству «КИЇВОБЛЕНЕРГО» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0002 га в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, по вул. Софії Свириденко в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради» в частині уточнення площі земельної ділянки.
 2. Про розгляд листа Виробничо-постачальницької фірми «БУДТРАНССЕРВІС» у формі товариства з обмеженою відповідальністю про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0260 га терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної та іншої промисловості, по вул. Вокзальна, 2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 3. Про розгляд листа Виробничо-постачальницької фірми «БУДТРАНССЕРВІС» у формі товариства з обмеженою відповідальністю про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0033 га терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної та іншої промисловості, по вул. Вокзальна, 2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 4. Про розгляд листа Виробничо-постачальницької фірми «БУДТРАНССЕРВІС» у формі товариства з обмеженою відповідальністю про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,7503 га терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної та іншої промисловості, по вул. Вокзальна, 2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 5. Про розгляд листа Виробничо-постачальницької фірми «БУДТРАНССЕРВІС» у формі товариства з обмеженою відповідальністю про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1186 га терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної та іншої промисловості, по вул. Вокзальна, 2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 6. Про розгляд листа Виробничо-постачальницької фірми «БУДТРАНССЕРВІС» у формі товариства з обмеженою відповідальністю про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0177 га терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної та іншої промисловості, по вул. Вокзальна, 2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 7. Про розгляд листа Виробничо-постачальницької фірми «БУДТРАНССЕРВІС» у формі товариства з обмеженою відповідальністю про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0497 га терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної та іншої промисловості, по вул. Вокзальна, 2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 8. Про розгляд листа Приватної виробничо-торгівельної фірми «ВЕНЕРА» про подовження терміну дії Договору оренди землі №18/07 від 07 червня 2005 року на земельну ділянку, яка знаходиться на площі Київська, 2 в смт. Бородянка, площею 0,0698 га, для здійснення комерційної діяльності (магазин – частина торгівельно-виставочного комплексу).
 9. Про розгляд листа Товариства з обмеженою відповідальністю «ЗДВИЖ-БУД» про подовження терміну дії договору оренди землі від №97/07 від 21 травня 2007 року по вулиці Центральна (Леніна) в районі будинку №304-306 в смт. Бородянка площею 0,9475, для будівництва багатоповерхового будинку.
 10. Про розгляд листа Приватного підприємства «ТАЙКУН» про заміну сторони в Договорі оренди земельної ділянки площею 0,4955 га для комерційного використання (обслуговування складських приміщень) в смт. Бородянка від 29 грудня 2009 року, укладеного між Бородянською райдержадміністрацією та Приватним підприємством «ТАЙКУН».
 11. Про розгляд листа фізичної особи-підприємця Кравчені Катерини Сергіївни про перегляд процентного співвідношення орендної плати від нормативної грошової оцінки земель з 10% на 3% на земельну ділянку площею 0,0018 га, для ведення комерційної діяльності по вул. Нова, 2 в смт. Бородянка.

Доповідає: Камінський О.М., голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин.

 

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 2. Розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського

району Київської області.

 1. Розгляд заяв громадян.

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 

 1. Різне.

Доповідає: Селищний голова Сахарук О.В

 

Селищний голова                                                                        О.В.Сахарук

Читати також