Шановні депутати Бородянської селищної ради. Запрошуємо на засідання 14 сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання, яке відбудеться 31 жовтня 2019 о 10-00 год в залі засідань селищної ради.

by hostwx

ПРОЕКТ

БОРОДЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Порядок денний

пленарного засідання чотирнадцятої сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання від 31 жовтня 2019 року

 

смт Бородянка                                                          вул. Центральна, 230

 

 1. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Рудченка Івана Васильовича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в спільну сумісну власність гр. Романенку Юрію Володимировичу, гр. Романенко Раїсі Станіславівні, гр. Романенку Дмитру Юрійовичу загальною площею 0,0725 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Автомобілістів, 17 в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 2. Про розгляд заяви гр. Науменко Тетяни Петрівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0,1007 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Європейська, 21 в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 3. Про розгляд клопотання ТОВ «ХОЛЕНД» про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Титенко Юлії Анатоліївні загальною площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Гагаріна, 9 в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 4. Про розгляд клопотання ТОВ «ХОЛЕНД» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Титенко Юлії Анатоліївні загальною площею 0,1086 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Гагаріна, 9 в
  смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 5. Про розгляд клопотання ФОП Кравчук Ю.В. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Семілет Марії Петрівні загальною площею 0,0447 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна, 279 в
  смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 6. Про розгляд заяви гр. Шмиголь Юрія Михайловича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0763 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Полупанова, 17 в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 7. Про розгляд заяви гр. Бондарчук Наталії Степанівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Джерельна, 25-а в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 8. Про розгляд заяви гр. Бондарчук Наталії Степанівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0577 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Джерельна, 25-а в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 9. Про розгляд заяви гр. Ненашевої Лариси Миколаївни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,2800 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Д. Чубаря, 87 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 10. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремета Максима Івановича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Студєннікову Олександру Олександровичу загальною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Лісова, 9 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 11. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремета Максима Івановича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Циганенко Ганні Володимирівні загальною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Лісова, 11 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 12. Про розгляд клопотання ТОВ «ХОЛЕНД» про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Луговій Раїсі Степанівні загальною площею 0,1974 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Центральна, 70 в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 13. Про розгляд клопотання ТОВ «ХОЛЕНД» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Латиговській Антоніні Григорівні загальною площею 0,9000 га для ведення особистого селянського господарства в с.Дружня на території Бородянського району Київської області.
 14. Про розгляд заяви гр. Петюх Олександра Володимировича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1200 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по пров. Шевченка, 1 діл. 12 с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 15. Про розгляд заяви гр. Петюх Павла Володимировича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1210 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по пров. Шевченка, 1 діл. 10 с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 16. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремета Максима Івановича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шульц Андрію Андрійовичу загальною площею 0,1100 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Осикова, 12 с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 17. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремета Максима Івановича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дубас Сергію Олексійовичу загальною площею 0,1100 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Виноградна, 15 с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 18. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремета Максима Івановича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Новицькій Ірині Олександрівні загальною площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Джерельна, 8 с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 19. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремета Максима Івановича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Курильчуку Олексію Григоровичу загальною площею 0,1100 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Осикова, 16 с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 20. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремета Максима Івановича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ружицькому Сергію Михайловичу загальною площею 0,1100 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Виноградна, 19 с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 21. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремета Максима Івановича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ситник Лесі Володимирівні загальною площею 1,5620 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Молодіжна с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 22. Про розгяд заяви гр. Столюк Ганни Миколаївни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в спільну часткову власність гр.Столюк Любові Миколаївні (1/2 частина),
  гр. Столюк Ганні Миколаївні (1/2 частина) загальною площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по провул. Лісовий, 1 Б в с. Шибене на території Бородянського району Київської області.
 23. Про розгляд ТОВ «ХОЛЕНД» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мусієнко Наталії Миколаївні загальною площею 0,1172 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Шевченка, 24 с. Шибене на території Бородянського району Київської області.
 24. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремета Максима Івановича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Білевич Андрію Вячеславовичу загальною площею 0,1000 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Металургів с. Новий Корогод на території Бородянського району Київської області.
 25. Про розгляд заяви гр. Федорця Василя Михайловича затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в реформованому КСП «Дружба» загальною площею 0,7960 га (рілля) для ведення особистого селянського господарства на території Бородянського району Київської області.
 26. Про розгляд заяви гр. Федорця Василя Михайловича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в реформованому КСП «Дружба» загальною площею 0,3400 га (сіножаті) для ведення особистого селянського господарства на території Бородянського району Київської області.
 27. Про розгляд заяви гр. Хоменка Євгена Олексійовича та Хоменка Ігоря Олексійовича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в спільну часткову власність гр.Хоменку Євгену Олексійовичу (1/2 частки), Хоменку Ігорю Олексійовичу (1/2 частки), загальною площею 0,1666 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка, 3 в с. Пилиповичі на території Бородянського району Київської області.
 28. Про розгляд заяви гр. Шененка Сергія Степановича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0,1528 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Гірська, 30 в с. Пилиповичі на території Бородянського району Київської області.
 29. Про розгляд клопотання ТОВ «ХОЛЕНД» про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковтуну Сергію Михайловичу загальною площею 0,1371 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Зелений Гай, 27 в с. Мирча на території Бородянського району Київської області.
 30. Про розгляд клопотання ТОВ «ХОЛЕНД» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дорош Лариси Іванівни загальною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства в с. Нове Залісся на території Бородянського району Київської області.
 31. Про розгляд клопотання ТОВ «ХОЛЕНД» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дорош Катерини Олегівни загальною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства в с. Нове Залісся на території Бородянського району Київської області.
 32. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремета Максима Івановича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Навальному Павлу Михайловичу загальною площею 0,0300 га для ведення особистого селянського господарства в с.Нове Залісся на території Бородянського району Київської області.
 33. Про розгляд заяви гр. Козака Володимира Борисовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київської області.
 34. Про розгляд заяви гр. Красова Андрія Сергійовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київської області.
 35. Про розгляд заяви гр. Шаповал Сергія Павловича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київської області.
 36. Про розгляд заяви гр. Литвиненко Юлії Олексіївни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київської області.
 37. Про розгляд заяви гр. Чечко Ігоря Миколайовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київської області.
 38. Про розгляд заяви гр. Могилат Андрія Миколайовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київської області.
 39. Про розгляд заяви гр. Гордієнка Вадима Олексійовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київської області.
 40. Про розгляд заяви гр. Швець Максима Сергійовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київської області.
 41. Про розгляд заяви гр. Безуглого Андрія Пилиповича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київської області.
 42. Про розгляд заяви гр. Гусєва Ігоря Станіславовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київської області.
 43. Про розгляд заяви гр. Душко Анатолія Івановича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київської області.
 44. Про розгляд заяви гр. Мельника Руслана Анатолійовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київськоїобласті.
 45. Про розгляд заяви гр. Загурської Ірини Володимирівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київської області.
 46. Про розгляд заяви гр. Романюка Ігоря Віталійовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київської області.
 47. Про розгляд заяви гр. Пащенка Сергія Миколайовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київської області.
 48. Про розгляд заяви гр. Шпичак Юрія Олексійовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київської області.
 49. Про розгляд заяви гр. Заболотного Ігоря Володимировича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київськоїобласті.
 50. Про розгляд заяви гр. Сергієнка Андрія Васильовича прол затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київської області.
 51. Про розгляд заяви гр. Міщенка Анатолія Олександровича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київської області.
 52. Про розгляд заяви гр. Троскот Артема Івановича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київськоїобласті.
 53. Про розгляд заяви гр. Головка Євгена Михайловича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київської області.
 54. Про розгляд заяви гр. Головка Олександра Михайловича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київської області.
 55. Про розгляд заяви гр. Калінічева Руслана Вікторовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київської області.
 56. Про розгляд заяви гр. Гриненка Ігоря Олександровича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київської області.
 57. Про розгляд заяви гр. Гоменюка Володимира Миколайовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Мирчанської сільської ради Бородянського району Київської області.
 58. Про розгляд заяви гр. Овсієнка Олексія Миколайовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» площею 0,1000 га в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 59. Про розгляд заяви гр. Сковпень Віктора Михайловича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» площею 0,2208 га по вул.Чорноморська, 6 в с. Нове Залісся на території Бородянського району Київської області.
 60. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремета Максима Івановича про погодження передачі земельної ділянки державної форми власності гр. Хворостенку Олександру Вікторовичу для індивідуального садівництва площею 2,000 га.
 61. Про розгляд заяви гр. Крюкова Олександра Валерійовича про погодження передачі земельної ділянки державної форми власності для індивідуального садівництва площею 0,1000 га за межами с.Дружня;
 62. Про розгляд заяви гр. Гресь Людмили Григорівни про погодження передачі земельної ділянки державної форми власності для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га за межами
  смт Бородянка.
 63. Про розгляд заяви гр. Поліжай Світлани Дмитрівни про погодження передачі земельної ділянки державної форми власності для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га за межами с. Дружня;
 64. Про розгляд заяви гр. Галаки Людмили Костянтинівни про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,0500 га в районі Бородянського професійного аграрного ліцею в смт Бородянка для ведення городництва.
 65. Про розгляд заяви гр. Вдовиченка Сергія Володимировича про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,0500 га в районі Бородянського професійного аграрного ліцею в смт Бородянка для ведення городництва.
 66. Про розгляд заяви гр. Єрохіної Ольги Михайлівни про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,0300 га в районі Бородянського професійного аграрного ліцею в смт Бородянка для ведення городництва.
 67. Про розгляд заяви гр. Ржеуцького Станіслава Йосиповича про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,1000 га в районі Бородянського професійного аграрного ліцею в смт Бородянка для ведення городництва.
 68. Про розгляд заяви гр. Тінчурина Рафаата Абдуловича про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,1000 га в районі Бородянського професійного аграрного ліцею в смт Бородянка для ведення городництва.
 69. Про розгляд заяви гр. Куликівської Неллі Володимирівни про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,1000 га в районі Бородянського професійного аграрного ліцею в смт Бородянка для ведення городництва.
 70. Про розгляд заяви гр. Кур’янова Володимира Юрійовича про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,0500 га в районі Бородянського професійного аграрного ліцею в
  смт Бородянка для ведення городництва.
 71. Про розгляд заяви гр. Виноградової Людмили Анатоліївни про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,0500 га в районі Бородянського професійного аграрного ліцею в смт Бородянка для ведення городництва.
 72. Про розгляд заяви гр. Марчука Ігоря Івановича про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,0500 га в районі УПТК в смт Бородянка для ведення городництва.
 73. Про розгляд заяви гр. Мисюревич Станіслава Войцеховича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в районі Професійного аграрного ліцею для ведення особистого селянського господарства.
 74. Про розгляд заяви гр. Васильчука Володимира Вікторовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в районі Професійного аграрного ліцею для ведення особистого селянського господарства.
 75. Про розгляд заяви гр. Васильчук Світлани Кузьмівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в районі Професійного аграрного ліцею для ведення особистого селянського господарства.
 76. Про розгляд заяви гр. Ткаченко Валентини Миколаївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в районі Професійного аграрного ліцею для ведення особистого селянського господарства.
 77. Про розгляд заяви гр. Логінової Галини Іванівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в районі Професійного аграрного ліцею для ведення особистого селянського господарства.
 78. Про розгляд заяви гр. Ройко Світлани Іванівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в районі Професійного аграрного ліцею для ведення особистого селянського господарства.
 79. Про розгляд заяви гр. Пархоменка Олександра Миколайовича про внесення змін в рішення шостої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 28.05.2019 року №360-06-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного гаражного будівництва площею 0,0048 га по вул. Набережна, 95 в гаражному кооперативі «Лада плюс» гараж №53 в смт Бородянка», змінити на «для будівництва індивідуальних гаражів».
 80. Про розгляд заяви гр. Кучинського Сергія Віталійовича про внесення змін в рішення шостої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 28.05.2019 року №357-06-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного гаражного будівництва площею 0,0024 га по вул. Набережна, 95 в гаражному кооперативі «Лада плюс» гараж №58 в смт. Бородянка», змінити на «для будівництва індивідуальних гаражів».
 81. Про розгляд заяви гр. Барчан Любові Петрівні про внесення змін в рішення п’ятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 11.04.2019 року №212-05-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га по вул. Шевченка 11 зем. діл. №9 в с. Дружня», в частині уточнення площі, змінити на 0,1050 га.
 82. Про розгляд заяви гр. Строкач Олени Олексіївни про внесення змін в рішення тридцять третьої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 17.05.2019 року №741/01-33-VII «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0800 га по вул. Центральна, 289 смт Бородянка», в частині уточнення площі, змінити на 0,0919 га.
 83. Про розгляд заяви гр. Макаренка Романа Вікторовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,1100 га в с. Шибене на території Бородянського району Київської області.
 84. Про розгляд заяви гр.Олексієнка Олександра Вікторовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,1200 га вул. Центральна (в р-ні МТФ) в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 85. Про розгляд заяви гр. Патлатюк Лариси Володимирівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га вул. Гагаріна, 80 в с. Тальське на території Бородянського району Київської області.
 86. Про розгляд заяви гр. Баклана Романа Петровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,1600 га вул. Зелений Гай, 31 в с. Мирча на території  Бородянського району Київської області.
 87. Про розгляд заяви гр. Ващук Альони Миколаївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,2900 га вул. Зелений Гай в с. Мирча на території Бородянського району Київської області.
 88. Про розгляд заяви гр. Недвецької Людмили Іванівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,1500 га в с. Мирча на території Бородянського району Київської області.
 89. Про розгляд заяви гр. Машини Тетяни Костянтинівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,3100 га в с. Мирча на території Бородянського району Київської області.
 90. Про розгляд заяви гр. Пожарко Зої Семенівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,2000 га в с. Мирча на території Бородянського району Київської області.
 91. Про розгляд заяви гр. Недвецького Віталія Анатолійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,3000 га в с. Мирча на території Бородянського району Київської області.
 92. Про розгляд заяви гр.Ковтуна Петра Федоровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,2800 га по вул. Шевченка, 43 в с. Мирча на території Бородянського району Київської області.
 93. Про розгляд заяви гр. Ковальчука Романа Івановича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,6000 га в с. Нове Залісся на території Бородянського району Київської області.
 94. Про розгляд заяви гр. Конопацькій Ользі Ігорівні про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 1,2000 га по вул. Лугова в с. Нове Залісся на території Бородянського району Київської області.
 95. Про розгляд заяви гр. Овдієнка Миколи Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів площею 0,0024 га по вул. Шевченка гараж №1 в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 96. Про розгляд заяви гр. Бородюк Яни Юріївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів площею 0,0100 га по вул. Центральна, 234-а в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 97. Про розгляд заяви гр. Івахненко Тетяни Петрівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Поштова, 45 в смт.Бородянка.
 98. Про розгляд заяви гр. Івахненко Тетяни Петрівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,1000 га по вул. Поштова в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 99. Про розгляд заяви гр.Ситник Ірини Михайлівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га по вул. Вербова в с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 100. Про розгляд заяви гр. Бурбурської Людмили Анатоліївни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по
  вул. Центральна, 143  в с. Дружня.
 101. Про розгляд заяви гр. Герасименко Марії Євгеніївни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Нова, 8 в с. Дружня.
 102. Про розгляд заяви гр. Федоренка Юрія Миколайовича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в реформованому КСП «Здвиж» загальною площею 3,6824 га (рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бородянського району Київської області.
 103. Про розгляд заяви гр. Федоренка Юрія Миколайовича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в реформованому КСП «Здвиж» загальною площею 0,9413 га (сіножаті) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бородянського району Київської області.
 104. Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Шеремета Максима Івановича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (терміном на 5 років) ПАТ «МТБ БАНК» загальною площею 2,0836 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Індустріальна, 2 в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 105. Про розгляд листа ПрАТ «АС» Обласного авіаційного центру про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки площею 132,5 га по
  провул. Польовий, 9 в смт Бородянка для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту.
 106. Про розгляд заяви ТОВ «МАНЗАНА-ФУД» про надання гр. Батову Руслану Батовичу дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства на території Бородянської селищної ради.
 107. Про утворення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бородянської селищної ради, затвердження Положення про неї та посадового складу.
 108. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Пилиповичі Бородянської селищної ради Київської області.
 109. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Шибене Бородянської селищної ради Київської області.
 110. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Красний Ріг Бородянської селищної ради Київської області.
 111. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Тальське Бородянської селищної ради Київської області.

Доповідає: Сичевська Т.Й., виконуюча обов’язки начальника земельного відділу виконавчого органу Бородянської селищної ради.

 

 1. Про розгляд заяви гр. Димарчука Леоніда Олексійовича, щодо припинення дії договору оренди земельної ділянки від 04 січня 2009 року площею 0,3829 га по вул. Привокзальна, 17 с. Дружня.
 2. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Коваля Ігоря Костянтиновича про виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0049 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Центральна (раніше Леніна), 226-а смт Бородянка, що перебуває в оренді Коваля Ігоря Костянтиновича, для її продажу.
 3. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Коваля Ігоря Костянтиновича про виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0010 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Центральна (раніше Леніна), 365-в смт Бородянка, що перебуває в оренді Коваля Ігоря Костянтиновича, для її продажу.
 4. Про розгляд листа ПрАТ «Київстар» про поновлення Договору оренди землі на 10 (десять) років на земельну ділянку площею 0,1600 га по вул. Шкільна в с. Мирча.
 5. Про розгляд листа ПрАТ «Київстар» про поновлення Договору оренди землі на 10 (десять) років на земельну ділянку площею 0,0500 га по вул. Кооперативна в с. Шибене.
 6. Про розгляд листа ТОВ «Енергокапітал» про укладення договору оренди земельної ділянки по вул. Індустріальна, 3/5 в смт Бородянка.
 7. Про розгляд заяви гр. Легкого Руслана Івановича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки в натурі по
  вул. Індустріальна 3/5, смт Бородянка, на яку поширюється право постійного сервітуту (проїзду).

Доповідає: Демченко С.О., завідувач юридичного сектору виконавчого органу Бородянської селищної ради.

 

 1. Про внесення змін до рішення другої (позачергової) сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №17-02-VІІ від 09.01.2019 року «Про бюджет Бородянської селищної ради на 2019 рік».
 2. Про внесення змін до Заходів «Програми по утриманню та ремонту дорожнього покриття вулиць Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
 3. Про взяття на баланс Бородянської селищної ради житлового будинку за адресою: с. Тальське вул. Гагаріна, 134, Бородянського району Київської області.
 4. Про передачу з балансу Бородянської селищної ради на баланс відділу освіти Бородянської селищної ради основних засобів Бородянської селищної ради.

Доповідає: Григораш О.Ю., начальник відділу фінансів Бородянської селищної ради.

 

 1. Про звіт заступника Бородянського селищного голови з питань діяльності виконавчого органу Бородянської селищної ради
  Федоренка А.М. про підготовку до опалювального періоду 2019-2020 років об’єктів соціальної сфери Бородянської селищної ОТГ.

Доповідає: Федоренко А.М., заступник Бородянського селищного голови з питань діяльності виконавчого органу Бородянської селищної ради

 

 1. Про звіт заступника Бородянського селищного голови з питань діяльності виконавчого органу Бородянської селищної ради Михальової О.М. про проведену роботу за ІІІ квартал 2019 року.

Доповідає: Михальова О.М, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Бородянської селищної ради.

 

 1. Про погодження введення в Дружнянському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Струмочок» Бородянської селищної ради Київської області 0,5 ставки сестри медичної.

Доповідає: Кравчук Т.В., начальник відділу освіти Бородянської селищної ради

 

 1. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Михайлюка Романа Олександровича про надання згоди на продовження терміну дії договору оренди №13 від 26.11.2018 року (оренда частини складського приміщення «З»), площею 133,0 кв.м. за адресою смт Бородянка,
  вул. Гагаріна 1а.

Доповідає: Трухан В.В., голова постійної комісії Бородянської селищної ради з питань комунальної власності, приватизації, транспорту, підприємництва, житлово-комунального господарства, енергозбереження, розвитку інфраструктури та телекомунікацій.

 

 1. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування Бородянському селищному голові Сахаруку О.В.

Доповідає: Блащук О.В. (керуюча справами (секретар) виконкому Бородянської селищної ради).

 

 1. Про внесення змін до п.п. 2.4. п. 2 рішення першої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 04.01.2019 № 12-01-VІІ «Про утворення комісій при виконавчому комітеті Бородянської селищної ради сьомого скликання та затвердження їх персонального складу».
 2. Про внесення змін в рішення першої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №16-01-VІІ від 04.01-2019 року «Про виготовлення номерних гербових печаток та штампів».
 3. Про внесення доповнень в рішення десятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №725-10-VІІ від 30.08.2019 року «Про перейменування Бородянської спеціалізованої школи – загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням окремих предметів на Бородянський спеціалізований заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Бородянської селищної ради Київської області».

Доповідає: Захарченко І.В., голова постійної комісії Бородянської селищної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування, запобігання корупції.

 

 1. Різне.

Інформує: Сахарук О.В., Бородянський селищний голова

 

Селищний голова                                                 О.В. Сахарук

 

 

21.10.2019 року

Читати також