Шановні депутати Бородянської селищної ради. Запрошуємо на чергове засідання 18 сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання, яке відбудеться 20 грудня 2019 о 10-00 год в залі засідань селищної ради.

by hostwx

ПРОЄКТ

 

БОРОДЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Порядок денний

пленарного засідання вісімнадцятої сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання від 20 грудня 2019 року

 

смт Бородянка                                                          вул. Центральна, 230

 

 1. Про розгляд заяви ФОП Бондар Володимира Анатолійовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на 49 років загальною площею 0,0200 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Польова, 5 в
  смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 2. Про розгляд клопотання ФОП Шеремет М. І. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій»
  гр. Батраченко Валерії Вікторівні площею 0,3162 га по вул. Вокзальна, 4-д смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 3. Про розгляд заяви гр.Товстенко Галини Гаврилівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0800 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Семашка, 53 смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 4. Про розгляд заяви ФОП Рудченка І. В. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
  гр. Черненку Віталію Юрійовичу загальною площею 0,1932 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна, 195 смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 5. Про розгляд заяви гр. Пендзей Тетяни Миронівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1240 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Центральна, 237 смт Бородянка Бородянського району Київської області.
 6. Про розгляд заяви гр. Йосипчук Алли Володимирівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0835 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Велика, 43 смт Бородянка Бородянського району Київської області.
 7. Про розгляд клопотання ТОВ «Українська експертна група+» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Загороднюку Михайлу Васильовичу площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів в ГТ «Старт»
  вул. Польова, гараж №217 в смт Бородянка.
 8. Про розгляд заяви гр. Сідака Олега Анатолійовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0023 га для будівництва індивідуальних гаражів провул. Дружнянський, 2, гараж №9 в смт Бородянка на території Бородянського району Київської області.
 9. Про розгляд клопотання ФОП Шеремет М.І. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
  гр. Івахненку Віталію Володимировичу площею 0,1100 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Осикова, 30 в с. Дружня.
 10. Про розгляд клопотання ФОП Шеремет М.І. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
  гр. Приліпчану Василю Костянтиновичу площею 0,1100 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Осикова, 10 в с.Дружня.
 11. Про розгляд клопотання ФОП Шеремет М.І. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
  гр. Радановичу Едуарду Феліксовичу площею 0,1100 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Кільцева, 10 в с. Дружня.
 12. Про розгляд клопотання ФОП Шеремет М.І. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
  гр. Гутніченку Анатолію Юрійовичу загальною площею 1,3000 га для ведення особистого селянського господарства по
  вул. Молодіжна с. Дружня на території Бородянського району Київської області.
 13. Про розгляд заяви гр. Фесюк Тетяни Павлівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Лісова, 204 с. Шибене Бородянського району Київської області.
 14. Про розгляд заяви гр. Гора Вадима Вікторовича, гр. Росинської Лариси Вікторівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в спільну часткову власність по ½ частки кожному площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка, 7 с. Шибене Бородянського району Київської області.
 15. Про розгляд заяви гр. Зінченко Надії Андріївни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1283 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Київська, 5 с. Нове Залісся Бородянського району Київської області.
 16. Про розгляд заяви гр. Сліпенко Тетяни Францівни, гр. Кочмар Андрія Францовича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в спільну часткову власність по ½ кожному, спадкоємцям на земельну частку (пай) для ведення особистого селянського господарства в КСП Агрофірма «Відродження» площею 1,8350 га (рілля) на території Бородянського району.
 17. Про розгляд заяви гр. Сліпенко Тетяни Францівни, гр. Кочмар Андрія Францовича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в спільну часткову власність по ½ кожному, спадкоємцям на земельну частку (пай) для ведення особистого селянського господарства в КСП Агрофірма «Відродження» площею 0,4229 га (сіножаті) на території Бородянського району.
 18. Про розгляд заяви гр. Сліпенко Тетяни Францівни, гр. Кочмар Андрія Францовича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в спільну часткову власність по ½ кожному, спадкоємцям на земельну частку (пай) для ведення особистого селянського господарства в КСП Агрофірма «Відродження» площею 0,5875 га (пасовище) на території Бородянського району.
 19. Про розгляд заяви гр. Самбора Олександра Васильовича про погодження передачі земельної ділянки державної форми власності для колективного садівництва площею 0,1196 га в ГО СТ «Шулявка» вул. Світла, діл. 79 за межами с. Дружня Бородянського району.
 20. Про розгляд заяви гр. Бублик Світлани Петрівни про погодження передачі земельної ділянки державної форми власності для колективного садівництва площею 0,0527 га в ОК «Шибенський»
  вул. 24 Садова, діл. 41 за межами с. Шибене Бородянського району.
 21. Про розгляд заяви гр. Андрієнко Марії Михайлівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1500 га для ведення особистого селянського господарства в с.Дружня, як працівнику соціальної сфери.
 22. Про розгляд заяви гр. Франчук Світлани Михайлівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів площею 0,0024 га в районі вул. Ковельська 7, гараж №8 смт Бородянка.
 23. Про розгляд заяви гр. Франчук Олександра Миколайовичапро надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів площею 0,0024 га в районі вул. Ковельська 7, гараж №9 смт Бородянка.
 24. Про розгляд заяви гр. Шашенка Володимира Івановичапро надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів площею 0,0020 га по вул. Центральна, 332 гараж №3 смт Бородянка.
 25. Про розгляд заяви гр.Даниленко Володимира Івановича про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Семашка, 138
  смт Бородянка Бородянського району.
 26. Про розгляд заяви гр. Даниленко Володимира Івановича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1800 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Семашка, 138 смт Бородянка Бородянського району.
 27. Про розгляд заяви гр. Червінської Ганни Семенівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0913 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Травнева, 9 смт Бородянка Бородянського району.
 28. Про розгляд заяви гр. Червінської Ганни Семенівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0287 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Травнева, 9 смт Бородянка Бородянського району.
 29. Про розгляд заяви гр. Вільчинської Світлани Іванівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1800 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна (в р-ні МТФ)
  смт Бородянка Бородянського району.
 30. Про розгляд заяви гр. Харченко Тетяни Іванівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1200 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Полтавська, 40 смт Бородянка.
 31. Про розгляд заяви гр. Косаренко Анатолія Дмитровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,4700 га для ведення особистого селянського господарства за межами с. Шибене Бородянського району.
 32. Про розгляд заяви гр. Шлейчук Ольги Володимирівни,
  гр. Арзамасцева Ігоря Володимировича, гр. Арзамасцевої Марії Андріївні про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в спільну часткову власність згідно часток кожному площею 0,1400 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Студенська, 18 с. Новий Корогод Бородянського району Київської області.
 33. Про розгляд заяви гр. Сичинського Олександра Борисовича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в реформованому КСП «Україна» площею 2,87 га для ведення особистого селянського господарства на території Бородянського району.
 34. Про розгляд клопотання гр. Падасенка Сергія Васильовича, про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва площею 0,1200 га за межами с. Нова Гребля Бородянського району.
 35. Про повторний розгляд заяви гр. Савченка Володимира Павловича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га в смт Бородянка на території Бородянського району, як учаснику бойових дій в АТО.
 36. Про розгляд заяви гр. Копил Вадима Васильовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га на території смт Бородянка Бородянського району, як учаснику бойових дій в АТО.
 37. Про повторний розгляд заяви гр. Гуренка Олексія Вікторовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га на території смт Бородянка Бородянського району, як учаснику бойових дій в АТО.
 38. Про розгляд заяви гр. Бажури Анни Василівни, гр. Лазаренка Олексія Васильовича про внесення змін до рішення дванадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №805-12-VІІ від 26.09.2019 року «Про надання гр. Бажурі Анні Василівні,
  гр. Лазаренку Олексію Васильовичу дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд орієнтовною площею 0,1500 га по вул. Шевченка, 45 в с. Мирча Бородянського району Київської області» в частині уточнення площі земельної ділянки.
 39. Про розгляд заяви гр. Рудої Тетяни Миколаївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,1277 га по вул. Центральна, 189 в с. Дружня.
 40. Про розгляд заяви гр. Герасименко Тетяни Вікторівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,1200 га по вул. Центральна, 238 в с. Дружня.
 41. Про надання дозволу Бородянській селищній раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер 3221081500:05:002:0301 площа 29,0373 га.
 42. Про надання дозволу Бородянській селищній раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер 3221081500:05:002:0302 площа 6,2249 га.
 43. Про розгляд клопотання КП БСР «Бородянське УЖКГ» про внесення змін в рішення двадцять шостої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №586-26- VІІ від 31.10.2017 року «Про надання Комунальному підприємству Бородянської селищної ради «Бородянське УЖКГ» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування загальною площею 2,1500 га для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (розміщення кладовища) по вул. Єврейська в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради».

Доповідає: Сичевська Т.Й., виконуюча обов’язки начальника земельного відділу виконавчого органу Бородянської селищної ради.

 

 1. Про розгляд листа ПАТ «ВФ Україна» про укладення додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки від 10 червня 2010 року про заміну сторін та перегляду розміру орендної плати у зв’язку зі зміною нормативної грошової оцінки землі.
 2. Про розгляд клопотання ПрАТ «ВФ Україна» про укладення договору оренди земельної ділянки терміном на 49 років (на якій розміщена башта з телекокомунікаційним обладнанням мобільного зв’язку та високошвидкісного мобільного Інтернету) площею 0,0100 га в
  с. Озерщина Бородянського району) угоди до договору оренди земельної ділянки від 10 червня 2010 року про заміну сторін та перегляду розміру орендної плати у зв’язку зі зміною нормативної грошової оцінки землі.
 3. Про затвердження ставки орендної плати від нормативної грошової оцінки землі на 2019 рік суб’єктам господарювання – юридичним особам.
 4. Про затвердження ставки орендної плати від нормативної грошової оцінки землі на 2019 рік суб’єктам господарювання – фізичним особам-підприємцям, фізичним особам.
 5. Про розгляд листа ФОП Лисенка Юрія Борисовича про перегляд ставки орендної плати від нормативної грошової оцінки землі з 6% до 3% на земельну ділянку площею 0,02 га по вулиці Центральна, 365л в смт Бородянка.
 6. Про розгляд листа Шульги Петра Григоровича про розірвання Договору оренди землі, укладеного між Дмитрівською сільською радою Бородянського району та ТОВ «ЗЕМЛІ КИЇВЩИНИ» на земельну ділянку площею 1,3203 га, що входить до складу спадщини після смерті Шульги Григорія Фроловича, який помер 18.01.2012 року.
 7. Про розгляд листа Карпенко Світлани Володимирівни про розірвання Договору оренди землі, укладеного між Дмитрівською сільською радою Бородянського району та ТОВ «ЗЕМЛІ КИЇВЩИНИ» на земельну ділянку площею 2,2253 га, що входить до складу спадщини після смерті Карпенко Ніни Данилівни, яка померла 31. 10.2010 року.
 8. Про розгляд заяви ТОВ «Планета РС Київ» про укладення додаткової угоди до Договору оренди землі №230/18 від 27.04.2018 року.
 9. Про розгляд заяви ТОВ «Планета РС Київ» про надання дозволу на розробку Проекту Детального плану території по вул. Центральна, 224/16 в смт Бородянка.
 10. Про розгляд листа КП БСР «Бородянкатепловодопостачання» про внесення змін до статуту комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянкатепловодопостачання».
 11. Про затвердження звіту №Нв11/2 від 25.121.2019 року про експертну грошову оцінку земельної ділянки, загальною площею 0,1000 га, що перебуває у користуванні ТОВ «Ремсільгоспбуд», для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Паркова, 1-Б в
  смт Бородянка, Бородянського району Київської області та її продаж.

Доповідає: Демченко С.О., завідувач юридичного сектору виконавчого органу Бородянської селищної ради.

 

 1. Про внесення змін до рішення другої (позачергової) сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №17-02-VІІ від 09.01.2019 року «Про бюджет Бородянської селищної ради на 2019 рік».
 2. Про внесення змін до Заходів «Програми по утриманню та ремонтудорожнього покриття вулиць Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
 3. Про бюджет Бородянської селищної ради на 2020 рік.
 4. Про затвердження структури виконавчих органів Бородянської селищної ради VII скликання.
 5. Про затвердження Програми підтримки учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на 2020 рік.
 6. Про затвердження Програми фінансової підтримки Первинної селищної Бородянської організації ветеранів України на 2020 рік.
 7. Про затвердження «Програми реалізації заходів щодо виконання Законів України «Про військовий обов’язок і військову службу» та «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» на території Бородянської селищної ОТГ на 2020 рік».
 8. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Бородянської селищної ради та здійснення внесків до їх статутного капіталу на 2020 рік.
 9. Про затвердження Програми по утриманню та ремонту дорожнього покриття вулиць Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
 10. Про затвердження Програми підтримки та розвитку учнівської молоді Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік «Обдаровані діти».
 11. Про делегування повноважень Бородянській районній державній адміністрації.
 12. Про передачу з балансу Бородянської селищної ради на баланс КП БСР «Бородянське УЖКГ» основних засобів Бородянської селищної ради.
 13. Про передачу з балансу відділу освіти Бородянської селищної ради на баланс КП БСР «Бородянське УЖКГ» основних засобів Бородянської селищної ради

Доповідає: Григораш О.Ю., начальник відділу фінансів Бородянської селищної ради.

 

 1. Про затвердження Стратегії розвитку Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2025 року.
 2. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Доповідає: Самсонова Ю.М., завідувач сектору місцевого розвитку виконавчого органу Бородянської селищної ради

 

 1. Про затвердження Програми розвитку системи освіти Бородянської об’єднаної територіальної громади на 2020-2024 роки.

 Доповідає: Кравчук Т.В., начальник відділу освіти Бородянської селищної ради.

 

 1. Про затвердження Програми культурно-мистецьких заходів відділу культури, молоді та спорту Бородянської селищної ради на 2020 рік.
 2. Про затвердження структури відділу культури, молоді та спорту Бородянської селищної ради.

Доповідає: Вишинська Н.В., начальник відділу культури, молоді та спорту Бородянської селищної ради.

 

 1. Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
 2. Про звіт директора Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське управління житлово-комунального господарства» про проведену роботу за ІІІ квартал 2019 року.

Доповідає: Патока Ю. В., директор КП БСР «Бородянське УЖКГ»

 

 1. Про затвердження директору Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське управління житлово-комунального господарства» Патоці Ю.В. розміру преміювання за підсумками роботи за ІІІ квартал 2019 року.
 2. Про затвердження Програми співфінансування робіт з ремонту багатоквартирних житлових будинків на території Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020-2023 роки.
 3. Про затвердження Положення про комісію з організації та проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку на території Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади.
 4. Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна, що перебувають у власності територіальної громади та можуть бути передані в оренду у 2020 році.
 5. Про розгляд рішення сорок першої сесії Бородянської районної ради сьомого скликання від 28.11.2019 року №521-41-VІІ «Про безоплатну передачу будівлі кінотеатру по вулиці Центральна, 248 в
  смт Бородянка по вул. Центральна (стара назва Леніна), буд. 248 у комунальну власність Бородянської об’єднаної територіальної громади».
 6. Про надання згоди на виготовлення експертної оцінки майна – нежитлового приміщення №98 по вул. Паркова, 2 в смт Бородянка.

Доповідає: Трухан В.В., голова постійної комісії Бородянської селищної ради з питань комунальної власності, приватизації, транспорту, підприємництва, житлово-комунального господарства, енергозбереження, розвитку інфраструктури та телекомунікацій.

 

 1. Про звіт директора Комунальної організації Бородянської селищної ради «Регіон-Бородянка» про проведену роботу за 9 місяців 2019 року.

Доповідає: Бульбанюк О.С., директор КО БСР «Регіон-Бородянка»

 

 1. Про затвердження плану роботи Бородянської селищної ради на І півріччя 2020 року.
 2. Про внесення змін до рішення першої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №11-01-VІІ від 04.01.2019 року «Про утворення виконавчого комітету Бородянської селищної ради сьомого скликання, визначення його чисельності та затвердження його персонального складу».

Доповідає: Захарченко І.В., голова постійної комісії Бородянської селищної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування, запобігання корупції.

 

 1. Різне.

Інформує: Сахарук О.В., Бородянський селищний голова

 

 

Селищний голова                                                 О.В. Сахарук

 

 

 

10.12.2019 року

Читати також