Шановні депутати Бородянської селищної ради сьомого скликання!

by hostwx

Відповідно  до статей 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування
в  Україні”  скликається  чергова  двадцять  шоста сесія Бородянської
селищної ради сьомого скликання, яка відбудеться у вівторок, 31 жовтня
2017  року,  о  14.30  в  залі  засідань Бородянської селищної ради за
адресою: вул. Центральна, 230 смт. Бородянка.

 

logo4

ПРОЕКТ

БОРОДЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Порядок денний

двадцять шостої сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання

від 31 жовтня 2017 року

смт Бородянка                                                            вул. Центральна, 230

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.1 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тимошенку Віталію Анатолійовичу загальною площею 0,2646 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Київська в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.2 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що належить гр. Снігур Наталії Володимирівні на праві оренди земельної ділянки загальною площею 1,5000 га, цільове призначення якої змінюється із земель «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на землі «для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства» по вул. Чорновола, 35 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.3 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Остапченку Володимиру Семеновичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Хутірська, 18 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

1.4 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Фомичу Олександру Юрійовичу загальною площею 0,1197 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Миру, 9 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.5 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Загороднюк Аллі Сергіївні загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 95, гараж 57в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Савенок Станіславу Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Джерельна, 22 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради.

1.7 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Савенок Станіславу Михайловичу загальною площею 0,0789 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Джерельна, 22 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.8 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гончаренку Євгенію Юрійовичу загальною площею 0,0607 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Велика, 46 всмт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.9 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пархоменко Валентині Юріївні загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Паркова, 9, гараж 3 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Василенко Марії Микитівні загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Центральна в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.11 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» гр. Бевзюк Вадиму Сергійовичу загальною площею 0,1203 га, по вул. Молодіжна, 8 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.12 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» гр. Чубенку Олексію Анатолійовичу, загальною площею 0,1261 га, по вул. Привокзальна, 48 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.13Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сьомкіній Людмилі Михайлівні загальною площею 0,0382 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Шевченка, 55 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.14 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Трухану Віктору Володимировичу загальною площею 0,0400 га, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства» по вул. Будівельників в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.15Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Батраченко Валерії Вікторівні загальною площею 0,5910 га, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій» по вул. Київська, 1н смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

1.16Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Грищенку Володимиру Созоновичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по пров. Дружнянський, 7-а в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради.

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 

 1. Розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

2.1. Про надання гр. Герасименко Людмилі Вікентіївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Селекційна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

2.2. Про надання гр. Демешок Михайлу Івановичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1500 га по вул. Джерельна, 29 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

2.3. Про надання гр. Мартиновій Валентині Володимирівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1189 га по вул. Героїв Чорнобиля, 33 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

2.4. Про надання гр. Величко Ганні Василівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Київська, 14 гараж №5 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

2.5. Про надання гр. Омельченко Марії Миколаївні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1025 га по вул. Центральна, 239 в смт. Бородянка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

2.6. Про розгляд заяви гр. Федоренка Анатолія Васильовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку в смт. Бородянка на території  Бородянської селищної ради.

2.7. Про розгляд заяви гр. Наконечного Віталія Віталійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

2.8. Про розгляд заяви гр. Кузьменко Олени Миколаївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

 • Про розгляд заяви гр. Северин Олександра Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 

 1. Розгляд заяв громадян.

3.1. Про скасування рішення десятої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання №270/02-10-VІ від 30 грудня 2011 року «Про надання дозволу Герасименку Миколі Петровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документу, що посвідчує право власності на земельну ділянку».

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 

 1. Про надання Комунальному підприємству Бородянської селищної ради «Бородянське УЖКГ» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування загальною площею 2,1500 га для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (розміщення кладовища) по вул. Єврейська в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 2. Про надання дозволу ПП «Віктор» на зміну конфігурації земельної ділянки без зміни площі по вул. Київська, 9 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 3. Про надання дозволу Бородянському районному центру зайнятості на зміну конфігурації земельної ділянки без зміни площі по вул. Центральна, 230-а в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 4. Про повторний розгляд листа Товариства з обмеженою відповідальністю «КЛІМХАУС» щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років, площею 0,1700 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, по вул. Індустріальна, 2в в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 5. Про заміну сторони в договорі оренди землі від 29 грудня 2006 року, укладеного Бородянською селищною радою з ПрАТ «КОМПАНІЯ «АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНА» на нового орендаря Товариство з обмеженою відповідальністю «БОРОДЯНКА ЛОГІСТИК»
 6. Про укладення з Публічним акціонерним товариством «ПроКредит Банк» договору оренди земельної ділянки площею 0,4199 га по вулиці Привокзальна, 62-а в смт. Бородянка в зв’язку із набуттям та державною реєстрацією права власності на майно.
 7. Про відмову в перегляді перегляд процентної ставки від нормативної грошової оцінки земель з 12 % до 6% – Горбатюку Валерію Васильовичу на земельну ділянку площею 0,2450 га, для обслуговування готелю по вул. Центральна (Леніна), 333 в смт. Бородянка.
 8. Про внесення змін до договору оренди землі по вулиці Центральна, 369-в в смт. Бородянка в зв’язку із впорядкуванням адресного номеру.
 9. Про розгляд заяви Недашківського Федіра Васильовича про припинення договору оренди земельної ділянки №114/08 від 25.12.2007 року по вулиці Паркова, 3-Б в смт. Бородянка, для комерційної діяльності (будівництво та обслуговування майстерні по ремонту побутової техніки), в зв’язку даруванням нерухомого майна гр. Недашківському Петру Романовичу та укладення договору оренди землі.
 10. Про поновлення терміну дії договору оренди землі №99/7 від 01.09.2007 року фізичній особі-підприємцю Медведському Олександру Васильовичу
 11. Про поновлення терміну дії договору оренди землі №100/07 від 01.09.2007 року фізичній особі-підприємцю Медведському Олександру Васильовичу.
 12. Про поновлення терміну дії договору оренди землі №102/07 від 01.09.2007 року фізичній особі-підприємцю Медведському Олександру Васильовичу.

Доповідає: Камінський О.М., голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин.

 

 1. Про звіт директора Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське управління житлово-комунального господарства» про проведену роботу за І півріччя 2017 року.

Доповідає: Патока Ю.В., директор КП БСР «Бородянське УЖКГ»

 

 1. Про затвердження директору Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське управління житлово-комунального господарства» Патоці Ю.В. розміру преміювання за підсумками роботи за ІІ квартал 2017 року.
 2. Про повторний розгляд протоколу громадських слухань проекту «Детальний план території щодо розміщення автозаправного комплексу по вул. Вокзальна 4д в смт. Бородянка, Київської області».
 3. Про розгляд листа Приватного підприємства «ТОПАЗ» про повторний розгляд питання щодо надання згоди на виділення частки та присвоєння юридичної адреси нерухомого майна в смт. Бородянка по вул. Гагаріна, 1-А.
 4. Про внесення змін до плану підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Бородянської селищної ради на 2017 рік.

Доповідає: Марченко Н.В., голова постійної комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.

 

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету селища за 9 місяців 2017 року.
 2. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання «Про селищний бюджет на 2017 рік» від 23 грудня 2016 року.
 3. Про внесення змін до Заходів «Програми по утриманню та ремонтудорожнього покриття вулиць смт Бородянка на 2017 рік».

Доповідає: Хорощак Г.П., голова постійної комісії з питань бюджету і фінансів

 

 1. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування Бородянському селищному голові Сахаруку О.В.

Доповідає: Блащук О.В., керуюча справами (секретар) виконкому Бородянської селищної ради

 

 1. Про розгляд пропозиції селищного голови Сахарука Олександра Васильовича щодо повторного розгляду питання про преміювання за серпень 2017 року, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. №268 «Про упорядкування структури та умов оплати працівників апарату виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів».
 2. Про преміювання Бородянського селищного голови Сахарука Олександра Васильовича за вересень-жовтень 2017 року.

Доповідає: Сахарук О.В., селищний голова

 

 1. Про звітування депутатів Бородянської селищної ради сьомого скликання та інформування ними сесії про результати обговорення звітів.
 2. Про внесення змін до персонального складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади смт. Бородянка.
 3. Про внесення змін до персонального складу комісій при виконавчому комітеті Бородянської селищної ради сьомого скликання.

Доповідає: Захарченко І.В., голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів

 

 1. Різне.

/01. Про розгляд листа Бородянської районної ради щодо листа Київської обласної ради №2033/07-02 від 15.09.2017 року про надання інформації ПрАТ «ВФ Україна» про необхідність покращення зв’язку та об’єкти/земельні ділянки, які можуть бути передані в оренду кампанії.

/02.Про оформлення підписки на громадсько-політичну газету Бородянського району «Вперед» на 2018 рік.

Інформує: Селищний голова Сахарук О.В.

 

 

Селищний голова                                            О.В. Сахарук

 

 

20.10.2017 року

Читати також