Шановні депутати Бородянської селищної ради!

by hostwx

800px-PRAPOR_BORODYNKA.2 (1)

Шановні депутати Бородянської селищної ради!

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

скликається чергова шістнадцята сесія

Бородянської селищної ради VII скликання.

Сесія відбудеться 27 жовтня 2016 року о 14.30

в сесійній залі Бородянської селищної ради.

Порядок денний

шістнадцятої сесії Бородянської селищної ради

 VІІ скликання від 27 жовтня 2016 року

смт Бородянка                                                            вул. Центральна, 230

 

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету селища за 9 місяців 2016 року.
 2. Про внесення змін до рішення третьої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання «Про селищний бюджет на 2016 рік» від 24 грудня 2015 року.

Доповідає: Хорощак Г.П., голова постійної комісії з питань бюджету і фінансів

 1. Про преміювання селищного голови Сахарука Олександра Васильовича за жовтень 2016 року.

Доповідає: Сахарук О.В., селищний голова

 1. Про затвердження Положення про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.

Доповідає: Захарченко І.В., голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів

 

 1. Про розгляд листа КП КОР «Бородянкатеплопостачання» про встановлення тарифів з водопостачання та водовідведення та на теплову енергію, централізоване опалення.

Доповідає: Науменко Д.М., заступник селищного голови, голова комісії з вивчення економічної доцільності підвищення тарифів з централізованого опалення для споживачів І групи (населення)

 1. Про внесення змін до рішення п’ятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №110-05-VІІ від 22.02.2016 року «Про делегування повноважень виконавчому комітету Бородянської селищної ради».
 2. Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна територіальної громади смт Бородянка (додатково), що можуть бути передані в оренду у 2016 році.
 3. Про розгляд листа Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське управління житлово-комунального господарства» про надання згоди на виготовлення експертної оцінки нежитлового приміщення (ліфтової) по вулиці Паркова, 4, нежитлове приміщення №1-1 в смт Бородянка.
 4. Про розгляд листа Бородянського відділення Вишгородської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області від 05.10.2016 року вих. №13/9/10-05 про прийняття рішення відповідно до ст. 96 Податкового Кодексу України стосовно Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське управління житлово – комунального господарства».

Доповідає: Марченко Н.В., голова постійної комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.

 

 1. Про розгляд листа Бородянського РП ПАТ «Київобленерго» про усунення порушень постанови Кабінету Міністрів України від 4.03.1997 року №209 «Про затвердження правил охорони електричних мереж».
 2. Про розгляд листа приватного підприємства «ІНДАСТРІАЛБУД» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років площею 1,8984 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, по вул. Центральна, 224/16 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 3. Про розгляд листа Виробничо-комерційної фірми «АГРОПРОДРЕСУРСИ», про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років площею 1,0138 га для іншого сільськогосподарського призначення, по вул. Сільськогосподарська, 1а в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 4. Про розгляд листа Товариства з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА «КОМТЕКС» про внесення доповнень до рішення чотирнадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №302-14-VІІ від 27 вересня 2016 року.
 5. Про розгляд листа Київської обласної спілки споживчих товариств (ОБЛСПОЖИВСПІЛКА) про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,923 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Гагаріна, 1 в смт Бородянка Бородянського району Київської області.
 6. Про розгляд листа публічного акціонерного товариства «Борекс» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років площею 17,3322 га в смт Бородянка Бородянського району Київської області.
 7. Про повторний розгляд листа громадської організації «Бородянське господарство мисливців та рибалок «Яструб» про надання погодження на закріплення мисливських угідь площею 1016,0 га для ведення мисливського господарства на 49 років в межах Бородянської селищної ради.
 8. Про повторний розгляд листа Клубу мисливців та рибалок «ЗДВИЖ» про надання погодження на закріплення мисливських угідь площею 1016,0 га для ведення мисливського господарства на 25 років в межах Бородянської селищної ради.
 9. Про розгляд листа Товариства з обмеженою відповідальністю «ЗДВИЖ-БУД» про подовження терміну дії договору оренди землі №97/07 від 21 травня 2007 року в районі будинку №304-306 по вулиці Центральна (Леніна) в смт. Бородянка.
 10. Про розгляд листа фізичної особи – підприємця Цапук Галини Йосипівни про перегляд ставки орендної плати від нормативної грошової оцінки земель на земельну ділянку площею 0,0150 га, для комерційної діяльності (будівництво ветеринарної аптеки)по вулиці Паркова, 3 в смт. Бородянка.
 11. Про розгляд листа Зінов’євої Любові Миколаївни про перегляд ставки орендної плати від нормативної грошової оцінки земель на земельну ділянку площею 0,0038 га, для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування по вул. Центральна (раніше Леніна), 359-б в смт. Бородянка.
 12. Про перегляд фізичній особі-підприємцю Остропольській Євгенії Степанівні ставки орендної плати від нормативної грошової оцінки земель на земельну ділянку площею 0,06 га, для будівництва торговельно-розважального комплексу по вулиці Перемоги, 18 в смт. Бородянка.

Доповідає: Камінський О.М., голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Черненка В.В. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Куряті Тамарі Миколаївні, загальною площею 0,4125 га, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» по вул. Сільськогосподарська, 1-а в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Про розгляд заяви гр. Ковальової Світлани Петрівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,07 га, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» по вул. Селекційна, 1/3 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Про розгляд клопотання фізичної особи-підприємця Черненко В.В. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гринажуку Степану Степановичу площею 0,1200 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ім. В.Чорновола, 27 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Про розгляд заяву гр. Ботинець Петра Феліксовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0.1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Дружби, 2 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Про розгляд клопотання ПП «Єдиний центр» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коляденку Петру Григоровичу площею 0,1200 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Михайлівська, 42-а в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 1. Розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Розгляд заяви гр. Кухаренка Віктора Григоровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0030 га для будівництва індивідуального гаража по вул. Київська,14 гараж №3 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Розгляд заяви гр. Слепенчука Павла Михайловича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Паркова, 4-а гараж №17 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Розгляд заяви гр. Захарова Вячеслава Юрійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,01 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Православна гараж №1 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Розгляд заяви гр. Мозговенко Людмили Іллівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів на території гаражного кооперативу «Старт» по вул. Польова гараж №503 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Розгляд заяви гр. Білошапка Тетяни Євгенівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0030 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Велика, 4 гараж №2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Розгляд заяви гр. Мажуга Наталії Вікторівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0766 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Запорізька, 6 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Розгляд заяви гр. Саган Олександра Петровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,12 га для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд по вул. Черкаська, 6 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Про розгляд заяви гр. Титенка Михайла Васильовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0872 га для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд по вул. Вокзальна, 18-а в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Розгляд заяви гр. Сухенка Ігоря Павловича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,03 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Привокзальна в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Розгляд заяви гр.гр. Захарченко Антоніни Іванівни, Захарченко Ірини Валентинівни, яка діє також в інтересах неповнолітніх дітей Зюзько Данила Євгеновича, Зюзько Дар’ї Євгенівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну спільну сумісну власність загальною площею 0,0714 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Запорізька, 22 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  • Розгляд заяви гр.гр. Білоус Наталії Василівни, Білоус Ярослава Васильовича, Білоус Василя Павловича, Білоус Олексія Васильовича, Білоус Ольги Степанівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність загальною площею 0,0750 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Автомобілістів, 11 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 1. Розгляд заяв громадян.
  • Розгляд заяви гр. Ходжаян Аліни Олександрівни про надання в тимчасове користування земельної ділянки площею 0,12 га для ведення городництва в районі КП КОР «Бородянкатепловодопостачання».
  • Розгляд заяви гр. Білошапки Євгенія Івановича про скасування рішення тринадцятої сесії Бородянської селищної ради двадцять четвертого скликання від 27 липня 2004 року «Про передачу безкоштовно у приватну власність земельної ділянки, на якій розташований гараж по вул. Комсомольська, 4 в смт. Бородянка».
  • Розгляд заяви гр. Саган Світлани Андріївни про скасування рішення одинадцятої сесії Бородянської селищної ради п’ятого скликання від 27 квітня 2007 року «Про передачу безкоштовно у приватну власність земельної ділянки пл. 0,12 га по вул. Черкаська, 6 в смт. Бородянка для ведення особистого селянського господарства».
  • Розгляд заяви гр. Фещенко Еліни Михайлівни про скасування рішення шостої сесії Бородянської селищної ради двадцять четвертого скликання від 30 січня 2003 р.«Про надання земельної ділянки під забудову житлового будинку гр. Фещенко Еліні Михайлівні по вул. Вокзальній, 18 в смт. Бородянка».
  • Розгляд заяви гр. Кіперчук Світлани Григорівни про скасування рішення одинадцятої сесії Бородянської селищної ради п’ятого скликання від 27 квітня 2007 року «Про надання в тимчасове користування земельної ділянку площею 0.05 га в районі СПТУ».

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 1. Різне.

Доповідає: Селищний голова Сахарук О.В

 

Селищний голова                                                               О.В.Сахарук

Читати також