Шановні депутати Бородянської селищної ради!

by hostwx

800px-PRAPOR_BORODYNKA.2 (1)

Шановні депутати Бородянської селищної ради!

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликається чотирнадцята чергова сесія Бородянської селищної ради VII скликання.

Сесія відбудеться 27 вересня 2016 року о 12.00 в сесійній залі Бородянської селищної ради.

Порядок денний

чотирнадцятої сесії Бородянської селищної ради

 VІІ скликання від 27 вересня 2016 року

смт Бородянка                                                                                                                                                                                                                                                     вул. Центральна, 230

 1. Про внесення змін до рішення третьої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання «Про селищний бюджет на 2016 рік» від 24 грудня 2015 року.
 2. Про внесення змін до п. 2 рішення тринадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №292-13-VІІ від 18.08.2016 року «Про прийняття з балансу КП БСР «Бородянське УЖКГ» на баланс Бородянської селищної ради та передачу з балансу Бородянської селищної ради на баланс КО БСР «Регіон-Бородянка» основних засобів Бородянської селищної ради».
 3. Про передачу Комунальній організації Бородянської селищної ради «Благоустрій-Бородянка» в господарське відання автомобіля ВАЗ 21043-20 АІ8751АХ.
 4. Про списання основних засобів, які перебувають на балансі КП БСР «Бородянське УЖКГ» в зв’язку з непридатністю подальшого використання за цільовим призначенням.
 5. Про внесення змін до Заходів «Програми по утриманню та ремонтудорожнього покриття вулиць смт Бородянка на 2016 рік».

Доповідає: Хорощак Г.П., голова постійної комісії з питань бюджету і фінансів

 1. Про звітування селищного голови Сахарука О.В. про свою роботу та роботу виконавчого комітету селищної ради по виконанню повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з листопада 2015 року по вересень 2016 року та виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища міського типу Бородянка на 2016 рік».
 2. Про розгляд листа Товариства з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА «КОМТЕКС» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років, площею 0,3779 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, по вул. Заводська, 21 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 3. Про розгляд заяви гр. Семистрок Олени Василівни про передачу у приватну власність земельної ділянки площею 0,0799 га, кадастровий номер 3221055100:04:004:0064 з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Тернопільська, 13 в порядку спадщини за законом після померлого 16.01.2016 року батька Загребельного Василя Семеновича на підставі рішення Бородянського районного суду від 01.08.2016 року.
 4. Про прийняття у комунальну власність земель державної власності відповідно до рішення двадцять першої сесії Бородянської районної ради шостого скликання №358-21-VІ від 20.12.2013 року «Про встановлення (зміну) меж смт. Бородянка Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області».
 5. Про преміювання селищного голови Сахарука Олександра Васильовича за серпень-вересень 2016 року.

Доповідає: Сахарук О.В., селищний голова

 1. Про усунення правопорушення допущеного при прийнятті рішення одинадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №257/01-11-VІІ від 30.06.2016 року «Про надання гр. Одинокій Валентині Андріївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Луговій в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради».
 2. Про внесення змін до п. ІІ рішення першої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 09.11.2015 №14-01-VІІ «Про утворення комісій при виконавчому комітеті Бородянської селищної ради сьомого скликання та затвердження їх персонального складу».
 3. Про перейменування вулиць, провулків та площ, розташованих на території селища міського типу смт. Бородянка.

Доповідає: Захарченко І.В., голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів

 

 1. Про результати роботи Спеціалізованої Комісії для управління Комунальними підприємствами, організаціями, установами виконавчого комітету Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області у серпні-вересні 2016 року.

Доповідає: Науменко Д.М., заступник селищного голови, голова Спеціалізованої Комісії для управління Комунальними підприємствами, організаціями, установами виконавчого комітету Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

 

 1. Про затвердження Детального плану території земельної ділянки площею 0,0517 га, розташованої по вул. Центральна, 431а в смт Бородянка Київської області («Реконструкція гаражів під виробничо-торгівельну базу будівельних матеріалів «Армадіс», з розширенням складу-магазину по вул Центральна, 431а в смт Бородянка Київської області»).
 2. Про внесення змін до плану підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Бородянської селищної ради на 2016 рік.
 3. Про уточнення назв вулиць смт. Бородянка.

Доповідає: Марченко Н.В., голова постійної комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.

 

 1. Про розгляд листа Товариства з обмеженою відповідальністю «ГЛОБАЛПРОМТОРГ» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років, площею 0,1713 га для здійснення комерційної діяльності (обслуговування цілісного комплексу «Ринок»), по вул. Центральна, 345 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 2. Про розгляд листа малого підприємства «БУДКОМПЛЕКТ» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років, площею 0,1172 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, по вул. Вокзальна, 2/3 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 3. Про розгляд листа фізичної особи-підприємця Марченка О. Б. про внесення змін до рішення п’ятдесят шостої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання №2108-56-VІ від 08.10.2015 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на сорок дев’ять років загальною площею 0,0056 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Леніна, 268-А в смт. Бородянка Бородянського району Київської області на території Бородянської селищної ради».
 4. Про розгляд листа дочірнього підприємства «Мисливське господарство «Бородянський яструб» Київського обласного мисливсько-рибальського виробничого об’єднання Київської обласної ради Українського товариства мисливців і рибалок про відміну рішення шостої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання № 136-06-VІІ від 31.03.2016 року «Про надання дочірньому підприємству «Мисливське господарство «Бородянський яструб» Київського обласного мисливсько-рибальського виробничого об’єднання Київської обласної ради Українського товариства мисливців і рибалок погодження на закріплення мисливських угідь площею 1016,0 га для ведення мисливського господарства на 5 років в межах Бородянської селищної ради».
 5. Про розгляд листа громадської організації «Бородянське господарство мисливців та рибалок «Яструб» про надання погодження на закріплення мисливських угідь площею 1016,0 га для ведення мисливського господарства на 49 років в межах Бородянської селищної ради.
 6. Про розгляд листа Клубу мисливців та рибалок «ЗДВИЖ» про надання погодження на закріплення мисливських угідь площею 1016,0 га для ведення мисливського господарства на 25 років в межах Бородянської селищної ради.
 7. Про розгляд листа фізичної особи-підприємця Райлі Оксани Анатоліївни про надання згоди на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0049 га по вулиці Велика (раніше Комсомольська), 4, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що перебуває в оренді заявника для її продажу
 8. Про розгляд листа фізичної особи-підприємця Вдовенка Григорія Васильовича про надання згоди на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0048 га по вулиці Паркова, 2-б, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, що перебуває в оренді заявника для її продажу.
 9. Про розгляд листа Приватного Акціонерного Товариства «Компанія «Асоціація Україна» про перегляд ставки орендної плати від нормативної грошової оцінки земель на земельну ділянку площею 1,0 га під майновим комплексом складу легко палаючих речовин по вулиці Вокзальна, 2-а в смт. Бородянка.
 10. Про розгляд листа Горбатюка Валерія Васильовича про залишення без змін процентного співвідношення орендної плати від нормативно-грошової оцінки земель 5% на земельну ділянку площею 0,2450 га, для обслуговування готелю по вул. Центральна (Леніна), 333 в смт. Бородянка.
 11. Про розгляд листа Товариства з обмеженою відповідальністю «ЗДВИЖ-БУД» про подовження терміну дії договору оренди землі №97/07 від 21 травня 2007 року в районі будинку №304-306 по вулиці Центральна (Леніна) в смт. Бородянка.
 12. Про розгляд листа Кубицького Олексія Валерійовича про перегляд ставки орендної плати від нормативної грошової оцінки земель на земельну ділянку площею 0,1713 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вулиці Вокзальна, 2 в смт. Бородянка.
 13. Про розгляд заяви гр. Цуруль Любов Миколаївни, яка зареєстрована в смт. Бородянка по вулиці Михайлівська, 47-а про припинення дії договору оренди землі № 210/15 від 11 листопада 2015 року, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,15 га, по вулиці Михайлівська (Петровського), 47.

Доповідає: Камінський О.М., голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 2. Розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 3. Розгляд заяв громадян.

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 1. Різне.

Доповідає: Селищний голова Сахарук О.В

Селищний голова                                                                                                                                                                                                                  О.В.Сахарук

Читати також