Шановні депутати Бородянської селищної ради!

by hostwx

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликається дванадцята сесія Бородянської селищної ради VII скликання.

Сесія відбудеться 09 червня 2016 року о 14.30 в сесійній залі Бородянської селищної ради.

прапор

Порядок денний

дванадцятої сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання

від 09 серпня 2016 року

смт. Бородянка                                                     вул. Центральна, 230

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету селища за І півріччя 2016 року.
 2. Про внесення змін до рішення третьої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання «Про селищний бюджет на 2016 рік» від 24 грудня 2015 року.
 3. Про зняття з балансу Комунального підприємства «Бородянське УЖКГ» індивідуального житлового будинку №22 по вул. Запорізька в смт. Бородянка.
 4. Про передачу в оперативне управління Бородянському відділенню поліції Ірпінського відділу поліції Головного Управління Національної поліції України в Київській області засобів відео спостереження.

Доповідає: Хорощак Г.П., голова постійної комісії з питань бюджету і фінансів

 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт (утеплення) фасаду будівлі ДНЗ «Колосочок» в смт Бородянка Київської області.
 2. Про розвиток рекреаційної зони в смт. Бородянка Бородянського району (в межах вулиць Центральна, Паркова, Польова).
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування орієнтовною площею 1,8174 га для будівництва та обслуговування закладів культурно-просвітницького обслуговування по вул. Парковій, 1а в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області та визнання такими, що втратили чинність рішення п’ятнадцятої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання №362-15-VІ від 24.05.2012 року «Про розгляд листа відділу культури та туризму Бородянської райдержадміністрації про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо складання державного акту на право постійного користування земельною ділянкою площею 1,8174 га для обслуговування Палацу культури ім. Т.Г. Шевченка по вул.. Парковій, 1-а, смт. Бородянка та визнання таким, що втратив чинність державний акт на право постійного користування земельною ділянкою серія КВ ІЕ 000027 від 15 листопада 1996 року» та рішення двадцять першої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання №481-21-VІ від 29.11.2012 року «Про внесення змін та доповнень до рішення п’ятнадцятої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання № 362-15-УІ від 24.05.2012 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо складання державного акту на право постійного користування земельною ділянкою площею 1,8174 га для обслуговування Палацу культури ім. Т.Г. Шевченка по вул.. Парковій, 1-а, смт. Бородянка та визнання таким, що втратив чинність державний акт на право постійного користування земельною ділянкою серія КВ ІЕ 000027 від 15 листопада 1996 року».
 4. Про преміювання селищного голови Сахарука Олександра Васильовича за липень 2016 року.
 5. Про преміювання секретаря селищної ради Баскакової Таїсії Петрівни за липень 2016 року
 6. Про розгляд листа КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» про затвердження тарифів з водопостачання та водовідведення для споживачів І групи (населення) селища міського типу Бородянка по КП КОР «Бородянкатепловодопостачання».

Доповідає: Сахарук О.В., селищний голова

 1. Про виконання плану роботи Бородянської селищної ради сьомого скликання на І півріччя 2016 року.
 2. Про створення тендерного комітету Бородянської селищної ради та затвердження Положення про тендерний комітет.

Доповідає: Новікова Н.В., заступник голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів

 

 1. Про результати роботи Спеціалізованої Комісії для управління Комунальними підприємствами, організаціями, установами виконавчого комітету Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області у липні 2016 року.

Доповідає: Науменко Д.М., заступник селищного голови, голова Спеціалізованої Комісії для управління Комунальними підприємствами, організаціями, установами виконавчого комітету Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

 

 1. Про подовження терміну дії договору №16/4 від 01 лютого 2012 року про передачу майна комунальної власності спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району, яке передається в оренду відділу освіти Бородянської райдержадміністрації по вулиці Нова, 1А в смт. Бородянка.

Доповідає: Марченко Н.В., голова постійної комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.

 

 1. Про надання Публічному акціонерному товариству «КИЇВОБЛЕНЕРГО» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6292 га в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, по вул. Заводська, 1-А в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 2. Про продовження фізичній особі-підприємцю Лихобабі Сергію Миколайовичу терміну дії рішення чотирнадцятої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання від 26.04.2012 року №341-14-VІ «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0012 га в оренду під облаштованим входом до магазину по вул. Леніна, 353/2 в смт Бородянка».
 3. Про розгляд листа Спеціалізованого футбольного комплексу «БОРЕКС» про продовження терміну дії рішення сьомої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №186-07-VІІ від 28 квітня 2016 року «Про внесення змін до рішення п’ятдесят четвертої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання №2072-54-VІ від 03.09.2015 року «Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Спеціалізований футбольний клуб «БОРЕКС»» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,1732 га в оренду для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту по вул. Жиліна, 1 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради» в частині уточнення площі земельної ділянки».
 4. Про затвердження звіту № 45-Б від 08.07.2016 року про експертну грошову оцінку земельної ділянки, загальною площею 0,0698 га, що перебуває у користуванні (на умовах оренди) у фізичної особи-підприємця Капелюшного Олексія Петровича, для будівництва майстерні по ремонту автомобілів по вулиці Польова, 10-В в смт. Бородянка, Бородянського району Київської області та її продаж
 5. Про залишення фізичній особі-підприємцю Корчомній Зої Миколаївні без змін процентного співвідношення орендної плати від нормативно-грошової оцінки земель на земельну ділянку площею 0,0162 га, для побутового обслуговування населення (комерційна діяльність) по вулиці Семашко, 1-а в смт. Бородянка.
 6. Про надання згоди фізичній особі-підприємцю Никифорову Олександру Валерійовичу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0200 га по вулиці Набережна, 4-а, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що перебуває в оренді заявника для її продажу.
 7. Про подовження терміну дії договору оренди земельної ділянки від 14 серпня 2006 року на вулиці Поштова (Жовтнева), 5 в смт. Бородянка Приватному сільськогосподарському підприємству «Колос».

Доповідає: Камінський О.М., голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин.

 

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 2. Розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
 3. Розгляд заяв громадян.

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 1. Різне.
 • Розгляд листа КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» про донесення інформації до мешканців селища щодо застереження від самовільного приєднання до водопровідних мереж.
 • Про донесення до мешканців смт. Бородянка повідомлень по земельному податку.
 • Про косіння та спалювання трави у пожежонебезпечний період в смт. Бородянка.

Доповідає: Селищний голова Сахарук О.В

Селищний голова                                                            О.В.Сахарук

 

Читати також