Селищний голова провів виїзний прийом громадян

by hostwx

ДНЗ Струмочок с Дружня02 квітня 2019 року голова Бородянської селищної ради Сахарук Олександр Васильович провів виїзний прийом громадян у населених пунктах Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади. Як зазначив селищний голова: “Це найкраща можливість безпосередньо на місцях почути все, що турбує людей, і побачити всю проблематику, яка вона є”.

В с. Дмитрівка селищний голова провів зустріч із директором нового деревообробного підприємства, що 2 місяці тому розпочало тут роботу. На виробництві є вакансії, проте важко знайти спеціалістів.

У с. Озірщина Сахарук О.В. відвідав клуб, де триває ремонт приміщення та вже частково замінено вікна і двері. Наступним етапом буде ремонт даху, матеріали для якого вже придбано.

Жителі с. Новий Корогод звернулись до селищного голови щодо надання роз’яснень по тарифам на оплату газопостачання, підняли питання змін у розкладі маршруту автобусів, більш зручних для учнів, а також Сахарук О.В. разом з  жителями громади обговорили місце облаштування нового дитячого майданчика.

У с. Нова Гребля відбулось тривале спілкування з директором школи, зокрема, щодо ремонту приміщення. На даний час виготовляється проектна документація щодо утеплення школи.

В с. Дружня планується облаштування сучасного спортивного майданчику із штучним покриттям та ремонт спортзалу у місцевій школі.

Селищний голова відмітив, що підтримує пропозицію придбати для всіх ФАПів Бородянської ОТГ зручний транспорт, який пришвидшить надання медичних послуг у селах.

13 квітня 2019 року в с. Држуня відбудеться прибирання території  ДНЗ«Струмочок», громадсько-свідомих та небайдужих жителів села запрошуємо долучитись до даного заходу!

Водночас із селищним головою, прийом громадян провел заступники селищного голови  Михальова О.М. та Федоренко А.М. у  с. Пилиповичах і с. Шибене.

На сайті Бородянської селищної ради можна ознайомитися з графіком виїзного прийому громадян керівництвом Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади у старостинських округах на 2019 рік.

Читати також