Розслідувати злочини росіян буде Патрік Дебуа

by hostwx
40a717b1 Dbb1 490b 94d3 112aaefa804d

Засновник та президент французької організації «Яхад-ін Унум», римо-католицький священник Патрік Дебуа,в рамках візиту до України з метою налагодження тісної комунікації з держорганами влади зі збору доказів воєнних злочинів росії, відвідав Бородянку. 

З початком російського вторгнення в Україну у лютому 2022 року отець Дебуа спільно з «Яхад-Ін Ум» реалізує «Проєкт розслідування воєнних злочинів Росії: збір доказів» (https://svidky.org/). Проєкт здійснюється у співпраці з Меморіальним центром Голокосту «Бабин Яр», де він є головою академічної ради. Меморіал забезпечує всю організаційну роботу в Україні з пошуку свідків та документації доказів. Наразі зібрано більше 2000 кейсів.

«Отець Дебуа володіє перевіреною методологією проведення інтерв’ю та реальним досвідом аналогічних проєктів, які завершувалися міжнародними судами та винесенням справедливих вироків воєнним злочинцям. Дуже сподіваюся, що завдяки роботі Патріка Дебуа та його проекту російські злочинці будуть притягнуті до відповідальності», – прокоментував  в.о. голови Бородянської селищної ради Георгій ЄРКО.

Читати також