Розпорядження щодо прийому громадян відділом з питань державної реєстрації речових прав.

by hostwx

УКРАЇНА

БОРОДЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 30 березня 2020 року                                                                                                                               №38-од

смт Бородянка

Про затвердження графіку прийому громадян

відділом з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Бородянської селищної ради

на період карантину

 

Відповідно до Законів України «Про звернення громадян», «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 07 лютого №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», враховуючи розпорядження селищного голови від 16.03.2020 №29-од «Про затвердження графіку прийому громадян відділом з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Бородянської селищної ради», від 27 березня 2020 року №36-од «Про запобігання поширенню на території Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (нова редакція)» та з метою забезпечення прав громадян на звернення до органів місцевого самоврядування:

1. Дозволити відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Бородянської селищної ради здійснювати прийом громадян з питань державної реєстрації прав на нерухоме майно щосереди з 09.00 до 13.00 за адресою: смт Бородянка, вул. Нова, 1-а.

2. Державному реєстратору – начальнику відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Бородянської селищної ради Цуруль І.М.:

– попередити відвідувачів про прийом працівниками відділу виключно у засобах індивідуального захисту (масках) шляхом відповідних оголошень на адміприміщенні будівлі;

– проводити прийом громадян працівниками відділу виключно у засобах індивідуального захисту (масках);

– передбачити режим поточної дезінфекції та регулярного провітрювання службового приміщення, в якому здійснюється прийом громадян.

2. Начальнику відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Бородянської селищної ради Цуруль І.М. довести затверджений графік прийому до відому громадян, розмістити на офіційному стенді Бородянської селищної ради за адресою: смт Бородянка, вул. Нова, 1-а та на офіційному сайті Бородянської селищної ради.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючу справами (секретаря) виконавчого комітету Бородянської селищної ради Блащук О.В. та начальника відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Бородянської селищної ради Цуруль І.М.

Селищний голова                            (підпис)                                          О.В.Сахарук

Читати також