Розпорядження щодо прийому громадян державним реєстратором юридичних осіб, ФОПів та ГО

by hostwx

УКРАЇНА

БОРОДЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 18 травня 2020 року №64-од

смт Бородянка

Про затвердження графіку прийому громадян

державним реєстратором юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Бородянської селищної ради

Відповідно до Законів України «Про звернення громадян», «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 07 лютого №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», рішення Бородянської селищної ради від 30 квітня 2020 року №1603-24-VІІ «Про затвердження структури та штатного розпису виконавчих органів Бородянської селищної ради VIІ скликання» та з метою забезпечення прав громадян на звернення до органів місцевого самоврядування:

1. Затвердити графік прийому громадян державним реєстратором юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Бородянської селищної ради згідно з додатком.

2. Начальнику відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Бородянської селищної ради Цуруль І.М. довести затверджений графік прийому до відому громадян, розмістити на офіційних стендах Бородянської селищної ради за адресою: смт Бородянка, вул. Центральна, 230, вул. Нова, 1-а та на офіційному сайті Бородянської селищної ради.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючу справами (секретаря) виконавчого комітету Бородянської селищної ради Блащук О.В. та начальника відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Бородянської селищної ради Цуруль І.М.

Селищний голова О.В.Сахарук

Додаток

до розпорядження

від 18.05.2020 №64- од

ГРАФІК

прийому громадян державним реєстратором юридичних осіб,

фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Бородянської селищної ради

Дні прийому Години прийому Перерва

на обід

Суб’єкти прийому
Понеділок 09.00 – 12.30 13.00-13.45 Прийом громадян та видача документів
Вівторок 14.00 – 16.30 13.00-13.45 Прийом громадян та видача документів
Середа Архівний день
Четвер 09.00-12.30 13.00-13.45 Прийом громадян та видача документів
П’ятниця Робота з документами

Керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету

Бородянської селищної ради О.В.Блащук

Читати також