Розпорядження про надання дозволу на діяльність закладів культури Бородянської селищної ради

by hostwx

УКРАЇНА

БОРОДЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 09 червня 2020 року №74-од

смт Бородянка

Про надання дозволу на діяльність закладів культури

Бородянської селищної ради

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», протоколу №21 позачергового засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бородянської райдержадміністрації від 05.06.2020:

1. Дозволити з 10 червня 2020 року діяльність закладів культури

Бородянської селищної ради (об’єднаної територіальної громади), зокрема, з прийманням відвідувачів, у тому числі, культурних заходів, за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв.метрах площі приміщення, де проводиться захід, та з дотриманням протиепідемічних заходів.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника селищного голови питань діяльності виконавчих органів Бородянської селищної ради Михальову О.М. та начальника відділу культури, молоді та спорту Бородянської селищної ради Вишинську Н.В.

В.о. селищного голови                                           Т.П.Баскакова

Читати також