Робота на виїзді – об’єднуємо зусилля для досягнення результату!

by hostwx
45a97dcc Dc18 4c02 8882 7718020ba030

Триває діяльність мобільної психологічної бригади Бородянського ЦСПР на виїзді.

Цього разу працювали у Новокорогодському старостинському окрузі.

В епіцентрі діяльності – турбота про майбутнє, про діток та їх батьків. Команда старостату, актив села – наші помічники і провідники у кожному населенному пункті і в даному випадку також!

Практичні психологи, соціальний педагог Центру зустрілись із багатодітними родинами та родинами, що потребують додаткового піклування.

Ключовим завданням виїзду стала робота фахівців з представниками даної категорії за місцем їх проживання. Дорослі і дітки, нажаль, мають певний травматичний досвід після окупації та військових дій. 

Спеціалісти Бородянського ЦСПР максимально інформують про напрями своєї діяльності, можливість отримання психологічної, юридичної та соціальної допомоги, а в процесі зустрічей глибоко занурюються в конкретну ситуацію і працюють з родиною до визначення шляху з неї.

Із присутніми проведено первинне сімейне та індивідуальне психологічне консультування, фахівці визначили першочергові соціальні потреби сімей, сплановано наступні зустрічі із жителями громади та графік взаємодії. Сім’ї отримали підтримку продуктовими наборами, які надала депутат обласної ради – Галина Ерко – дякуємо благодійникам за підтримку!

З керівництвом старостату обговорено алгоритм подальшої співпраці та ефективної взаємодії.

Щиро вдячні фонду Chernobyl Children’s Lifeline Charity за можливість бути мобільними і присутніми у віддалених селах та Проекту “Реагування на надзвичайні ситуації для забезпечення потреб дітей на звільнених територіях, дітей-переселенців та їх сімей, які постраждали внаслідок військових дій, шляхом надання соціально-психологічної та матеріальної допомоги, моніторингу і просування прав дітей”, що реалізуються 

БО ” Надія і житло для дітей” за підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ)в Україні в рамках СПІЛЬНО – програми реагування на війну Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ), за можливість надання практичної підтримки населенню, яке переживає складні часи повернення до мирного життя.

Читати також