Робота на виїзді – об’єднуємо зусилля для досягнення позитивного результату!

by hostwx
19462a48 488c 406d 9a55 646ee6b5bd5a

Триває діяльність мобільної психологічної бригади Бородянського ЦСПР на виїзді.

Цього разу точка нашого прямування – Новозаліський старостинський округ.  

Практичні психологи та соціальний педагог Центру стали учасниками заходу для багатодітних родин та родин, що потребують додаткового піклування.

Ключовим завданням сьогоднішнього виїзду стала робота фахівців з представниками даної категорії за місцем їх проживання.

Було проведено первинне сімейне та індивідуальне психологічне консультування, фахівці визначили першочергові соціальні потреби сімей, проінформовано про роботу Центру, сплановано наступні зустрічі із жителями громади.

З керівництвом старостату обговорено алгоритм подальшої співпраці та ефективної взаємодії.

Щиро вдячні фонду Chernobyl Children’s Lifeline Charity за можливість бути мобільними і присутніми у віддалених селах.

Проекту “Реагування на надзвичайні ситуації для забезпечення потреб дітей на звільнених територіях, дітей-переселенців та їх сімей, які постраждали внаслідок військових дій, шляхом надання соціально-психологічної та матеріальної допомоги, моніторингу і просування прав дітей”, що реалізуються БО ” Надія і житло для дітей” за підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ)в Україні в рамках СПІЛЬНО – програми реагування на війну Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ), за можливість надання практичної підтримки населенню, яке переживає складні часи повернення до мирного життя.

Читати також