Робочі наради

by hostwx

19 вересня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів робочі наради з керівниками організацій, служб та установ і з керівниками структурних підрозділів та старостами Бородянської тергромади. Як і щотижня, завдяки цьому акумулюється інформація щодо життєдіяльності всіх сфер і галузей, колегіально напрацьовуються шляхи вирішення проблем.

Так, Георгій Єрко зазначив, що в умовах обмеженого фінансування під час війни потрібно активніше співпрацювати з міжнародними благодійними  та донорськими організаціями для пришвидшення відновлення інфраструктури та житла в тергромаді. Наразі до різних видів робіт вдалось залучити 7 різних фондів. Заступник селищного голови Костянтин Мороз порушив питання функціонування модульного містечка, наявності потужних генераторів, оптимізації надання послуг із опалення.

Директор Центру надання соціальних послуг Ірина Мельниченко доповіла на нараді, що протягом минулого тижня 1 860 громадян оформили матеріальну допомогу від Міжнародного Червоного Хреста. Завідувачка сектором з питань місцевого розвитку Анна Шарикова поінформувала щодо встановлення побратимських відносин із Авангардівською громадою Одеського району Одеської області. Начальник фінансового управління Олена Григораш нагадала щодо підготовки цільових програм по кожній галузі на наступний рік.

Цього дня також обговорено обстеження вуличного освітлення населених пунктів для його поступового відновлення, підготовку до опалювального сезону, перевезення дітей до шкіл у старостинських округах, надання громадянам психологічної допомоги та інше.

Читати також