Робочі наради

by hostwx

31 жовтня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів робочі наради з керівниками служб, установ, структурних підрозділів Бородянської селищної ради. Як і щотижня, чільною темою обговорення було забезпечення життєдіяльності об’єктів соціальної сфери та критичної інфраструктури в умовах воєнного стану. Головний лікар КНП БСР «Бородянський ЦПМСД» Микола Бовсуновський поінформував щодо роботи «швидкої допомоги» та епідеміологічної ситуації – наразі коронавірусом хворіє 6 пацієнтів, які лікуються амбулаторно. Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук повідомила про завершення монтажу модульного дитсадка у Загальцях та укриття в Інклюзивно-ресурсному центрі.

Начальник фінансового управління Олена Григораш доповіла, що натепер профінансовано в повному обсязі заробітну плату працівникам бюджетної сфери, на 50 % освоєно кошти, виділені КОВА на ремонт котелень (біля 3,5 млн. грн.), за рахунок коштів, виділених КОВА, на 6,8 млн. грн. профінансовано поточний ремонт житлового фонду (в т.ч. ремонт дахів), закупівлю дров для котелень – 500 тис. грн. виділено БСР і 1,2 млн. грн. КОВА, фінансово забезпечено закупівлю палива для генераторів старостинських округів.

Важливою також була інформація від директора Бородянської філії КОЦЗ Сергія Колосовського щодо виділення КОВА 1,1 млн. грн. на організацію суспільно-корисних робіт. Начальник відділу забезпечення діяльності ради (секретаріату ради) Таїсія Баскакова закликала до ретельної підготовки матеріалів на розгляд постійних комісій ради та подальший розгляд на сесії.

Окремо старости округів прозвітували про поточну ситуацію в селах тергромади.

 

Читати також