Робочі наради

by hostwx

24 жовтня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів щотижневі робочі наради з керівниками організацій, служб та структурних підрозділів ради. Відкриваючи засідання, він зосередив увагу всіх на складній загальнодержавній ситуації з енергопостачанням, підкресливши, що натепер потрібна максимальна економія електроенергії як споживачами в житловому секторі, так і підприємствами всіх форм власності. Значну увагу також приділено обговоренню належного функціонування критичної та соціальної інфраструктури Бородянської тергромади. Мова йшла, зокрема, про роботу закладів медицини, комунальних установ, вчасне та якісне надання соціальних послуг в умовах довготривалих «повітряних тривог» та відключення світла. Крім цього, Георгій Єрко повідомив про ремонт 4 багатоповерхових будинків у Бородянці за рахунок коштів Президентської програми UNITED24, про виділення КОВА 15 млн. грн. на аварійно-відновлювальні роботи та закупівлю будівельних матеріалів, про початок робіт із відновлення будинку по вул. Семашка, 2,  про залучення двох додаткових організацій до ремонту дахів багатоповерхівок. Серед інших важливих питань, які в громаді на чільному місці, належне забезпечення обладнанням та ПММ пунктів обігріву в Бородянці та старостинських округах.

Хвилиною мовчання цього дня вшанували пам’ять загиблого на війні з російськими окупантами військовослужбовця Віталія Леоненка.

В ході нарад начальниця відділу освіти Тетяна Кравчук доповіла щодо потужної підтримки від Швейцарії та Угорщини, мова йде про опікування Інклюзивно-ресурсним центром у Бородянці та будівництво модульного дитсадка у Загальцях. Директорка Центру надання соціальних послуг Ірина Мельниченко закликала до активізації в старостинських округах роботи з новоприбулими внутрішньо переміщеними особами, серед яких потрібно виявляти соціально незахищені категорії. Начальниця фінансового управління Олена Григораш поінформувала, що на 15 % натепер заплановано скорочення бюджету ОТГ на 2023 рік.

Читати також