Робочі наради

by hostwx

3 жовтня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів робочі наради з керівниками служб, установ, організацій громади, структурних підрозділів Бородянської селищної ради, старост ОТГ. У ході наради ним виокремлено найбільш соціально гострі питання, що потребують вирішення якнайшвидше. Серед них – забезпечення котелень твердим паливом, встановлення вікон у пошкоджених приватних оселях, контроль за використанням громадянами отриманих будматеріалів, тощо.

Головний лікар КНП БСР ”Центр ПМСД” Микола Бовсуновський поінформував, що протягом тижня фахівцями невідкладної допомоги здійснено 31 виїзд на виклики, короновірусом наразі хворіє 45 пацієнтів, усі амбулаторно, щодня від 50 до 70 чол. отримують ліки як гуманітарну допомогу.

Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук повідомила про відновлення роботи дитсадка ”Казка” – натепер його відвідують 60 дітей. Начальник фінансового управління Олена Григораш доповіла, що виконання доходної частини бюджету за 9 місяців складає 86,1 %, видатки по субвенції на поточний ремонт житлового фонду – 5 млн. 756 тис. грн. В.о.начальника служби у справах дітей Марина Політико повідомила, що за сприяння Бучанської РДА група дітей Бородянської тегромади з 1 жовтня перебуває в Дитячому центрі медичної реабілітації ”Джерело” у м. Київ. В.о. керуючої справами Юлія Титенко порушила на засіданні серйозну проблему з придбанням будівельних матеріалів. Оскільки на них великий попит, то тендерні закупівлі зриваються вже втретє. Коментуючи її виступ, Георгій Єрко зазначив, що Бородянська громада вдячна всім благодійним організаціям за допомогу та ремонтні роботи в оселях громадян Бородянки та старостинських округів. До кінця жовтня всі роботи мають завершитися. Водночас, він не вперше нагадав старостам про контроль за тим, чи використовують громадяни отримані будматеріали.

Керівники відділів, секторів та служб БСР і старости надалі прозвітували щодо своєї роботи протягом минулого тижня та плану на теперішній, зокрема, в частині участі в роботі комісій селищної ради та її виконкому.

Читати також